• GoHome Professional
obiteljska kuća barem 210 m2 zamjena terasa - GoHome
  • obiteljska kuća barem 210 m2 zamjena terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća barem 210 m2 zamjena terasa

  • Za upit "obiteljska kuća barem 210 m2 zamjena terasa" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.524 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - KUĆA - TOP PRILIKA - MIRNA ZONA Na prodaju je prostrana samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Zagreba Šestinski dol, jedna od najpoželjnijih lokacija za obiteljski život. Ova mikrolokacija poznata je po svojoj tišini, prirodi....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 250,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prostranu višenamjensku obiteljsku kuću u centru zapadnog dijela grada, Retfala. Kuća se prostire na dvije etaže s odvojenim ulazima. Visoko prizemlje i kat sa terasom. Prizemlje (125 m2) kompletno renovirano 2019. godine. Kat djelomično renoviran (novo kupatilo i kuhinja).....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 216.000 € na 205.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HUM ZABOČKI, 205.000 €, 255,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 239.000 €
18.06.2025 - 248.000 €
22.06.2025 - 246.000 €
28.09.2025 - 218.000 €
21.12.2025 - 216.000 €
30.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zaboka, prodaje se prostrana obiteljska kuća na tri etaže ukupne stambeno-korisne površine 255 m², smještena na parceli pravilnog oblika od 814 m². Ova nekretnina pruža idealan spoj udobnog obiteljskog života, prostranosti i odlične....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća barem 210 m2 zamjena terasa'
205.000 €
205.000 €
410.000 €
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 520.000 €, 257,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća s dodatnim stambenim objektom s fiksnim prihodom od najma na izuzetnoj lokaciji ? Dubrava, Prnjavorska ulica 4. Idealna za veću obitelj i za one koji žele spojiti stanovanje i dodatni prihod od najma kao pametnu investiciju. -Ukupna površina parcele:....

 
 
 
  Kuća, RAŽANAC, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u prekrasnom mjestu Ražanac, samo 300 metara od plaže! Kuća je izvana dovršena, a unutrašnjost je u roh-bau fazi, što vam pruža savršenu priliku da je uredite po vlastitim željama. Odlična je prilika za korištenje kao obiteljska kuća ili kao nekretnina za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, STOMORSKA, 699.000 €, 200,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šolta, Stomorska obiteljska kuća sa lijepom okućnicom, uvala Pelegrin, bazen sa jacuzzijem, pogled, 2 etaže, 4 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase, zimski vrt, ljetna kuhinja sa nadstrešnicom, garaža, kamene ograde, blizu mora i lijepih plaža u dobrom stanju prodajem ili mijenjam 098231129.....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 170.000 €, 196,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.indomio.hr

Osijek - Tenja, Na prodaju kuća prizemnica u roh-bau izvedbi, smještena u mirnom i novijem dijelu Tenje, idealna za obiteljski život.Kuća se sastoji od hodnika, kupaonice,ostave, odvojenog WC-a, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te natkrivene terase.Dodatne....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MLAKA, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo šarmantnu, prostranu i uređenu obiteljsku kuću smještenu u Velikoj Mlaki, izgrađenu 1993. godine. Ova kuća ima poseban štih jer ju je obitelj gradila za sebe, ne štedeći na kvaliteti materijala. S ukupnom površinom od 300 m2, ova kuća nudi udobnost i prostranost za vašu....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VRSAR, 350.000 €, 309,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U blizini Vrsara prodaje se prostrana obiteljska kuća izgrađena prije 1968. godine, a zadnja renovacija bila je 1985. Kuća ima 309 m2 i proteže se na tri etaže. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kaminom, kuhinja, kupaona i terasa, garaža te kotlovnica (centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, Na upit, 336,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, KUĆA, VELIKA GORICA, CENTAR Obiteljska kuća s okućnicom i garažom koja se sastoji se od 3 etaže i podruma. Djelomično ukopan podrum čine 2 manje prostorije (sjeverne orijentacije) i jedna veća, južne orijentacije s izlazom na vrt. U visokom prizemlju se nalazi kuhinja s blagovanjem,....

 
 
 
  Kuća, VRSI, 525.000 €, 398,58 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

VRSI MULO, Apartmanska kuća sa 5 apartmana, sa većom uređenom okućnicom, podrumskim prostorijama, cca 500m zračne linije od mora. Prodaje se obiteljska samostojeća apartmanska kuća na 3 etaže: podrum, visoko prizemlje i 1.kat. Bruto stambena površina nekretnine iznosi 398,58m2, neto....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 599.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se urbana vila izgrađena 2004 godine u elitnom naselju grada Varaždina, u ulici nasuprot kampusa Sveučilišta Sjever. Trenutno najpoželjnija lokacija u gradu u blizini svih sadržaja i centra grada do kojeg se dolazi laganom šetnjom od 10-ak minuta. Idealna lokacija za obiteljski....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!