• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan 130 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan 130 m2

  • Za upit "obiteljska kuća moderan 130 m2" pronađeno 115 nekretnina - prosječna cijena 3.020 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KONŠĆICA, 380.000 €, 120,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna obiteljska kuća s prostranom okućnicom površine 1670 m2 smještena u mirnom naselju Konšćica svega 10-tak minuta od Samobora, odnosno 20-tak km od Zagreba. Zemljište koje je ukupne površine 1876 m2 u najširem dijelu iznosi 34 m i dužine 62 m. 2023. godine izgrađena....

 
 
 
  Kuća, RUGVICA, 277.472 €, 120,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA ? KLJUČ U RUKE- Moderna niskoenergetska kuća, prizemnica s velikom terasom Prodaje se moderna, kvalitetno građena niskoenergetska kuća ukupne bruto površine 133,24 m², projektirana za ugodan obiteljski život uz niske režijske troškove i visoku razinu komfora. Nalazi se na....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.000 € na 44.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BJELOVAR, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 53.000 €
15.03.2026 - 49.000 €
05.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća u mirnom okruženju Bilogore, nadomak Bjelovara </br> U središnjoj Hrvatskoj, na pitomim obroncima Bilogore, smjestio se Bjelovar – miran i pregledan grad koji nudi sve potrebno za kvalitetan svakodnevni život, bez stresa i gužvi velikih gradova.....

 
 
 
  Kuća, SRIMA, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i moderno uređen stan u prizemlju ekskluzivne urbane vile smještene u mirnom i atraktivnom području, svega nekoliko minuta hoda od mora. Ova nekretnina idealna je za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 773.000 €, 140,00 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila s grijanim bazenom i solarnom elektranom ? Štokovci Na prodaju prekrasna moderna vila u mirnom i zelenom okruženju Štokovaca, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Vila se nalazi na uređenom zemljištu površine 683 m², dok sama kuća ima 139 m² stambenog....

 
 
 
  Kuća, OMIŠALJ, 360.500 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća katnica u Omišlju, s dvije potpuno odvojene stambene jedinice ukupne površine 120 m2. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za obiteljski život, turistički najam ili kombinaciju oboje. Opis: Nekretnina je temeljito renovirana 2023. godine, uključujući:....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVAKI, 310.000 €, 140,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 320.000 €
22.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća smještena u mirnom i ugodnom dijelu Sesveta, idealna za obiteljski život. Kuća se prostire na 140 m² stambene površine i 268 m² okućnice, s prostranim i uređenim dvorištem koje pruža privatnost i dovoljno prostora za odmor, dječju....

 
 
 
  Kuća, TRIBALJ, 385.000 €, 140,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna novogradnju idealnu za miran obiteljski život ili turističko iskustvo. Nalazi se u mirnom mjestu, smještena u slijepoj ulici bez prometa, pružajući privatnost. Ova nekretnina nudi brojne mogućnosti, uključujući turizam, s planom za nadstrešnicu sa pečenjarom i....

 
 
 
  Kuća, BARBAT NA RABU, 649.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja obiteljsku vilu površine 140m2 sa okućnicom i bazenom. Ova elegantna, suvremena vila smještena je na odličnoj lokaciji u Barbatu, samo 300m udaljena od mora. Okružena prirodom ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju privatnosti, mira i luksuza.....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 353.000 € na 436.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 436.000 €, 120,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 353.000 €
18.05.2026 - 436.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna samostojeća obiteljska kuća površine 120m² u mirnom dijelu Novog Vinodolskog, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća je potpuno renovirana i uređena iz temelja 2017. godine te se prodaje potpuno namještena i spremna za useljenje, bez dodatnih....

 
 
 
  Kuća, NOVI MAROF, 279.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna kuća 168 m² sa garažom ? Novi Marof ?Podevčevo? luksuzni projekt ? moguć završetak po želji kupca Opis nekretnine Prodaje se moderna obiteljska kuća u roh-bau fazi gradnje na području Novi Marof (Podevčevo). Kuća je projektirana u suvremenom arhitektonskom stilu s velikim....

 
 
 
  Kuća, NOVAKI, 330.000 €, 140,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je obiteljska kuća, smještena u tihoj ulici Sesveta, idealna za ugodan svakodnevni život izvan gradske gužve, a opet u blizini svih važnih sadržaja. Vlasnička obitelj dolazila je samo povremeno iz inozemstva, pa je objekt minimalno korišten i izuzetno dobro očuvan. Kuća se....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.000 € na 44.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BJELOVAR, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 53.000 €
15.03.2026 - 49.000 €
04.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u mirnom okruženju Bilogore, nadomak Bjelovara U središnjoj Hrvatskoj, na pitomim obroncima Bilogore, smjestio se Bjelovar ? miran i pregledan grad koji nudi sve potrebno za kvalitetan svakodnevni život, bez stresa i gužvi velikih gradova. Posebna prednost je blizina....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 68.400 €, 120,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026. - 68.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

S ponosom predstavljamo prekrasnu kamenu kuću s bazenom smještenu u samom centru Okruga Gornjeg. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku kako za ugodan obiteljski život, tako i kao investicija s velikim potencijalom za turistički najam i povrat jer je već uhodan višegodišnji posao.....

 
 
 
  Kuća, PREGRADA, 291.780 €, 119,71 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

PREGRADA - Obiteljske kuće u nizu u mirnom okruženju Na prodaju moderna kuća u nizu (B), smještene u srcu Hrvatskog zagorja, u mirnom okruženju zelenih brežuljaka i netaknute prirode, idealne za obiteljski život ili kao investicija u energetski učinkovitu nekretninu budućnosti. Stambena....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 363.507 €, 119,09 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K9 u Jastrebarskom ? ekskluzivna obiteljska kuća s 4 spavaće sobe, garažom i velikim vrtom Kuća K9, površine 119,09 m² predstavlja dom visokog standarda u kojem se moderni dizajn, funkcionalan raspored i vrhunska kvaliteta gradnje spajaju u savršenu cjelinu. Ova kuća nudi prostran....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 362.950 €, 119,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K9 u Jastrebarskom ? prostrani obiteljski dom s velikim vrtom i terasom Kuća K9, s 99 m² zatvorenog prostora, predstavlja vrhunski primjer modernog obiteljskog stanovanja u kojem se funkcionalan raspored, suvremeni dizajn i visoka kvaliteta gradnje stapaju u dom koji pruža sigurnost....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 598.000 €, 141,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien nudi u prodaju moderan troetažni stan u izgradnji sa vlastitim bazenom i dvorištem u jednom od najmirnijih dijelova Poreča, idealnom za ugodan obiteljski život. Ovaj stan ima svoju posebnost a nalazi se u tome da je stan zbog svog sadržaja više formiran kao privatna....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 505.000 €, 141,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien nudi u prodaju moderan troetažni stan u izgradnji, u jednom od najmirnijih dijelova Poreča, idealnom za ugodan obiteljski život. Ovaj stan ima svoju posebnost a nalazi se u tome da je stan zbog svog sadržaja više formiran kao privatna kuća nego stan. Obzirom da ima....

 
 
 
  Kuća, PREGRADA, 289.080 €, 118,60 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PREGRADA - Obiteljske kuće u nizu u mirnom okruženju Na prodaju moderna kuća u nizu (C), smještene u srcu Hrvatskog zagorja, u mirnom okruženju zelenih brežuljaka i netaknute prirode, idealne za obiteljski život ili kao investicija u energetski učinkovitu nekretninu budućnosti. Stambena....

 
 
 
  Kuća, PREGRADA, 289.050 €, 118,58 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

PREGRADA - Obiteljske kuće u nizu u mirnom okruženju Na prodaju moderna kuća u nizu (D), smještene u srcu Hrvatskog zagorja, u mirnom okruženju zelenih brežuljaka i netaknute prirode, idealne za obiteljski život ili kao investicija u energetski učinkovitu nekretninu budućnosti. Stambena....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 307.000 €, 118,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Donji grad, prodaje se moderan 4-soban stan na 1.katu urbane vile ukupne stambene površine 118 m² uz pripadajući vrt od 59,68 m² i parkirno mjesto 11,04 m².Stan je idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija, smješten u mirnoj zoni stanovanja, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 290.000 €, 118,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Poreč, okolica, kuća sa pogledom na more Ova prekrasna kuća s pogledom na more nudi jedinstvenu priliku za život u mirnom okruženju, udaljena samo 7 km od mora i 10 km od najbližeg grada. Prostire se na 2 kata s ukupnom površinom od 118 m², idealno osmišljenih za udoban obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 370.000 €, 118,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, SVETI LOVREČ Samostojeća kuća u visokom roh-bau Na prodaju je samostojeća kuća u visokom roh-bau stanju smještena u mirnom dijelu Svetog Lovreča, idealna za obiteljski život zahvaljujući blizini svih važnih sadržaja poput škole, vrtića, trgovine i ostalih sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 450.000 €, 142,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća s tri zasebne stambene jedinice, smještena na jugozapadnoj strani otoka Čiova, u mirnom i uređenom okruženju. Nalazi se u slijepoj ulici bez prometa ? idealnoj za miran boravak i privatnost. Kuća je u potpunosti renovirana ? uključujući sve instalacije,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 400.000 €, 118,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - Prostran obiteljski stan s okućnicom, 450 m od mora U mirnom i poželjnom dijelu Crikvenica smjestio se ovaj iznimno atraktivan stan koji pruža savršen spoj komfora, privatnosti i mediteranskog načina života. Riječ je o nekretnini koja će vas osvojiti već na prvi pogled....

 
 
 
  Kuća, JASTREBARSKO, 358.455 €, 117,43 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća K22 u Jastrebarskom ? moderan obiteljski dom s vrtom, terasom i dva parkirna mjesta Kuća K22, 117.43 m² prodajne površine, osmišljena je da pruži savršenu ravnotežu između suvremenog dizajna, funkcionalnog rasporeda i kvalitete stanovanja. Smještena u mirnom i zelenom dijelu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom