• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan kvalitetan 130 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan kvalitetan 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan kvalitetan 130 m2

  • Za upit "obiteljska kuća moderan kvalitetan 130 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.232 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VODNJAN, 430.000 €, 126,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Moderna montažna kuća s bazenom udoban dom u mirnom okruženju Na prostranoj parceli od 590 m smjestila se atraktivna montažna kuća na dvije etaže, idealna za obiteljski život ili odmor. Ukupne površine pažljivo osmišljene za udobnost, kuća nudi 3 prostrane spavaće sobe, 3 kupaonice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 700.000 €, 120,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna kuća s prostranom parcelom u mirnom okruženju ? šibensko zaleđe U mirnom i ugodnom okruženju šibenskog zaleđa smještena je moderna obiteljska kuća, izgrađena 2021. godine te dodatno renovirana 2023., što jamči suvremen standard gradnje i visoku razinu komfora. Nekretnina se....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 440.000 €, 132,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VODNJAN - OKOLICA Moderna montažna kuća s bazenom ? udoban dom u mirnom okruženju Na prostranoj parceli od 593 m² smjestila se atraktivna montažna kuća na dvije etaže, idealna za obiteljski život ili odmor. Ukupne površine pažljivo osmišljene za udobnost, kuća nudi 3 prostrane spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan kvalitetan 130 m2'
44.000 €
420.000 €
Na upit
  Kuća, JASTREBARSKO, 372.618 €, 122,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Kuća K5 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s velikim vrtom i prostranom terasom Dobro došli u Kuću K5, elegantno osmišljen dom od 122.09m² zatvorenog prostora, koji spaja suvremeni dizajn, funkcionalan raspored i raskošne vanjske površine. Smještena u mirnom dijelu Jastrebarskog,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 465.000 €, 128,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo vam novogradnju u nizu ? tri funkcionalno osmišljene kuće koje nude savršen spoj modernog načina života i privatnosti.Radi se o kući u sredini koja ima svoju okućnicu, idealnu za obiteljski odmor, dječju igru ili opuštanje na otvorenom. Smještene u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 440.000 €, 132,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

VODNJAN - OKOLICA Moderna montažna kuća s bazenom udoban dom u mirnom okruženju Na prostranoj parceli od 593 m smjestila se atraktivna montažna kuća na dvije etaže, idealna za obiteljski život ili odmor. Ukupne površine pažljivo osmišljene za udobnost, kuća nudi 3 prostrane spavaće....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 400.000 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA NOVOGRADNJA VARAŽDIN!!! Idealna za obitelji koje traže kvalitetan i udoban dom u urbanoj sredini ? predstavljamo vam modernu samostojeću kuću površine 132 m² s uređenom okućnicom od 380 m². Kuća je novogradnja, odmah useljiva, opremljena suvremenim dizalicom topline....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 317.250 €, 135,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. ? Lokacija: Uređeno, mirno naselje blizu svih sadržaja (škola, vrtić, trgovine, javni prijevoz) Odlična....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.000 € na 44.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BJELOVAR, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 53.000 €
15.03.2026 - 49.000 €
04.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u mirnom okruženju Bilogore, nadomak Bjelovara U središnjoj Hrvatskoj, na pitomim obroncima Bilogore, smjestio se Bjelovar ? miran i pregledan grad koji nudi sve potrebno za kvalitetan svakodnevni život, bez stresa i gužvi velikih gradova. Posebna prednost je blizina....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVAKI, 310.000 €, 140,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 320.000 €
22.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća smještena u mirnom i ugodnom dijelu Sesveta, idealna za obiteljski život. Kuća se prostire na 140 m² stambene površine i 268 m² okućnice, s prostranim i uređenim dvorištem koje pruža privatnost i dovoljno prostora za odmor, dječju....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 363.507 €, 119,09 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K9 u Jastrebarskom ? ekskluzivna obiteljska kuća s 4 spavaće sobe, garažom i velikim vrtom Kuća K9, površine 119,09 m² predstavlja dom visokog standarda u kojem se moderni dizajn, funkcionalan raspored i vrhunska kvaliteta gradnje spajaju u savršenu cjelinu. Ova kuća nudi prostran....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 307.000 €, 118,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 4-soban stan na 1.katu urbane vile ukupne stambene površine 118 m² uz pripadajući vrt od 59,68 m² i parkirno mjesto 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja