• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan vrt 180 m2 do 2900 eura/m2 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan vrt 180 m2 do 2900 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan vrt 180 m2 do 2900 eura/m2

  • Za upit "obiteljska kuća moderan vrt 180 m2 do 2900 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.321 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VODICE, 440.000 €, 170,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

VODICE ATRAKTIVNA KUĆA S DVA STANA, 150 m OD PLAŽE! Na prodaju je potpuno renovirana kuća katnica smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršena za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Ukupne površine 234 m, s neto korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 550.000 €, 186,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Samostojeća obiteljska kuća, Zadar ? Novi Bokanjac Na mirnoj lokaciji u zadarskoj četvrti Novi Bokanjac prodaje se atraktivna i moderno uređena samostojeća kuća ukupne stambene površine 186 m² na parceli od 263 m². Kuća se sastoji od četiri sobe, od čega tri spavaće,....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 440.000 €, 167,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan stan mješten u mirnoj zoni okruženoj zelenilom i pogledom na more. Nalazi se na drugom katu suvremene stambene zgrade. Idealan je kako za obiteljski život, tako i kao luksuzna investicija. Promišljen raspored prostorija, obilje prirodnog svjetla te topla i ugodna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan vrt 180 m2 do 2900 eura/m2'
400.000 €
375.000 €
339.000 €
  Kuća, POREČ, 490.000 €, 168,14 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Poreč, u mirnom i vrlo poželjnom dijelu smjestila se moderno projektirana novoizgrađena dvojna kuća ukupne površine 168 m², idealna za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Nekretnina je građena kvalitetnim i suvremenim materijalima koji osiguravaju visoku....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 550.000 €, 197,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Vodicama prodaje se moderna samostojeća prizemnica s bazenom, idealna za udoban obiteljski život ili kao luksuzna investicija za odmor i turistički najam. Smještena je na svega 1000 metara od mora i centra mjesta, što osigurava savršen balans između....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 550.000 €, 197,00 m2 cca 2790 €/m2

 
 
 
  Kuća, VELA LUKA, 400.000 €, 194,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s potencijalom ? Uvala Gradina, 100 m od mora, Vela Luka Obiteljska kuća u uvali Gradina ? mir, priroda i potencijal U mirnoj uvali Gradina, samo 100 metara od kristalno čistog mora, smještena je obiteljska kuća tlocrtne površine 97 m2. Kuća se prostire na dvije etaže i nudi....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 333.000 € na 339.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAKOVEC, 339.000 €, 165,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 339.000 €
28.06.2025 - 338.000 €
07.10.2025 - 333.000 €
03.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama !! Na prodaju je lijepa, prostrana i potpuno uređena obiteljska kuća smještena u mirnom naselju u okolici Čakovca. Ova nekretnina ukupne stambene površine 160 m² nalazi se na iznimno velikoj i njegovanoj okućnici od 3400 m², koja pruža potpunu privatnost,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 350.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom naselju Jagodno (Velika Gorica), na parceli od 366 m², prodaje se izuzetno održavana obiteljska kuća površine 190 m² izgrađena 2017. godine. Kuća je građena po visokim standardima a kontinuirano je unapređivana ? krov je potpuno zamijenjen 2023., a fasada svježe....

 
 
 
  Kuća, JAGODNO, 350.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Centar, 339.000 €, 191,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 176, 71 m² na 2 etaže na desnoj strani dvojne kuće (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealnoj za obiteljski život.Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Centar, 339.000 €, 191,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 170, 27 m² na 2 etaže (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealno za obiteljski život.Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, 339.000 €, 191,52 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 170, 27 m² na 2 etaže na lijevoj strani dvojne kuće (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealnoj za obiteljski život.Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u mirnom i atraktivnom naselju Bregi, u neposrednoj blizini Opatije, s očaravajućim pogledom na more. Ukupne površine od 180 m², kuća predstavlja savršen spoj moderne udobnosti i funkcionalnog dizajna, idealna za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
  Kuća, BREGANA, 315.000 €, 197,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i uređenoj ulici naselja Bregana smjestila se moderna samostojeća kuća novogradnje iz 2025. godine, ukupne površine 197 m². Kuća se nalazi u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan obiteljski život, a istovremeno pruža mir, privatnost i odličnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 182,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna obiteljska kuća ? novogradnja s garažama, staklenim vrtom i okućnicom Zamislite dom koji je potpuno nov, svijetao i prostran ? ali još uvijek prazan i spreman da ga vi uredite točno onako kako ste oduvijek sanjali. Upravo to nudi ova obiteljska kuća površine 82....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 550.000 €, 175,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća na rastućoj lokaciji u Zadru ? Moderan život u Novom Bokanjcu Detalji nekretnine - Obiteljska kuća moderne arhitekture - Stambena površina cca 175 m2 - Površina zemljišta cca 450 m2 - 2 parkirna mjesta u dvorištu - 1 dodatno parkirno mjesto (npr. pogodno za brod) -....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!