• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan balkon 150 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan balkon 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan balkon 150 m2

  • Za upit "obiteljska kuća moderan balkon 150 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.988 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit obiteljska kuća moderan balkon 150 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, FINIDA, 495.000 €, 144,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, UMAG - Moderna vila s bazenom U jednom od najšarmantnijih mjesta na zapadnoj obali Istre, u uređenoj i mirnoj zoni, svega 700 metara od mora i plaže, smjestit će se moderna dvojna vila vrhunskog dizajna i izvedbe idealna za obiteljski život, luksuzan odmor ili kao dugoročna....

 
 
 
  Kuća, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien prodaje kuću s bazenom u mirnom selu 20 km od Poreča. Na zemljištu od 600 m², smjestila se ova prekrasna kuća s ukupnom površinom od 140 m². Raspoređena na dvije etaže, pruža udobnost i funkcionalnost, savršenu za obiteljski život ili one koji traže mir i privatnost.....

 
 
 
  Kuća, VALKARIN, 340.000 €, 150,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća smještena svega 3 km od centra Poreča, idealna za ugodan obiteljski život ili kao sigurna investicija za turistički najam. Ukupna površina kuće iznosi 150 m², uz pripadajuću okućnicu od 60 m² na kojoj se nalazi bazen površine 18 m², opremljen dizalicom topline. Nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan balkon 150 m2'
330.000 €
330.000 €
495.000 €
  Kuća, ĐURĐEVAC, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređena i odmah useljiva obiteljska kuća - prizemnica sa potkrovljem u Đurđevcu, u mirnoj ulici (blizina gradskog središta, škole, vrtića, trgovina) stambene površine 150 m2 u prizemlju, te dodatnih 46 m2 u potkrovlju, sa uređenom okućnicom površine 928 m2, sveukupne....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji u Medulinu, svega 100 metara od mora, prodaje se potpuno uređena i moderno opremljena kuća s dva odvojena apartmana ? idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Kuća se nalazi na uređenoj parceli površine 170 m², s osiguranim parkirnim mjestom za dva automobila....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 550.000 €, 146,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetna moderna kuća u Murvici, naselju koje je zbog svoje neposredne blizine Zadru postalo jedna od najtraženijih lokacija za miran obiteljski život ili profitabilan turistički najam. Ova nekretnina površine 146 m2 nudi savršen spoj funkcionalnosti i luksuza, građena....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 350.000 € na 365.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRIŽANE, 365.000 €, 154,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2025 - 350.000 €
14.04.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća smještena u mirnom zaleđu Crikvenice, udaljena samo 10-ak minuta vožnje od centra grada i mora. Ova kuća nudi idealnu kombinaciju privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja te je savršena za obiteljski život ili kao vikend kuća. Kuća se sastoji od dvije etaže.....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 450.000 €, 142,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća s tri zasebne stambene jedinice, smještena na jugozapadnoj strani otoka Čiova, u mirnom i uređenom okruženju. Nalazi se u slijepoj ulici bez prometa ? idealnoj za miran boravak i privatnost. Kuća je u potpunosti renovirana ? uključujući sve instalacije,....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 159,84 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kanfanar, Istra ? moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U blizini Poreča, na prostranoj parceli od 598 m², smjestila se ova prekrasna kuća s ukupnom površinom od 140 m². Raspoređena na dvije etaže, pruža udobnost i funkcionalnost, savršenu za obiteljski život ili one koji traže mir i privatnost. U prizemlju dominira prozračan dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Kanfanar, Istra moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, Mikrorajon, 230.000 €, 160,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 250.000 €
01.02.2026 - 240.000 €
02.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća koja se sastoji od dva odvojena stana, smještena u mirnom i ugodnom okruženju, idealna za obiteljski život. Donji kat je potpuno novouređen. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, moderno uređene kupaonice, praktične ostave za cipele te otvorenog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, na prodaju dvoetažna obiteljska kuća površine 160 m2 raspoređenih na dvije stambene jedinice s prostranim terasama, ostavama, garažom i vrtom. Sve to je na zemljištu površine 530 m2. Kuća ima pogled na more i otoke. U suterenu je podstanarski stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVAKI, 310.000 €, 140,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 320.000 €
22.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća smještena u mirnom i ugodnom dijelu Sesveta, idealna za obiteljski život. Kuća se prostire na 140 m² stambene površine i 268 m² okućnice, s prostranim i uređenim dvorištem koje pruža privatnost i dovoljno prostora za odmor, dječju....

 
 
 
  Kuća, TRIBALJ, 385.000 €, 140,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna novogradnju idealnu za miran obiteljski život ili turističko iskustvo. Nalazi se u mirnom mjestu, smještena u slijepoj ulici bez prometa, pružajući privatnost. Ova nekretnina nudi brojne mogućnosti, uključujući turizam, s planom za nadstrešnicu sa pečenjarom i....

 
 
 
  Kuća, NOVAKI, 330.000 €, 140,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je obiteljska kuća, smještena u tihoj ulici Sesveta, idealna za ugodan svakodnevni život izvan gradske gužve, a opet u blizini svih važnih sadržaja. Vlasnička obitelj dolazila je samo povremeno iz inozemstva, pa je objekt minimalno korišten i izuzetno dobro očuvan. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 404.000 €, 137,07 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, moderna dvojna obiteljska kuća suvremene arhitekture i funkcionalnog rasporeda smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Nekretnina svojim budućim vlasnicima pruža privatnost, udobnost i visoku kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 448.000 €, 163,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna kuća u nizu (V3) ? 800 m od centra, 1200 m od plaže Na mirnoj lokaciji u blizini centra i mora, prodaje se kuća u nizu (trojna) s neto korisnom površinom od 163,14 m2. Idealna za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Osnovne informacije:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!