- obiteljska kuća fakultet

  • Za upit "obiteljska kuća fakultet" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.391 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 6 nekretnina za upit obiteljska kuća fakultet pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 1.570.000 €, 359,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Jedinstvena nekretnina. Idealna lokacija. Izvrsno za investiciju. Zagreb, Maksimir. Prodaje se obiteljska vila površine 350m2. Garaža. Parkirna mjesta. Prekrasna parcela. Neposredna blizina svih potrebnih sadržaja: Bolnica Rebro, Petrova bolnica, stadion NK Dinamo, Park Maksimir,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 890.000 €, 350,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 350 m, smještena na parceli od 516 m. Započeta gradnja 1967. godine, a dovršena gradnja je 1980-ih godina. Nalazi se u jednom od najprestižnijih zagrebačkih naselja Šalata, Babonićeva....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 188,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 334.000 €
13.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici, a opet u srcu baroknog Varaždina, na svega nekoliko koraka od osnovne škole, vrtića, fakulteta, trgovina i ambulanti, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća koja spaja praktičnost, udobnost i toplinu doma. Kuća se prostire na više etaža i raspoređena je tako da pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća fakultet'
450.000 €
600.000 €
200.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 124,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 250.000 €
02.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se manja dvorišna prizemna obiteljska kuća na Šalati. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, velikog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Grijanje je centralno etažno na plin, novi kondenzacijski bojler, u sobama je na podu klasičan parket,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 290.000 €, 152,61 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Romantična obiteljska kuća u srcu baroknog Varaždina ? šarm, udobnost i savršena lokacija! Prodaje se šarmantna obiteljska kuća u samom centru Varaždina ? grada koji očarava baroknim ulicama, kulturnim bogatstvom i duhom tradicije. Ovaj dom spaja eleganciju prošlih vremena s udobnošću....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 330.000 €, 180,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 360.000 €
08.05.2026 - 320.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća smještena je u mirnom dijelu Gornje Dubrave, u zelenom okruženju, na izvrsnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na prostranoj parceli i idealna je za obitelji, investitore ili vizionare koji traže spoj udobnosti i potencijala. Kuća ima ukupnu površinu od 180 m², a prostire....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 890.000 €, 350,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 350 m², smještena na parceli od 516 m². Započeta gradnja 1967. godine, a dovršena gradnja je 1980-ih godina. Nalazi se u jednom od najprestižnijih zagrebačkih naselja ? Šalata, Babonićeva ulica. Nekretnina se proteže na četiri....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 600.000 €, 183,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Maksimir, Lašćina, dvojna obiteljska kuća s vrtom, površine 183m2. Kuća je razvedena na tri etaže povezane unutarnjim stepeništem. 1.Etaža(Stan prizemlje). Trosoban stan 65m2 koji se sastoji od: ulaznog dijela, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 200.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.indomio.hr

Djeomice renovirana obiteljska kuća na odličnoj, mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja u Varaždinu. Ima sve dozvole (uporabna, građevinska, čisto vlasništvo bez tereta) za dobivanje kredita. Dobar krov, nova pvc stolarija, ostaje samo za urediti fasada, od namještaja imamo....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 51,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 569.000 €, 250,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo višekatnu obiteljsku kuću na atraktivnoj lokaciji, područje općine Črnomerec, Šestinski dol, ulica 1. Podfuščak 1. Nalazi se otprilike 2 km od Ilice, povezana gradskim prijevozom do škole, fakulteta, bolnica, trgovina, vrtića, crkve, kafića i ostalih potrebnih objekata za....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 890.000 €, 250,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem lijepu samostojeću obiteljsku kuću u Maksimiru, Šulekova ulica, blizina Kvaternikovog trga. Sastoji se od prizemlja i kata, garaže, te okućnice. Ukupna površina 250 m2, na parceli od 320 m2. Nalazi se u drugom redu, kao mirna oaza u centru grada pa je samim tim izolirana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!