• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan do 160 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • obiteljska kuća moderan do 160 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan do 160 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "obiteljska kuća moderan do 160 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.307 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Kanfanar, Istra moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BARBIĆI, 449.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO!!!! DVIJE AUTOHTONE KAMENE KUĆE S BAZENOM ? POTPUNO RENOVIRANE I NAMJEŠTENE U mirnom i ugodnom okruženju smještene su dvije prekrasno renovirane kamene kuće koje pružaju savršen spoj tradicionalnog istarskog šarma i modernog komfora. Nekretnina je idealna za miran obiteljski....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 159,84 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kanfanar, Istra ? moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan do 160 m2 zadnjih 7 dana'
750.000 €
349.000 €
404.000 €
  Kuća, DARUVAR, 289.000 €, 152,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smještena na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u Daruvaru, ova moderna dvoetažna kuća površine 152 m2 s prostranom okućnicom od 1.273 m2 pruža savršen spoj privatnosti, suvremenog dizajna i luksuznog wellness ugođaja. Nekretnina je idealna za miran obiteljski život, vikend bijeg....

 
 
 
  Kuća, UMAG, 495.000 €, 144,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, UMAG - Moderna vila s bazenom U jednom od najšarmantnijih mjesta na zapadnoj obali Istre, u uređenoj i mirnoj zoni, svega 700 metara od mora i plaže, smjestit će se moderna dvojna vila vrhunskog dizajna i izvedbe ? idealna za obiteljski život, luksuzan odmor ili kao dugoročna....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 317.250 €, 135,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. ? Lokacija: Uređeno, mirno naselje blizu svih sadržaja (škola, vrtić, trgovine, javni prijevoz) Odlična....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, Na upit, 135,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. Projekt spaja moderan dizajn, visoku energetsku učinkovitost i udobnost ? idealno za one koji traže kvalitetan....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 379.000 €, 128,71 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, moderna dvojna obiteljska kuća suvremene arhitekture i funkcionalnog rasporeda smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Nekretnina svojim budućim vlasnicima pruža privatnost, udobnost i visoku kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prizemnica površine 120 m², smještena na uređenoj i ograđenoj parceli od 324 m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Poreča i mora. Okruženje je tiho i ugodno, što čini ovu nekretninu idealnim izborom za obiteljski život, odmor ili dugoročno....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 460.000 €, 117,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Vodnjana i Svetvinčenta, Istra U mirnom istarskom selu Butkovići, nedaleko od Svetvinčenta i Vodnjana, smjestila se potpuno renovirana istarska kuća koja uspješno spaja tradicionalni istarski karakter s modernim komforom. Ova nekretnina idealna je za obiteljski život, odmor....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA PRILIKA KUĆE U NIZU | OTOK, NOVI ZAGREB Prodaju se moderne kuće u nizu u mirnom i traženom dijelu Novog Zagreba ? naselje Otok. Odlična lokacija za obiteljski život, u blizini Bundeka, Avenue Mall-a, Buzina i svih bitnih sadržaja, uz brz pristup centru grada i zaobilaznici.....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 415.000 €, 110,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderna prizemnica u nizu,KAŠTELIR. Idealno za obiteljski život, turizam ili investiciju koja se vraća kroz SAMO 11 GODINA! Kuća je pažljivo projektirana kako bi spojila luksuz, funkcionalnost i privatnost. OSNOVNE INFORMACIJE: - Ukupna bruto površina: 110 m² - Ukupna okućnica:....

 
 
 
  Kuća, DUGO SELO, Centar, 300.977 €, 104,87 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo modernu kuću u nizu ukupne površine 104,87 m², smještenu u mirnoj i ugodnoj ulici nadomak centra Dugog Sela ? idealnu za obiteljski život ili investiciju. Ova nekretnina dio je ekskluzivnog projekta: "Aleja tišine" ? suvremeni high-end....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Crvene Kuće, 280.000 €, 102,28 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se višeetažni stan/kuća u nizu koji se proteže kroz tri etaže (prizemlje, 1. i 2. kat). Smješten je u modernoj novogradnji s više stambenih jedinica na području Crvene kuće u Zadru. Lokacija je izuzetno praktična i mirna, s blizinom svih sadržaja potrebnih za ugodan obiteljski....

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 790.000 €, 100,00 m2 cca 7900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI!! Moderna luksuzna vila s bazenom u Novalji blizina mora i plaža Na prodaju je novoizgrađena luksuzna vila smještena u mirnom dijelu Novalje, u Ulici Maže, svega nekoliko minuta hoda od poznatih plaža Vrtić i Lokunje. Ova elegantna nekretnina idealna je za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

POKUPLJE, PETRINJA - Komplet renovirana kuća s garažom Novo uređena kuća s novom unutarnjom i vanjskom stolarijom, potpuno novom kuhinjom i moderno uređenom kupaonicom. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, idealnog za ugodan obiteljski život. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 289.000 €, 82,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam prekrasan dvoetažni stan površine 82 m smješten u mirnom području blizu Poreča, idealan za obiteljski život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi u zgradi s ukupno 9 stanova, osiguravajući intimnost i udobnost života. Raspored stana: Prizemlje: 1. spavaća....

 
 
 
  Kuća, RUDANOVAC, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega 10 minuta vožnje (12 km) od jednog od najljepših prirodnih bisera Europe ? Nacionalnog parka Plitvička jezera ? smjestila se ova šarmantna kuća za odmor, idealna za opuštanje, turistički najam ili obiteljski bijeg u prirodu. Nekretnina je uređena s posebnom pažnjom kako bi....