• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan 130 m2 do 240000 eura - GoHome
  • obiteljska kuća moderan 130 m2 do 240000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan 130 m2 do 240000 eura

  • Za upit "obiteljska kuća moderan 130 m2 do 240000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.088 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 964 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 155.000 € na 145.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRESTOVAC, 145.000 €, 126,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 155.000 €
05.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Požega, Nurkovac, samo 6 km od živahnog centra Požege, smjestila se ova prekrasna, potpuno namještena kuća, savršena za obiteljski život ili kao mirna oaza za odmor. Izgrađena 2009. godine, ova kuća nudi 126 m2 udobnog stambenog prostora, smještenog na prostranom zemljištu od 1375....

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, 139.000 €, 120,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA ZA TURIZAM ILI SMJEŠTAJ RADNIKA - SAMO U PONUDI DOGMA NEKRETNINA KUĆA ZA ODMOR, NAJAM ILI STANOVANJE ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA! Na prodaju kuća idealna za obiteljski život, turizam ili najam radnicima, smještena na mirnoj i širokoj sporednoj ulici, svega 100 m od centra....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan 130 m2 do 240000 eura'
241.300 €
220.000 €
260.000 €
  Kuća, KRALJEVICA, 135.000 €, 140,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantna kuća smještena u srcu Križišća, idealna kako za poslovne poduhvate tako i za udoban obiteljski život. Ova nekretnina nudi najbolje od oba svijeta s poslovnim prostorom u prizemlju i prostranim stanom na katu, ukupne površine od 140m2. Poslovni prostor u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DVORIŠTE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja ? 3 kuće u nizu sa zasebnim dvorištima | Štrigova | Useljenje 07/2027 Na prodaju su tri moderne kuće u nizu u mirnom dijelu Štrigove, svaka s vlastitim dvorištem i natkrivenim parkirnim mjestom. Kuće su projektirane za ugodan obiteljski život, s funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, SAMOBOR, Centar, 113.117 €, 121,84 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća nije izgrađena - kuća je iz ponude tipskih montažnih kuća namijenjenih za gradnju Obiteljska komforna montažna kuća "Rina" predviđena za gradnju od 121.84 m² bruto površine, isporučuje se u roh bau varijanti. Montažna kuća "Rina" je dio naše linije tipskih montažnih obiteljskih....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 94.375 €, 132,24 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća nije izgrađena - oglas se odnosi na ponudu montažnih kuća za gradnju. Komforna trosobna obiteljska kuća od 122,24 m² bruto površine za 94.375€. Montažna kuća "Odesa" dio je naše linije tipskih montažnih obiteljskih kuća, savršeno dizajnirana za moderan i udoban život. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 94.375 €, 132,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća nije izgrađena - oglas se odnosi na ponudu montažnih kuća za gradnju. Komforna trosobna obiteljska kuća od 122,24 m bruto površine za 94.375. Montažna kuća "Odesa" dio je naše linije tipskih montažnih obiteljskih kuća, savršeno dizajnirana za moderan i udoban život. Kuća se isporučuje....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 68.400 €, 120,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026. - 68.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

S ponosom predstavljamo prekrasnu kamenu kuću s bazenom smještenu u samom centru Okruga Gornjeg. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku kako za ugodan obiteljski život, tako i kao investicija s velikim potencijalom za turistički najam i povrat jer je već uhodan višegodišnji posao.....

 
 
 
  Kuća, BJELOVAR, 56.000 €, 140,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom naselju Ciglena, svega 11 kilometara od centra Bjelovara, prodaje se nedavno adaptirana kuća koja spaja mogućnost udobnog i modernog uređenja s mirnim seoskim okruženjem. Ova prostrana i funkcionalna nekretnina nudi sve što je potrebno za ugodan obiteljski život ili miran....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.000 € na 44.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BJELOVAR, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 53.000 €
14.03.2026 - 49.000 €
04.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.crozilla.com

Obiteljska kuća u mirnom okruženju Bilogore, nadomak Bjelovara </br> U središnjoj Hrvatskoj, na pitomim obroncima Bilogore, smjestio se Bjelovar – miran i pregledan grad koji nudi sve potrebno za kvalitetan svakodnevni život, bez stresa i gužvi velikih gradova.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.000 € na 44.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BJELOVAR, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 53.000 €
15.03.2026 - 49.000 €
04.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u mirnom okruženju Bilogore, nadomak Bjelovara U središnjoj Hrvatskoj, na pitomim obroncima Bilogore, smjestio se Bjelovar ? miran i pregledan grad koji nudi sve potrebno za kvalitetan svakodnevni život, bez stresa i gužvi velikih gradova. Posebna prednost je blizina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad