• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan kvalitetan - GoHome
  • obiteljska kuća moderan kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan kvalitetan

  • Za upit "obiteljska kuća moderan kvalitetan" pronađeno 68 nekretnina - prosječna cijena 3.070 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TENJA, 307.000 €, 118,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 4-soban stan na 1.katu urbane vile ukupne stambene površine 118 m² uz pripadajući vrt od 59,68 m² i parkirno mjesto 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA ? Kuća u nizu u Novom Zagrebu (Otok) ? vrhunska prilika za miran obiteljski život! Ako tražite moderan, kvalitetan i energetski učinkovit dom u mirnom dijelu Zagreba ? ovo je nekretnina koju ne želite propustiti. Smještena u Horvatovoj ulici (Otok), ova kuća nudi savršen....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana planinska vila idealna za odmor i turizam U mirnom mjestu pokraj Delnica, okružena zelenilom i pogledom koji se otvara prema planinama i kupskoj dolini, smjestila se ova jedinstvena drvena kuća ? savršeno utočište za obiteljski odmor, bijeg od gradske vreve ili investiciju....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 317.250 €, 135,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. ? Lokacija: Uređeno, mirno naselje blizu svih sadržaja (škola, vrtić, trgovine, javni prijevoz) Odlična....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 363.507 €, 119,09 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K9 u Jastrebarskom ? ekskluzivna obiteljska kuća s 4 spavaće sobe, garažom i velikim vrtom Kuća K9, površine 119,09 m² predstavlja dom visokog standarda u kojem se moderni dizajn, funkcionalan raspored i vrhunska kvaliteta gradnje spajaju u savršenu cjelinu. Ova kuća nudi prostran....

 
 
 
  Kuća, BADERNA, 450.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Dobrodošli u vašu novu oazu mira, smještenu u blizini Baderne, nedaleko od šarmantnog Poreča. Ova lijepa kuća u nizu nudi 175,15 m2 stambene površine na parceli od 200 m2, pružajući dovoljno prostora za udoban obiteljski život, ali i opuštena druženja s prijateljima. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KUKULJANOVO, 443.000 €, 115,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su moderne kuće u nizu ukupne površine 127,93 m², koncipirani su kao dvoetažni stan s okućnicom. Nekretnine se prodaje po principu ?ključ u ruke?, što znači da je odmah useljiva i potpuno opremljena za ugodan obiteljski život. Slobodne su četiri kuće od ukupno 6. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 347.939 €, 113,99 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K16 u Jastrebarskom ? suvremen obiteljski dom s velikom terasom i vrtom Kuća K16, s 113.99 m², nudi funkcionalan raspored, visoku kvalitetu izvedbe i vanjske površine koje značajno podižu kvalitetu života. Projektirana za suvremene obitelji koje žele spoj udobnosti i praktičnosti,....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 352.502 €, 115,48 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K19 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s terasom, vrtom i 2 parkirna mjesta Kuća K19, s 115.48² prodajne površine, osmišljena je tako da u potpunosti zadovolji potrebe suvremene obitelji. Smještena u mirnom dijelu Jastrebarskog, ova kuća nudi vrhunsku kombinaciju funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, HRELJIĆI, 480.000 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom istarskom mjestu Hreljići, svega 20 minuta vožnje od Pule, nalazi se ova šarmantna kuća na dvije etaže ? savršena kombinacija tradicionalnog istarskog duha i suvremene udobnosti. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže dom za miran obiteljski život, odmor....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 294.900 € na 269.900 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIROVITICA, 269.900 €, 300,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 294.900 €
19.03.2026 - 269.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno obnovljena i moderno uređena kuća u Čemernici, svega nekoliko minuta vožnje od centra Virovitice. Lokacija je iznimno praktična ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovina, ljekarna, škola, vrtić, crkva i dječje igralište, što ovu nekretninu čini idealnom za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 234.000 €, 217,70 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasna obiteljska kuća u mirnom moslavačkom selu Potok, nadomak malog i funkcionalnog grada Popovače. Kvalitetna gradnja, namješteno kroz godine stilskim namještajem visoke vrijednosti i kvalitete, izvrsno održavana unutrašnjost i okoliš. Jedinstvena prilika za bijeg....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 372.618 €, 122,09 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K5 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s velikim vrtom i prostranom terasom Dobro došli u Kuću K5, elegantno osmišljen dom od 122.09m² zatvorenog prostora, koji spaja suvremeni dizajn, funkcionalan raspored i raskošne vanjske površine. Smještena u mirnom dijelu Jastrebarskog,....

 
 
 
  Kuća, BADERNA, 800.000 €, 379,13 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna vila smještena u Baderni, jednom od mirnih istarskih sela koja nudi spoj suvremenog dizajna i praktičnog rasporeda. Ukupne je površine 379.13m2 i prostire se na tri etaže sa sadržajima koji pružaju udobnost i raznolikost za obiteljski život ili druge namjene. Suteren....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 212.000 €, 78,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 3-soban stan u prizemlju urbane vile ukupne stambene površine 78,38 m² uz pripadajući vrt od 45 m² i parkirno mjesto 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 348.123 €, 114,05 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K15 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s terasom i vrtom Kuća K15 prostire se na 114,09 m², projektirana je s ciljem da spoji funkcionalnost, udobnost i suvremeni dizajn u harmoničnu cjelinu. Smještena u mirnom dijelu Jastrebarskog, okružena zelenilom i novogradnjama visoke....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 525.000 €, 400,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? PUSTODOL, DONJA STUBICA ODLIČNA PRILIKA ZA OBITELJSKI ŽIVOT ILI INVESTICIJU Na prodaju je kvalitetna, samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i zelenom dijelu Pustodola, u Donjoj Stubici. Nekretnina nudi savršen spoj privatnosti, prirode i izvrsne prometne povezanosti.....

 
 
 
  Kuća, FILIPANA, 480.000 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, 339.000 €, 191,52 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, ulica Jela, moderno koncipirana i kvalitetno izvedena kuća neto površine 170, 27 m² na 2 etaže na lijevoj strani dvojne kuće (prizemlje, prvi i drugi kat s pristupom krovu), smještena u mirnoj i ugodnoj rezidencijalnoj zoni idealnoj za obiteljski život. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj ulici, u Novom Zagrebu, smjestila se moderna kuća u nizu koja spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan obiteljski život. Lokacija pruža idealan balans između privatnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajima ? Bundek, Avenue Mall, Buzin i zagrebačka....

 
 
 
  Kuća, GORNJI TURNI, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, GEDIĆI, 420.000 €, 105,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna prizemnica s grijanim bazenom u okolici Poreča. Prodaje se prekrasna, novoizgrađena prizemnica koja pruža savršen spoj modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Smještena svega nekoliko minuta vožnje od Poreča, ova nekretnina idealna je za miran obiteljski život ili kao....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 285.500 €, 109,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 4-soban stan na 2. katu urbane vile ukupne stambene površine 109.73 m² sa terasom i lođom i parkirnim mjestom 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji u Medulinu, svega 100 metara od mora, prodaje se potpuno uređena i moderno opremljena kuća s dva odvojena apartmana ? idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Kuća se nalazi na uređenoj parceli površine 170 m², s osiguranim parkirnim mjestom za dva automobila....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.000 € na 44.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BJELOVAR, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 53.000 €
15.03.2026 - 49.000 €
04.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u mirnom okruženju Bilogore, nadomak Bjelovara U središnjoj Hrvatskoj, na pitomim obroncima Bilogore, smjestio se Bjelovar ? miran i pregledan grad koji nudi sve potrebno za kvalitetan svakodnevni život, bez stresa i gužvi velikih gradova. Posebna prednost je blizina....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, Na upit, 135,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. Projekt spaja moderan dizajn, visoku energetsku učinkovitost i udobnost ? idealno za one koji traže kvalitetan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona