• GoHome Professional
obiteljska kuća opremljen do 240000 eura - GoHome
  • obiteljska kuća opremljen do 240000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća opremljen do 240000 eura

  • Za upit "obiteljska kuća opremljen do 240000 eura" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.072 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KNIN, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.06.2024.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća na lijepoj lokaciji u blizini centra Knina na prodaju. Objekt se sastoji od podruma, garaže, prizemlja, kata i potkrovljan te je smješten na lijepom zemljištu na blagoj uzvisini. U prizemlju su smješteni ostava, dnevni dio, blagovaonica i kuhinja koji imaju....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u mirnom naselju Peruški, okružena netaknutom prirodom, svega nekoliko minuta hoda od kristalno čistog mora. Ova funkcionalna nekretnina pruža savršenu ravnotežu između odmora i praktičnosti, idealna je kako za turistički najam, tako i za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 178.000 €, 146,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Benkovca, na blagoj uzvisini s prekrasnim pogledom na krajolik i grad, nalazi se slobodnostojeća obiteljska kuća na dvije etaže, ukupne korisne površine 146 m², smještena na prostranoj parceli od 750 m². Dvorište kuće prostire se između dvije pristupne ceste, što osigurava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća opremljen do 240000 eura'
161.000 €
245.000 €
201.000 €
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN NA PRVOM KATU - 78,33 m2 - 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Nekretnina je u potpunosti obnovljena....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 223.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MALI LOŠINJ, 223.000 €, 63,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
04.04.2026 - 249.000 €
27.04.2026 - 223.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna obiteljska kuća smještena u mirnom dijelu Malog Lošinja udaljena samo 10 minuta šetnje od mora. Kuća je zidana, katnica, ukupne stambene površine 63 m², s pripadajućom okućnicom površine 100 m². Izgrađena je 2002. godine, a posljednja renovacija obavljena je 2015.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 236.000 € na 216.300 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINA, 216.300 €, 102,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 236.000 €
13.05.2026 - 216.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

U mirnoj ulici, nadomak centra, smjestila se ova pažljivo građena i s puno pažnje osmišljena obiteljska kuća mjesto koje nije samo nekretnina, već budući dom ispunjen ugodom, svjetlom i funkcionalnošću. Kuća je projektirana kao prizemlje i kat, ukupne bruto površine 129,14 m (neto....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 235.000 €, 90,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Novi Zagreb! Veliko Polje! Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom dijelu Velikog Polja ? idealan za obiteljski život nadomak svih potrebnih sadržaja! Stan se nalazi u kući te u svojih 90 m² stambene površine nudi funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN, 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Ukupne netto korisne površine 100,90 m (obračunato po koeficijentu)....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 215.000 €, 179,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI VINODOLSKI ? prostrana obiteljska kuća 150 m od mora U ponudi imamo izvrsnu obiteljsku kuću smještenu u mirnoj i ugodnoj ulici u Novom Vinodolskom, svega 150 metara udaljenu od mora ? doslovno 5 minuta lagane šetnje do plaže i kristalno čistog Jadrana. Ova nekretnina nudi idealan....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 241.500 € na 246.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIŽNJAN, 246.000 €, 91,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 241.500 €
28.03.2026 - 246.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran i moderno uređen stan u dvojnoj kući, smješten u mirnom i ugodnom dijelu Šišana. Stan A nudi savršenu ravnotežu između udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti - idealno rješenje za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam.Glavne značajke:Neto....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Belveder, 248.000 €, 85,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, BELVEDER - 2S+DB, okućnica, uređen! Posredujemo u prodaji odlične nekretnine na Belvederu u Rijeci. Stan se nalazi u privatnom okruženju u prizemlju starije vile. Kompletno je novouređen i kao takav se prodaje. Odlična prilika za obiteljski stan u gradskim linijama. Stan se....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Pećine, 187.000 €, 72,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PEĆINE, u ponudu smo dobili zanimljiv trosobni stan smješten samo par minuta hoda od mora. U naravi ima 100 m2 te se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe, pomoćne sobe, i kupaonice. Idealan stan za obiteljski ili studentski....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 181.900 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SVETIČKO HRAŠĆE, 161.000 €, 130,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Topla obiteljska kuća s prostranim imanjem u Svetičkom Hrašću - useljiva kuća s turističkim potencijalom U mirnom mjestu Svetičko Hrašće, nedaleko od Ozlja, prodaje se ugodna kuća s dvorištem, voćnjakom i dodatnim pomoćnim zgradama, na parceli od oko 2000 m². Kuća ima ukupno oko 130....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 169.000 € na 155.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUPOGLAV, 155.000 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.04.2026 - 169.000 €
16.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

SAMO U PONUDI NAŠE AGENCIJE ? LUPOGLAV ? OBITELJSKA KUĆA S APARTMANOM I OKUĆNICOM Na prodaju je obiteljska kuća ukupne stambene površine 90 m², smještena na nekoliko minuta udaljenosti od Lupoglava, raspoređena na dvije etaže. U prizemlju se nalazi zaseban, namješten apartman, pogodan....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 258.000 €, 85,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KOD KARLOVCA (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S2 - Stan 2 U mirnom i zelenom okruženju Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, uz šumu Kozjaču pluća grada Karlovca, gradi se moderna urbana vila osmišljena kao idealan dom za obiteljski život, daleko od gradske buke, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Saborskom, svega 20 kilometara od svjetski poznatog Nacionalnog parka Plitvička jezera, pruža izvanrednu priliku za one koji traže miran obiteljski život ili žele nastaviti uspješan posao iznajmljivanja. Smještena na vrlo pristupačnoj lokaciji, svega 50 metara od....

 
 
 
  Kuća, VUKOVAR, Mitnica, 100.000 €, 137,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tvrda gradnja | 137 m² | garaža | ljetna kuhinja | odlična lokacija U neposrednoj blizini Vukovarskog vodotoranja, na jednoj od najpoželjnijih i najprepoznatljivijih lokacija u Vukovaru, prodaje se kvalitetno građena obiteljska kuća djelomično uređenog karaktera, idealna za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, BEDNJA, 70.000 €, 350,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEDNJA, VRBNO, KUĆA ZA ŽIVOT, TURIZAM I INVESTICIJU! U Bednji, naselje Vrbno, nalazi se nekretnina koja pruža mnogo više od obične kuće. Ovo je prostor za obiteljski život, turistički posao, welness retreat ili luksuzni odmor. Kuća ima 200 m2 stambenog prostora na katu koji je kompletno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom