• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan vrt do 230000 eura - GoHome
  • obiteljska kuća moderan vrt do 230000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan vrt do 230000 eura

  • Za upit "obiteljska kuća moderan vrt do 230000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.743 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KNIN, 190.000 €, 230,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana četverosobna obiteljska kuća s potencijalom za udoban obiteljski život i dodatne mogućnosti prilagodbe! Osnovne informacije Površina parcele: 430 m Dvorište: 315 m Površina kuće: Dva kata po 115 m (ukupno 230 m) Garaže: Dvije garaže, idealne za parkiranje ili....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROVIŠĆE, 175.000 €, 289,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 185.000 €
29.03.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

TOP PRILIKA Vrhunski uređena kuća s prostranim stambenim prostorom, opremljenim podrumom, garažom i uređenim dvorištem Na prodaju je izuzetno kvalitetno i pažljivo uređena obiteljska kuća, smještena u mirnom i ugodnom naselju uz glavnu prometnicu Bjelovar Zagreb. Nekretnina je besprijekorno....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 212.000 €, 78,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 3-soban stan u prizemlju urbane vile ukupne stambene površine 78,38 m² uz pripadajući vrt od 45 m² i parkirno mjesto 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan vrt do 230000 eura'
240.000 €
240.000 €
150.000 €
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN, 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Ukupne netto korisne površine 100,90 m (obračunato po koeficijentu)....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 223.000 €, 90,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, okolica U mirnom naselju nadomak Pule smjestila se ova vrlo ugodna i funkcionalna kuća, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Lokacija nudi ono što današnji kupci najviše traže ? mir i privatnost, a istovremeno odličnu prometnu povezanost s centrom....

 
 
 
  Kuća, KNINSKO POLJE, 190.000 €, 230,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostrana četverosobna obiteljska kuća s potencijalom za udoban obiteljski život i dodatne mogućnosti prilagodbe! Osnovne informacije Površina parcele: 430 m² Dvorište: 315 m² Površina kuće: Dva kata po 115 m² (ukupno 230 m²) Garaže: Dvije garaže, idealne za parkiranje....

 
 
 
  Kuća, MARIJA GORICA, 169.000 €, 86,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se montažna kuća u Svetom Križu, Brdovečka ulica, smještena na prekrasnoj i mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za obiteljski život, odmor od gradske gužve ili vikend uživanje tijekom cijele godine. Nekretnina pruža privatnost, tišinu i otvoren pogled na prirodu,....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 155.000 € na 145.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRESTOVAC, 145.000 €, 126,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2025 - 155.000 €
04.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Požega, Nurkovac, samo 6 km od živahnog centra Požege, smjestila se ova prekrasna, potpuno namještena kuća, savršena za obiteljski život ili kao mirna oaza za odmor. Izgrađena 2009. godine, ova kuća nudi 126 m2 udobnog stambenog prostora, smještenog na prostranom zemljištu od 1375....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 130.000 € na 135.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, OGULIN, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.03.2026 - 130.000 €
12.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u mirnom i ugodnom naselju Lomost u Ogulin, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor i bijeg od gradske vreve. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i praktičnosti ? kuća se nalazi u tihom dijelu naselja bez gužve, a opet na....

 
 
 
  Kuća, OGULIN, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u mirnom i ugodnom naselju Lomost u Ogulin, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor i bijeg od gradske vreve. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i praktičnosti kuća se nalazi u tihom dijelu naselja bez gužve, a opet na svega....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona