• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan 150 m2 do 240000 eura - GoHome
  • obiteljska kuća moderan 150 m2 do 240000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan 150 m2 do 240000 eura

  • Za upit "obiteljska kuća moderan 150 m2 do 240000 eura" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 881 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 990 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, Mikrorajon, 230.000 €, 160,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 250.000 €
01.02.2026 - 240.000 €
02.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća koja se sastoji od dva odvojena stana, smještena u mirnom i ugodnom okruženju, idealna za obiteljski život. Donji kat je potpuno novouređen. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, moderno uređene kupaonice, praktične ostave za cipele te otvorenog....

 
 
 
  Kuća, ĐURĐEVAC, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređena i odmah useljiva obiteljska kuća - prizemnica sa potkrovljem u Đurđevcu, u mirnoj ulici (blizina gradskog središta, škole, vrtića, trgovina) stambene površine 150 m2 u prizemlju, te dodatnih 46 m2 u potkrovlju, sa uređenom okućnicom površine 928 m2, sveukupne....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan 150 m2 do 240000 eura'
210.000 €
210.000 €
80.000 €
 
+20%

Promjena cijene sa 125.000 € na 149.500 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI MIHOLJAC, 149.500 €, 151,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 149.500 €
18.03.2026 - 125.000 €
01.05.2026 - 149.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna samostojeća obiteljska kuća, projektirana u stilu urbane vile, izvedena kao montažna kuća nove generacije, građena SIP panelima, koji osiguravaju vrhunsku toplinsku i zvučnu izolaciju, visoku energetsku učinkovitost te izrazito niske režijske troškove. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVICA, 135.000 €, 140,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantna kuća smještena u srcu Križišća, idealna kako za poslovne poduhvate tako i za udoban obiteljski život. Ova nekretnina nudi najbolje od oba svijeta s poslovnim prostorom u prizemlju i prostranim stanom na katu, ukupne površine od 140m2. Poslovni prostor u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SAMOBOR, Centar, 107.750 €, 154,39 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća nije izgrađena - kuća je iz ponude tipskih montažnih kuća namijenjenih za gradnju Obiteljska komforna montažna kuća predviđena za gradnju od 154.39 m2, te se isporučuje u roh bau varijanti. Montažna kuća "Milano" dio je naše linije tipskih montažnih obiteljskih kuća, dizajnirana....

 
 
 
  Kuća, BJELOVAR, 56.000 €, 140,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Ciglena, svega 11 kilometara od centra Bjelovara, prodaje se nedavno adaptirana kuća koja spaja mogućnost udobnog i modernog uređenja s mirnim seoskim okruženjem. Ova prostrana i funkcionalna nekretnina nudi sve što je potrebno za ugodan obiteljski život ili miran....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 45.000 €, 160,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LEPOGLAVA, KAMENICA, ODLIČNA PRILIKA, OBITELJSKA KUĆA ZA ADAPTACIJU! Na mirnoj lokaciji Lepoglava, naselje Kamenica prodajemo obiteljsku kuću, ukupne površine 160 m2, okružena susjedima i obiteljskim kućama. Kuća je na tri etaže , idealna za adaptaciju prema vlastitim željama. Sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!