• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan 130 m2 vrt - GoHome
  • obiteljska kuća moderan 130 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan 130 m2 vrt

  • Za upit "obiteljska kuća moderan 130 m2 vrt" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.105 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 155.000 € na 145.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRESTOVAC, 145.000 €, 126,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 155.000 €
05.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Požega, Nurkovac, samo 6 km od živahnog centra Požege, smjestila se ova prekrasna, potpuno namještena kuća, savršena za obiteljski život ili kao mirna oaza za odmor. Izgrađena 2009. godine, ova kuća nudi 126 m2 udobnog stambenog prostora, smještenog na prostranom zemljištu od 1375....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 371.100 €, 123,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se suvremena kuća u nizu pametno osmišljen dom u ugodnoj i funkcionalnoj urbanoj zoni! U ponudi je novoizgrađena kuća u nizu koja spaja moderan izgled, energetsku učinkovitost i praktičan raspored, idealan za obiteljski život. Smještena je u mirnom i prometno dobro povezanom....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 450.000 €, 127,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam kuću u nizu koja se prostire na tri etaže ? prizemlje, kat i potkrovlje, ukupne površine 126,34 m². Ova nekretnina nudi moderan dizajn, funkcionalan raspored i udoban interijer, idealna za obiteljski život ili luksuzni najam. ? Glavne značajke: 3 spavaće sobe ? dobro....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan 130 m2 vrt'
383.470 €
499.000 €
499.000 €
  Kuća, VODICE, 399.000 €, 134,97 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? Moderna dvojna kuća u Vodicama s vrtom i bazenom Prodaje se elegantna i kvalitetno opremljena dvojna kuća smještena u mirnom dijelu Vodica, idealna za obiteljski život ili kao izvrsna investicija za turistički najam. Nekretnina je udaljena svega 700 m od mora i centra,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 595.000 €, 130,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Poreč, okolica,moderna kuća sa naktrivenim bazenom Na prodaju je moderna, novija kuća s natkrivenim bazenom, smještena na mirnoj lokaciji svega 1.500 m od mora i nekoliko kilometara od turističkog središta Poreča. Nekretnina se nalazi u uređenoj i tihoj ulici, pogodnoj za miran obiteljski....

 
 
 
  Kuća, VALKARIN, 595.000 €, 130,00 m2 cca 4580 €/m2

 
 
 
  Kuća, TRIBUNJ, 525.000 €, 130,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu mirnog i sigurnog novog naselja u Tribunju, u neposrednoj blizini plaža i samog centra mjesta, razvija se ekskluzivni projekt od ukupno 17 modernih vila. Trenutno nudimo 4 vile u izgradnji, smještene u mirnom okruženju bez prometne buke, idealne za obiteljski život ili kao....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 580.000 €, 130,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U okolici Poreča prodaje se samostojeća kuća u izgradnji s ukupno 130 m² stambene površine, smještena na parceli od 510 m². Kuća je koncipirana kao obiteljski objekt s jasno odvojenim dnevnim i noćnim prostorima te naglaskom na funkcionalnost i svakodnevnu udobnost. Raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 379.000 €, 128,71 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, moderna dvojna obiteljska kuća suvremene arhitekture i funkcionalnog rasporeda smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Nekretnina svojim budućim vlasnicima pruža privatnost, udobnost i visoku kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 391.163 €, 128,15 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K18 u Jastrebarskom ? ekskluzivna obiteljska kuća s 4 spavaće sobe, garažom i velikim vrtom Kuća K18, s ukupno 165 m² prodajne površine, jedna je od najatraktivnijih nekretnina u ovom dijelu Jastrebarskog. Ova impozantna obiteljska kuća nudi prostran raspored, vrhunsku opremu....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 465.000 €, 128,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo vam novogradnju u nizu ? tri funkcionalno osmišljene kuće koje nude savršen spoj modernog načina života i privatnosti.Radi se o kući u sredini koja ima svoju okućnicu, idealnu za obiteljski odmor, dječju igru ili opuštanje na otvorenom. Smještene u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 373.500 €, 132,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U blizini samog centra Pule, u jako mirnoj ulici, nalazi se iznimno ugodan i prostran obiteljski stan ukupne stambene površine 93,61 m², uz koji dolazi i zaseban samostojeći objekt pretvoren u dodatni stan od 38,74 m² koji je uredno legaliziran. Glavni stan osmišljen je tako da pruža....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 317.250 €, 135,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne obiteljske kuće u nizu ? Kalinovica (Sveta Nedelja) U prodaji su 4 suvremene kuće u nizu smještene u mirnom i zelenom naselju Kalinovica, savršenom za obiteljski život. ? Lokacija: Uređeno, mirno naselje blizu svih sadržaja (škola, vrtić, trgovine, javni prijevoz) Odlična....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 270.000 €, 124,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno mirnoj i traženoj lokaciji u Matuljima prodaje se prostran i svijetao obiteljski stan na 1. katu, koji nudi rijetku kombinaciju velike kvadrature, privatnog vrta i funkcionalnog rasporeda. Stambena površina iznosi 124,04 m², dok pripadajuća terasa ima površinu od 25,45....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 404.000 €, 137,07 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 372.618 €, 122,09 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K5 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s velikim vrtom i prostranom terasom Dobro došli u Kuću K5, elegantno osmišljen dom od 122.09m² zatvorenog prostora, koji spaja suvremeni dizajn, funkcionalan raspored i raskošne vanjske površine. Smještena u mirnom dijelu Jastrebarskog,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća ukupne stambene površine 140 m², smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Grmoščica u Zagrebu. Nekretnina je izgrađena 2020. godine, a sastoji se od tri potpuno opremljene i namještene stambene jedinice raspoređene....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
  Kuća, KONŠĆICA, 380.000 €, 120,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna obiteljska kuća s prostranom okućnicom površine 1670 m2 smještena u mirnom naselju Konšćica svega 10-tak minuta od Samobora, odnosno 20-tak km od Zagreba. Zemljište koje je ukupne površine 1876 m2 u najširem dijelu iznosi 34 m i dužine 62 m. 2023. godine izgrađena....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 353.000 € na 436.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 436.000 €, 120,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 353.000 €
18.05.2026 - 436.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna samostojeća obiteljska kuća površine 120m² u mirnom dijelu Novog Vinodolskog, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća je potpuno renovirana i uređena iz temelja 2017. godine te se prodaje potpuno namještena i spremna za useljenje, bez dodatnih....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 363.507 €, 119,09 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K9 u Jastrebarskom ? ekskluzivna obiteljska kuća s 4 spavaće sobe, garažom i velikim vrtom Kuća K9, površine 119,09 m² predstavlja dom visokog standarda u kojem se moderni dizajn, funkcionalan raspored i vrhunska kvaliteta gradnje spajaju u savršenu cjelinu. Ova kuća nudi prostran....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 598.000 €, 141,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien nudi u prodaju moderan troetažni stan u izgradnji sa vlastitim bazenom i dvorištem u jednom od najmirnijih dijelova Poreča, idealnom za ugodan obiteljski život. Ovaj stan ima svoju posebnost a nalazi se u tome da je stan zbog svog sadržaja više formiran kao privatna....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 362.950 €, 119,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K9 u Jastrebarskom ? prostrani obiteljski dom s velikim vrtom i terasom Kuća K9, s 99 m² zatvorenog prostora, predstavlja vrhunski primjer modernog obiteljskog stanovanja u kojem se funkcionalan raspored, suvremeni dizajn i visoka kvaliteta gradnje stapaju u dom koji pruža sigurnost....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 505.000 €, 141,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien nudi u prodaju moderan troetažni stan u izgradnji, u jednom od najmirnijih dijelova Poreča, idealnom za ugodan obiteljski život. Ovaj stan ima svoju posebnost a nalazi se u tome da je stan zbog svog sadržaja više formiran kao privatna kuća nego stan. Obzirom da ima....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 290.000 €, 118,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, kuća sa pogledom na more Ova prekrasna kuća s pogledom na more nudi jedinstvenu priliku za život u mirnom okruženju, udaljena samo 7 km od mora i 10 km od najbližeg grada. Prostire se na 2 kata s ukupnom površinom od 118 m², idealno osmišljenih za udoban obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 370.000 €, 118,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, SVETI LOVREČ Samostojeća kuća u visokom roh-bau Na prodaju je samostojeća kuća u visokom roh-bau stanju smještena u mirnom dijelu Svetog Lovreča, idealna za obiteljski život zahvaljujući blizini svih važnih sadržaja poput škole, vrtića, trgovine i ostalih sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 307.000 €, 118,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 4-soban stan na 1.katu urbane vile ukupne stambene površine 118 m² uz pripadajući vrt od 59,68 m² i parkirno mjesto 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 450.000 €, 142,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća s tri zasebne stambene jedinice, smještena na jugozapadnoj strani otoka Čiova, u mirnom i uređenom okruženju. Nalazi se u slijepoj ulici bez prometa ? idealnoj za miran boravak i privatnost. Kuća je u potpunosti renovirana ? uključujući sve instalacije,....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 358.455 €, 117,43 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K22 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s vrtom, terasom i dva parkirna mjesta Kuća K22, 117.43 m² prodajne površine, osmišljena je da pruži savršenu ravnotežu između suvremenog dizajna, funkcionalnog rasporeda i kvalitete stanovanja. Smještena u mirnom i zelenom dijelu....