• GoHome Professional
obiteljska kuća opremljen 240 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća opremljen 240 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća opremljen 240 m2

  • Za upit "obiteljska kuća opremljen 240 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.706 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OKRUG DONJI, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Čiovo, Okrug Gonji, obiteljska kuća na izuzetnoj lokaciji samo 80 metara od mora s neprekidnim pogledom na Jadransko more i otoke. Zbog svog položaja, pogled na more će uvijek biti neometan , te je dostupan za promatranje iz većine dijelova kuće.Ova dvojna kuća je podijeljena na tri....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 685.000 €, 250,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom naselju Pule, u blizini prekrasne šume, savršena za obiteljski život ili sezonski najam. Ukupna površina zemljišta iznosi 731 m, dok stambeni prostor obuhvaća 250 m raspoređenih na tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Podrum je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.06.2024.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća na lijepoj lokaciji u blizini centra Knina na prodaju. Objekt se sastoji od podruma, garaže, prizemlja, kata i potkrovljan te je smješten na lijepom zemljištu na blagoj uzvisini. U prizemlju su smješteni ostava, dnevni dio, blagovaonica i kuhinja koji imaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća opremljen 240 m2'
395.000 €
800.000 €
1.200.000 €
  Kuća, MEDULIN, 728.000 €, 216,67 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.investa.hr

U predivnom Medulinu smjestila se ova suvremena dvojna vila ? spoj elegancije, funkcionalnosti i luksuza. Projektirana da zadovolji visoke estetske i tehničke standarde, ova nekretnina nudi sve što je potrebno za udoban obiteljski život ili sigurnu investiciju u turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 1.390.000 €, 240,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U predivnom naselju Medulin, na svega 180 m od kristalno čistog mora, smještena je ova moderna i atraktivna vila koja obuhvaća prostranih 240 m. Nekretnina nudi savršeni spoj luksuza, udobnosti i prirodnog okruženja, idealna za obiteljski život ili kao savršena turistička destinacija.....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 500.000 €, 237,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ova velika kuća od 120 kvadrata smještena je u mirnom i idiličnom mjestu Peruški, idealnom za obiteljski život ili odmor u prirodi. Kuća je prostorno vrlo funkcionalna, s prostranom dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe i kupaonice. Interijer je svijetao....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC FUŽINSKI, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predivna rustikalna obiteljska kuća s dva novouređena stana, do u detalje uređenom okućnicom te kućicom na drvetu. U prizemlju je trenutačno u funkciji spremišta i kotlovnica, po potrebi mogao bi se izvesti još jedan stan. Na prvom katu nalazi se dvosobni stan s balkonom. Taj stan....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 685.000 €, 250,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom naselju Pule, u blizini prekrasne šume, savršena za obiteljski život ili sezonski najam. Ukupna površina zemljišta iznosi 731 m², dok stambeni prostor obuhvaća 250 m² raspoređenih na tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Podrum je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, LUČKO, 495.000 €, 228,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Lučkog prodaje se ugodna obiteljska kuća s dvorištem, izgrađena 1998. godine, koja je zamišljena tako da svaka od tri etaže može funkcionirati kao zasebna stambena cjelina s vlastitim ulazom. Ipak, kuća se trenutno koristi kao jedinstven prostor koji povezuje unutarnje....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, Na upit, 233,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smještena u mirnoj uvali Polača, na samo 30 metara od mora, ova prekrasna kamena vila savršen je spoj dalmatinske tradicije i modernog luksuza. Izgrađena 2022. godine u autentičnom stilu, vila pruža udobnost i funkcionalnost uz istinski mediteranski ugođaj, idealan za obiteljski život....

 
 
 
  Kuća, TRNOVEC BARTOLOVEČKI, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Trnovec Bartolovečki, Bartolovec, obiteljska kuća s velikom okućnicom površine 2200m2.Ulaz u kuću vodi u prizemlje koje se sastoji od open space prostora koji povezuje dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, jedne sobe, špajze, izlaza u garažu te izlaza na terasu i dvorište. U dnevnom....

 
 
 
  Kuća, PIĆAN, 285.000 €, 255,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PIĆAN - Samostojeća obiteljska kuća Pićan je maleno naselje i općina u Istarskoj županiji. Smješten je u centralnom dijelu Istre u blizini grada Labina okružen pitomim i zelenim poljima, šumama, livadama i vinogradima. Na području Općine Pićan se nalazi 10 manjih naselja. Stanovništvo....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 585.000 € na 620.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 256,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 585.000 €
06.05.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća ukupne korisne površine 256 m, smještena na parceli od 512 m. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje privatno i komforno stanovanje....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 585.000 € na 620.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 256,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 585.000 €
18.04.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća ukupne korisne površine 256 m², smještena na parceli od 512 m². Nekretnina se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje privatno i komforno stanovanje....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 585.000 €, 220,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Mediteranski dom s panoramskim pogledom na more, Banjole Na predivnoj lokaciji u mirnom, rezidencijalnom dijelu Banjola, smještena je ova šarmantna kuća s pogledom koji oduzima dah i parcelom prepunom voćaka, mediteranskog bilja i cvijeća. Idealna za obiteljski život, ali i kao investicija....

 
 
 
  Kuća, KRIŽEVCI, 349.000 €, 220,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJE se obiteljska kuća u Križevcima. Nalazi se u mirnom naselju svega 1500 m od centra, a opet u pirodnom okruženju, opremljena sa svime što život čini lijepim i ugodnim. Nekretnina je smještena na parceli od cca 4300 m2 što daje velike mogućnosti za razvijanje prostora prema....

 
 
 
  Kuća, PODGLAVICA, 449.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana duplex kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, smještena svega 75 metara od mora i 300 metara od uređene plaže. Nekretnina ukupne površine 260 m² prostire se na četiri etaže i pruža brojne mogućnosti korištenja ? za turistički najam, obiteljski život ili kao....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 830.000 €, 260,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KOSTRENA, ŽURKOVO - obiteljska vila nadomak mora Zadovoljstvo nam je ponuditi Vam prostranu obiteljsku kuću smještenu svega 100 metara od mora, na prekrasnoj lokaciji iznad uvale Žurkovo. Ova južno orijentirana kuća ima impozantan vrt koji je u potpunosti zaštićen zidom, pružajući....

 
 
 
  Kuća, JABLANAC, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća s pet potpuno opremljenih apartmana, smještena na mirnoj lokaciji, udaljena svega 3,5 kilometra od mora. Ukupna stambena površina iznosi 260 m², a objekt je u potpunosti uređen, opremljen i odmah useljiv. Kuća je građena kvalitetno i održavana redovito,....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 728.000 €, 218,71 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2025.,

www.investa.hr

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, Na upit, 261,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRILIKA ? OBITELJSKA KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM U ČEPINU Na prodaju nudimo iznimnu nekretninu ukupne površine 193 m², smještenu na prostranoj čestici od 3.200 m², u prometno povezanom i iznimno pristupačnom dijelu Čepina. Ova nekretnina spaja udobnost stanovanja i poslovni....

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, Na upit, 261,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRILIKA OBITELJSKA KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM U ČEPINU Na prodaju nudimo iznimnu nekretninu ukupne površine 193 m, smještenu na prostranoj čestici od 3.200 m, u prometno povezanom i iznimno pristupačnom dijelu Čepina. Ova nekretnina spaja udobnost stanovanja i poslovni....