• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan vrt 100 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan vrt 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan vrt 100 m2

  • Za upit "obiteljska kuća moderan vrt 100 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.327 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCE, 301.000 €, 100,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Investicija i odmor: kuća s tri odvojene jedinice, terasom i vrtom u Selcu U samom srcu Selca, šarmantnog primorskog mjesta pored Crikvenice, prodaje se kuća s velikim potencijalom. Smještena svega 5 minuta hoda od prve plaže, ova nekretnina pruža idealnu priliku za miran odmor, obiteljski....

 
 
 
  Kuća, VRSI, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Vrsi, dvojna kuća novogradnja, vrt Prodaje se dvojna kuća u novogradnji u Vrsima, smještena na mirnoj lokaciji, svega 100 m od centra mjesta i 1,3 km od mora. Nekretnina nudi moderan dizajn i funkcionalan raspored, što je čini idealnom za obiteljski život ili investiciju.</br>....

 
 
 
  Kuća, DUGO SELO, Centar, 300.977 €, 104,87 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo modernu kuću u nizu ukupne površine 104,87 m², smještenu u mirnoj i ugodnoj ulici nadomak centra Dugog Sela ? idealnu za obiteljski život ili investiciju. Ova nekretnina dio je ekskluzivnog projekta: "Aleja tišine" ? suvremeni high-end....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan vrt 100 m2'
330.288 €
505.000 €
598.000 €
  Kuća, DUGO SELO, 285.278 €, 99,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo modernu kuću u nizu ukupne površine 99,40 m², smještenu u mirnoj i ugodnoj ulici nadomak centra Dugog Sela ? idealnu za obiteljski život ili investiciju. Ova nekretnina dio je ekskluzivnog projekta: "Aleja tišine" ? suvremeni high-end koncept....

 
 
 
  Kuća, FINIDA, 355.000 €, 100,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Umag, Moderna duplex kuća, 100 m2 U mirnom i ugodnom okruženju, svega nekoliko minuta vožnje od Umaga i u neposrednoj blizini slovenske granice, smjestila se ova izuzetno funkcionalna i atraktivna duplex kuća ? idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor. Na parceli od....

 
 
 
  Kuća, VRSI, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvojna kuća u novogradnji u Vrsima, smještena na mirnoj lokaciji, svega 100 m od centra mjesta i 1,3 km od mora. Nekretnina nudi moderan dizajn i funkcionalan raspored, što je čini idealnom za obiteljski život ili investiciju. U prizemlju se nalaze hodnik, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 330.288 €, 103,22 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj lokaciji u Mandrama na otoku Pagu nudimo moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, terasom, bazenom i dvama parkirnim mjestima. Nekretnina je idealna za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Udaljenosti: -Plaža: 620 m -Centar Mandre: 400 m -Konzum:....

 
 
 
  Kuća, KOLAN, 338.328 €, 104,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 338.328 €, 104,10 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 240.000 €, 106,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, POLIČNIK - Prekrasna dvojna vila s bazenom u mirnom okruženju! A1. U mirnom i obiteljskom okruženju Poličnika, na samo desetak minuta vožnje od Zadra, gradi se suvremena dvojna kuća s bazenom savršena za ugodan i kvalitetan obiteljski život. U prizemlju se nalaze prostrani....

 
 
 
  Kuća, TISNO, 380.000 €, 106,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Tisno, svega oko 400 metara od mora i približno 1 km od centra, smještena je ova moderno projektirana dvojna kuća S1, idealna za ugodan obiteljski život ili kao atraktivna investicija. Kuća se prostire na dvije etaže i odlikuje se funkcionalnim rasporedom te....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 297.000 €, 106,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? MODERNA DUPLEX KUĆA NOVOGRADNJA, BREZOVICA 106 m² | Vrt | 3 Parkirna Mjesta | Dizalica Topline | 8 min do Arene Tražite modernu obiteljsku nekretninu koja pruža mir, privatnost i brz pristup gradu? Ova vrhunska duplex kuća u Brezovici nudi upravo to ? idealan spoj kvalitetne....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 380.000 €, 108,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA - KAŠTELIR Dvojna kuća u izgradnji ? 3 spavaće sobe, vrt, mogućnost bazena Tražite idealnu kuću u Istri za obiteljski život ili ulaganje u turistički najam? Predstavljamo vam modernu dvojnu kuću u izgradnji smještenu u mirnom naselju blizu Kaštelira, svega nekoliko minuta vožnje....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 470.000 €, 92,00 m2 cca 5110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kompleks od tri moderno uređene kuće u srcu Kaštelira, idealan za obiteljski život, turizam ili investiciju koja se vraća kroz SAMO 11 GODINA! Svaka kuća je pažljivo projektirana kako bi spojila luksuz, funkcionalnost i privatnost. OSNOVNE INFORMACIJE: - Ukupna bruto....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 420.000 € na 440.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SUKOŠAN, 440.000 €, 91,00 m2 cca 4840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 420.000 €
25.04.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza s velikim vrtom, 30 m od mora ? Sukošan U ekskluzivnoj ponudi Kaiser Immobilien nalazi se stan koji spaja savršenu lokaciju, moderan dizajn i slobodu vanjskog prostora. Stan oznake S2 smješten je u prizemlju nove urbane vile....

 
 
 
  Kuća, SRIMA, 299.541 €, 90,77 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Srima, Vodice ? moderna obiteljska kuća u novogradnji s atraktivnom lokacijom Na prodaju je moderna kuća S2, dio trojnog objekta u Srimi, Vodice, s ukupnom korisnom površinom od 90,77 m² i privatnim vrtom od 19,18 m². Kuća se prostire na dvije etaže (prizemlje + 1. kat) i uključuje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr