• GoHome Professional
obiteljska kuća opremljen do 260000 eura - GoHome
  • obiteljska kuća opremljen do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća opremljen do 260000 eura

  • Za upit "obiteljska kuća opremljen do 260000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.955 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 236.000 € na 216.300 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINA, 216.300 €, 102,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 236.000 €
13.05.2026 - 216.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici, nadomak centra, smjestila se ova pažljivo građena i s puno pažnje osmišljena obiteljska kuća mjesto koje nije samo nekretnina, već budući dom ispunjen ugodom, svjetlom i funkcionalnošću. Kuća je projektirana kao prizemlje i kat, ukupne bruto površine 129,14 m (neto....

 
 
 
  Kuća, TRNOVEC BARTOLOVEČKI, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Trnovec Bartolovečki, Bartolovec, obiteljska kuća s velikom okućnicom površine 2200m2.Ulaz u kuću vodi u prizemlje koje se sastoji od open space prostora koji povezuje dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, jedne sobe, špajze, izlaza u garažu te izlaza na terasu i dvorište. U dnevnom....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u mirnom naselju Peruški, okružena netaknutom prirodom, svega nekoliko minuta hoda od kristalno čistog mora. Ova funkcionalna nekretnina pruža savršenu ravnotežu između odmora i praktičnosti, idealna je kako za turistički najam, tako i za obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća opremljen do 260000 eura'
178.000 €
225.000 €
215.000 €
 
+2%

Promjena cijene sa 241.500 € na 246.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIŽNJAN, 246.000 €, 91,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 241.500 €
28.03.2026 - 246.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran i moderno uređen stan u dvojnoj kući, smješten u mirnom i ugodnom dijelu Šišana. Stan A nudi savršenu ravnotežu između udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti - idealno rješenje za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam.Glavne značajke:Neto....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2024.,

www.crozilla.com

Prostrana obiteljska kuća na lijepoj lokaciji u blizini centra Knina na prodaju. Objekt se sastoji od podruma, garaže, prizemlja, kata i potkrovljan te je smješten na lijepom zemljištu na blagoj uzvisini. U prizemlju su smješteni ostava, dnevni dio, blagovaonica i kuhinja koji imaju....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 235.000 €, 90,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Novi Zagreb! Veliko Polje! Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom dijelu Velikog Polja ? idealan za obiteljski život nadomak svih potrebnih sadržaja! Stan se nalazi u kući te u svojih 90 m² stambene površine nudi funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 258.000 €, 85,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KOD KARLOVCA (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S2 - Stan 2 U mirnom i zelenom okruženju Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, uz šumu Kozjaču pluća grada Karlovca, gradi se moderna urbana vila osmišljena kao idealan dom za obiteljski život, daleko od gradske buke, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Belveder, 248.000 €, 85,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, BELVEDER - 2S+DB, okućnica, uređen! Posredujemo u prodaji odlične nekretnine na Belvederu u Rijeci. Stan se nalazi u privatnom okruženju u prizemlju starije vile. Kompletno je novouređen i kao takav se prodaje. Odlična prilika za obiteljski stan u gradskim linijama. Stan se....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN NA PRVOM KATU - 78,33 m2 - 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Nekretnina je u potpunosti obnovljena....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 223.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MALI LOŠINJ, 223.000 €, 63,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
05.04.2026 - 249.000 €
27.04.2026 - 223.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna obiteljska kuća smještena u mirnom dijelu Malog Lošinja udaljena samo 10 minuta šetnje od mora. Kuća je zidana, katnica, ukupne stambene površine 63 m², s pripadajućom okućnicom površine 100 m². Izgrađena je 2002. godine, a posljednja renovacija obavljena je 2015.....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 201.000 €, 212,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće u Kastav, smještena na mirnoj i zelenoj lokaciji u blizini šetnica i prirode, idealnoj za obiteljski život. Kuća je projektirana kao objekt suteren + prizemlje + kat, ukupne neto površine 212 m², na građevinskoj parceli od 782 m². Suteren....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, 270.000 €, 95,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i vrlo poželjnoj lokaciji u zadarskom naselju Smiljevac, smješten je prostran i funkcionalno organiziran trosoban stan ukupne neto korisne površine 94,60 m. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s liftom te predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Pećine, 187.000 €, 72,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PEĆINE, u ponudu smo dobili zanimljiv trosobni stan smješten samo par minuta hoda od mora. U naravi ima 100 m2 te se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe, pomoćne sobe, i kupaonice. Idealan stan za obiteljski ili studentski....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 181.900 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 161.000 €, 130,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Topla obiteljska kuća s prostranim imanjem u Svetičkom Hrašću - useljiva kuća s turističkim potencijalom U mirnom mjestu Svetičko Hrašće, nedaleko od Ozlja, prodaje se ugodna kuća s dvorištem, voćnjakom i dodatnim pomoćnim zgradama, na parceli od oko 2000 m². Kuća ima ukupno oko 130....

 
 
 
  Kuća, SVETIČKO HRAŠĆE, 161.000 €, 130,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 169.000 € na 155.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUPOGLAV, 155.000 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.04.2026 - 169.000 €
16.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

SAMO U PONUDI NAŠE AGENCIJE ? LUPOGLAV ? OBITELJSKA KUĆA S APARTMANOM I OKUĆNICOM Na prodaju je obiteljska kuća ukupne stambene površine 90 m², smještena na nekoliko minuta udaljenosti od Lupoglava, raspoređena na dvije etaže. U prizemlju se nalazi zaseban, namješten apartman, pogodan....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Saborskom, svega 20 kilometara od svjetski poznatog Nacionalnog parka Plitvička jezera, pruža izvanrednu priliku za one koji traže miran obiteljski život ili žele nastaviti uspješan posao iznajmljivanja. Smještena na vrlo pristupačnoj lokaciji, svega 50 metara od....

 
 
 
  Kuća, PIĆAN, 285.000 €, 255,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PIĆAN - Samostojeća obiteljska kuća Pićan je maleno naselje i općina u Istarskoj županiji. Smješten je u centralnom dijelu Istre u blizini grada Labina okružen pitomim i zelenim poljima, šumama, livadama i vinogradima. Na području Općine Pićan se nalazi 10 manjih naselja. Stanovništvo....

 
 
 
  Kuća, VUKOVAR, Mitnica, 100.000 €, 137,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tvrda gradnja | 137 m² | garaža | ljetna kuhinja | odlična lokacija U neposrednoj blizini Vukovarskog vodotoranja, na jednoj od najpoželjnijih i najprepoznatljivijih lokacija u Vukovaru, prodaje se kvalitetno građena obiteljska kuća djelomično uređenog karaktera, idealna za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, BEDNJA, 70.000 €, 350,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEDNJA, VRBNO, KUĆA ZA ŽIVOT, TURIZAM I INVESTICIJU! U Bednji, naselje Vrbno, nalazi se nekretnina koja pruža mnogo više od obične kuće. Ovo je prostor za obiteljski život, turistički posao, welness retreat ili luksuzni odmor. Kuća ima 200 m2 stambenog prostora na katu koji je kompletno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom