• GoHome Professional
obiteljska kuća barem 220 m2 adaptiran - GoHome
  • obiteljska kuća barem 220 m2 adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća barem 220 m2 adaptiran

  • Za upit "obiteljska kuća barem 220 m2 adaptiran" pronađeno 102 nekretnina - prosječna cijena 2.063 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MOMJAN, 390.000 €, 370,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Momjan U neposrednom centru mjesta gdje se nalazi sve potrebno za život od trgovina, pošte, ugostiteljskih objekata i slično smjestila se ova obiteljska kuća. Sama kuća je veličine od 370,00 m2 i smještena je na zemljištu površine od 687 m2. Kuća se proteže na 3 etaže gdje....

 
 
 
  Kuća, BUJE, 390.000 €, 370,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 380,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća od 380m² ukupne površine u Šulekovoj ulici u Zagrebu, izgrađena na parceli od 306m², koja se sastoji od prizemlja, 1. kata, 2. kata i galerije u potkrovlju.U prizemlju se nalazi poslovni prostor od 120m² koji ima zasebni ulaz i trenutačno služi kao radionica....

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

CESARICA ( Karlobag) - Samostojeka obiteljska kuća P+1+M, ( prizemlje - kat - potkrovlje ) , tlocrtne površine 400 m2 ( bruto 500 m2)pomoćna zgrada - garaža površine 45 m2, i podrumski dio ispod garaže 26 m2. Prizemlje kuće: predviđen restoran s tri wc-a, tuš, kuhinja, skladište....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 525.000 €, 400,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? PUSTODOL, DONJA STUBICA ODLIČNA PRILIKA ZA OBITELJSKI ŽIVOT ILI INVESTICIJU Na prodaju je kvalitetna, samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i zelenom dijelu Pustodola, u Donjoj Stubici. Nekretnina nudi savršen spoj privatnosti, prirode i izvrsne prometne povezanosti.....

 
 
 
  Kuća, TRIBUNJ, 880.000 €, 400,52 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

U centru mjesta Tribunj, 100 m od mora i uz tržnicu nalazi se obiteljska kuća u izvrsnom stanju pogodna za stanovanje i odmor. Kuća je izgrađena na 3 etaže i sastoji se od 3 stana, poslovnog prostora i konobe s prostorom za skladištenje. U prvom stanu u prizemlju koji je nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 360.000 €, 420,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 420 m2 smještena u mirnom dijelu Donje Dubrave, u Trnavi. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju privatnosti, prostranosti i atraktivnog okruženja, što je čini idealnom prilikom za obiteljski život ili investiciju. Kuća se nalazi na parceli....

 
 
 
  Kuća, PODSTRANA, 1.150.000 €, 435,12 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

- prodaja agencije adriaINgroup (IMPACTO doo) Na atraktivnoj lokaciji u Podstrani, predio Sveti Martin, svega 150 metara od mora i prekrasne plaže, prodaje se samostojeća kuća s bazenom i uređenom okućnicom. Nekretnina se nalazi na mirnoj i traženoj lokaciji, idealnoj za ugodan obiteljski....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 1.995.000 €, 444,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Jurjevska renovirana obiteljska dvojna kuća neto korisne površine 444m2, smještena na zemljištu 950m2 (fronta 10m). Prekrasna lokacija, zemljište ide do Dubravkinog puta, neposredna blizina centra grada. Kompletno adaptirana 2021 god. Etažno plinsko grijanje, podno u cilelom objektu,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Vrapče, 610.000 €, 450,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se obiteljska kuća, trokatnica, ukupne površine cca 450m2, s okućnicom od 355m2.Kuća se sastoji od prizemlja, dva kata i potkrovlja.Prizemlje (GBP 103,30m2):ulazni prostordnevni boravakspavaća sobakupaonicaspremištekotlovnicakuhinja stubišteI. Kat (GBP 103,30m2): pretprostor....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 610.000 €, 450,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se obiteljska kuća, trokatnica, ukupne površine cca 450m2, s okućnicom od 355m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva kata i potkrovlja. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KLANJEC, 480.000 €, 511,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostrana, kvalitetno građena i besprijekorno održavana obiteljska kuća ukupne površine 511m², tlocrtno 219m², smještena na ravnoj, potpuno ograđenoj parceli od 1.532m². Riječ je o nekretnini koja pruža izniman komfor, vrhunsku funkcionalnost i više mogućnosti korištenja,....

 
 
 
  Kuća, KLANJEC, 480.000 €, 511,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana, kvalitetno građena i besprijekorno održavana obiteljska kuća ukupne površine 511m, tlocrtno 219m, smještena na ravnoj, potpuno ograđenoj parceli od 1.532m. Riječ je o nekretnini koja pruža izniman komfor, vrhunsku funkcionalnost i više mogućnosti korištenja,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, Na upit, 550,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Gornje Prekrižje (Tuškanac), prekrasna obiteljska vila površine 550m2 smještena na zemljištu 650m2. Sagrađena 2008 god, kompletno adaptirana 2024 god. Nalazi se na odličnoj mikrolokaciji, okružena brojnim rezidencijama (Engleska, Maroko, Italija, Turska, Libija). Iz vile se....

 
 
 
  Kuća, GORNJE PREKRIŽJE, Na upit, 550,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 1.850.000 €, 600,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno