• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan do 170 m2 Najnovije - GoHome
  • obiteljska kuća moderan do 170 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan do 170 m2 Najnovije

  • Za upit "obiteljska kuća moderan do 170 m2 najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Kanfanar, Istra moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DARUVAR, 289.000 €, 152,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smještena na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u Daruvaru, ova moderna dvoetažna kuća površine 152 m2 s prostranom okućnicom od 1.273 m2 pruža savršen spoj privatnosti, suvremenog dizajna i luksuznog wellness ugođaja. Nekretnina je idealna za miran obiteljski život, vikend bijeg....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 550.000 €, 146,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetna moderna kuća u Murvici, naselju koje je zbog svoje neposredne blizine Zadru postalo jedna od najtraženijih lokacija za miran obiteljski život ili profitabilan turistički najam. Ova nekretnina površine 146 m2 nudi savršen spoj funkcionalnosti i luksuza, građena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan do 170 m2 najnovije'
750.000 €
349.000 €
790.000 €
  Kuća, SVETVINČENAT, 460.000 €, 117,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Vodnjana i Svetvinčenta, Istra U mirnom istarskom selu Butkovići, nedaleko od Svetvinčenta i Vodnjana, smjestila se potpuno renovirana istarska kuća koja uspješno spaja tradicionalni istarski karakter s modernim komforom. Ova nekretnina idealna je za obiteljski život, odmor....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA PRILIKA KUĆE U NIZU | OTOK, NOVI ZAGREB Prodaju se moderne kuće u nizu u mirnom i traženom dijelu Novog Zagreba ? naselje Otok. Odlična lokacija za obiteljski život, u blizini Bundeka, Avenue Mall-a, Buzina i svih bitnih sadržaja, uz brz pristup centru grada i zaobilaznici.....

 
 
 
  Kuća, RUDANOVAC, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na svega 10 minuta vožnje (12 km) od jednog od najljepših prirodnih bisera Europe ? Nacionalnog parka Plitvička jezera ? smjestila se ova šarmantna kuća za odmor, idealna za opuštanje, turistički najam ili obiteljski bijeg u prirodu. Nekretnina je uređena s posebnom pažnjom kako bi....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!