• GoHome Professional
obiteljska kuća opremljen 160 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća opremljen 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća opremljen 160 m2

  • Za upit "obiteljska kuća opremljen 160 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.111 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, 480.000 €, 159,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien nudi u prodaju modernu prizemnicu sa bazenom u blizini Poreča, savršenu za obiteljski život ili investiciju. U popularnom naselju nedaleko od grada Poreča, smještena je ova prekrasna kuća s bazenom, idealna za one koji traže spoj mirnog ruralnog okruženja i blizine....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 750.000 €, 158,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna vila smještena u mirnom i idiličnom mjestu u blizini Raklja, samo nekoliko minuta vožnje od obale i plaža. Ova nekretnina idealna je kako za obiteljski život, tako i za luksuzni turizam. Vila se prostire na dvije etaže i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 630.000 €, 162,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Donja Jagodnja - Luksuzna tradicionalna vila s bazenom i panoramskim pogledom !! Na mirnoj i nenametljivoj lokaciji u mjestu Donja Jagodnja, svega 10 minuta vožnje od mora, smještena je ova prekrasna tradicionalna vila građena prema najvišim standardima, idealna za obiteljski život,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća opremljen 160 m2'
690.000 €
690.000 €
640.000 €
  Kuća, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 670.000 €, 171,44 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

POREČ (okolica) - Moderna samostojeća vila U srcu prekrasne Istre, nedaleko od živopisnog Poreča, smjestila se ova impresivna samostojeća vila s površinom od 171,44 m², koja se prostire na dvije etaže. Savršen spoj luksuza i funkcionalnosti čini je idealnim mjestom za obiteljski život....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 360.000 €, 160,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u Novom Vinodolskom, svega 150 metara od centra grada i 600 metara pješice od mora i plaže, smještena je ova obnovljena kuća s 3 stambene jedinice, ukupne površine 160 m², idealna za turistički najam ili ugodan obiteljski život. Kuća se sastoji od prizemlja, kata....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 360.000 €, 160,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja novouređenu kuću idealnu za investiciju ili ugodan obiteljski život, smještenu svega 150 metara od centra Novog Vinodolskog i 600 metara od mora i plaže. Lokacija pruža savršen spoj mirnog okruženja i blizine svih sadržaja. Kuća je u potpunosti obnovljena....

 
 
 
  Kuća, ČAKOVEC, 332.000 €, 159,22 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Na prodaju je iznimno zanimljivo imanje koje objedinjuje dvije kuće s poslovnim prostorima te potpuno opremljenu farmu pilića, spremnu za pokretanje posla odmah. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za obiteljski život, ali i za ozbiljno ulaganje....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 630.000 €, 162,00 m2 cca 3890 €/m2

 
 
 
  Kuća, JOSIPOVAC, 350.000 €, 157,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2024.,

www.crozilla.com

Osijek, Cvjetno naselje, moderna i stilski privlačna urbana vila s 3 stana u rezidencijalnom dijelu Osijeka, lijepo uređenom elitnom naselju koji je idealan za obiteljski život. U blizini su škola, vrtić, trgovine. Naselje je udaljeno 3 km od centra grada.Ovaj stan na 1. katu urbane....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 436.000 €, 165,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Na lijepoj lokciji na Trešnjevci, prodaje se dvojna obiteljska kuća ukupne površine 165 m2, smještena na parceli od 309 m2 s uređenom okućnicom. Kuća ima dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima, a prostire se na tri etaže ? suteren, visoko prizemlje i tavan. Etaže su povezane....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 369.000 €, 165,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.crozilla.com

Pulsko naselje Busoler, smjestilo se na idealnoj lokaciji za obiteljski život gdje mir prirode i blizina grada osiguravaju visoku kvalitetu života. U slijepoj ulici, na prvom katu prodaje se komforan stan koji se proteže kroz cijeli kat obiteljske kuće sa ukupno tri stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 440.000 €, 167,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan stan mješten u mirnoj zoni okruženoj zelenilom i pogledom na more. Nalazi se na drugom katu suvremene stambene zgrade. Idealan je kako za obiteljski život, tako i kao luksuzna investicija. Promišljen raspored prostorija, obilje prirodnog svjetla te topla i ugodna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, FUNTANA, 470.000 €, 170,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.pbz-nekretnine.hr

Kuća s 3 apartmana u Istri ? idealna za obiteljski odmor ili iznajmljivanje! Prodaje se kuća u Istri ukupne neto površine kuće 170 m², uz dvorište od 88 m² i tri parkirna mjesta. Kuća je u potpunosti renovirana, u njoj je sve novo uključujući strujne instalacije, rasvjetu, vodovodne....

 
 
 
  Kuća, VALKARIN, 340.000 €, 150,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena svega 3 km od centra Poreča, idealna za ugodan obiteljski život ili kao sigurna investicija za turistički najam. Ukupna površina kuće iznosi 150 m², uz pripadajuću okućnicu od 60 m² na kojoj se nalazi bazen površine 18 m², opremljen dizalicom topline. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 790.000 €, 150,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zamislite dom u mirnoj oazi okolice Vodnjana, gdje luksuz i priroda stvaraju savršen sklad. Ovaj projekt luksuzne vile smještene na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Istri nudi vam priliku da stvorite prostor u kojem ćete uživati svakodnevno ? bilo kao obiteljski dom, bilo kao....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 369.000 €, 150,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vrlo zanimljiva kuća na zanimljivoj i mirnoj lokaciji u dijelu Vodnjana. Kuća je idealna za obiteljski život, odmor ili investiciju upravo zbog svog koncepta Smještena je na parceli površine 400 m2, dok sama tlocrtno zauzima 110 m2 a koncept je sljedeći: Podrum: - cca 80....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 178.000 €, 146,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Benkovca, na blagoj uzvisini s prekrasnim pogledom na krajolik i grad, nalazi se slobodnostojeća obiteljska kuća na dvije etaže, ukupne korisne površine 146 m², smještena na prostranoj parceli od 750 m². Dvorište kuće prostire se između dvije pristupne ceste, što osigurava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!