• GoHome Professional
obiteljska kuća barem 210 m2 novouređen - GoHome
  • obiteljska kuća barem 210 m2 novouređen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća barem 210 m2 novouređen

  • Za upit "obiteljska kuća barem 210 m2 novouređen" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.484 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, FUŽINE, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predivna rustikalna obiteljska kuća s dva novouređena stana, do u detalje uređenom okućnicom te kućicom na drvetu. U prizemlju je trenutačno u funkciji spremišta i kotlovnica, po potrebi mogao bi se izvesti još jedan stan. Na prvom katu nalazi se dvosobni stan s balkonom. Taj stan....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 450.000 € na 369.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODNJAN, 369.000 €, 231,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 450.000 €
01.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2024.,

www.indomio.hr

U mirnom Vodnjanu nalazi se obiteljska kuća podjeljenja sa pogledom na brijunsko otočje. Na okućnici zasađene voćke. Ima 6 parkirnih mjesta.Predivna kuća od 230m2 u Vodnjanu s pogledom na Brijune.Kuća je smještena na odličnoj i mirnoj lokaciji i sastoji se od 2 stana.Svaki stan nudi....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 799.000 €, 240,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća površine cca. 240m2, smještena u jednoj od najljepših rogozničkih uvala, samo 150m od mora te 250m od obližnje marine u kojoj su smješteni pripadajući vezovi za brod. Sastoji se od dvije etaže; manjeg skladišnog dijela, prizemlja i prvog kata. Na prizemnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća barem 210 m2 novouređen'
415.000 €
699.999 €
799.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BILICE, 495.000 €, 215,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 520.000 €
18.03.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, okolica, Renovirana i novouređena kuća katnica s bazenom nalazi se u mirnom obiteljskom predgrađu Šibenika. Riječ je o samostojećoj kući s bazenom, natkrivenom terasom, sunčalištem, vrtom i osiguranim parkingom, idealnoj za miran obiteljski život ili turistički najam.Kuća....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 550.000 €, 222,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Novouređena kuća na Valdebeku U Valdebeku se nalazi ova potpuno novouređena kuća koja je idealna za obiteljski život ili kao investicija za iznajmljivanje i turizam. Kuća se prostira na 222 m2 te ima dvije etaže i okućnicu od 533 m2. Donja etaža se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC FUŽINSKI, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 1.200.000 €, 232,64 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Čiovo, Okrug Gonji, obiteljska kuća na izuzetnoj lokaciji samo 80 metara od mora s neprekidnim pogledom na Jadransko more i otoke. Zbog svog položaja, pogled na more će uvijek biti neometan , te je dostupan za promatranje iz većine dijelova kuće.Ova dvojna kuća je podijeljena na tri....

 
 
 
  Kuća, KUTINA, 180.000 €, 240,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju obiteljska kuća stambene površine 240 m2, funkcionalnog tlocrta, na dobroj lokaciji i položaju te u blizini svih bitnih sadržaja za život nadomak Kutine. Predmetna kuća sastoji se od: PRIZEMLJE - jednosoban novouređen stan, poslovni prostor ( također može biti jednosoban....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 629.900 € na 699.999 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČISTA MALA, 699.999 €, 244,85 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 559.900 €
27.10.2025 - 539.900 €
20.11.2025 - 629.900 €
02.01.2026 - 499.900 €
05.02.2026 - 579.900 €
22.03.2026 - 547.750 €
30.03.2026 - 529.990 €
09.04.2026 - 518.500 €
22.04.2026 - 629.900 €
08.05.2026 - 699.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna obiteljska kuća u Čistoj Maloj u zaleđu Vodica, novoizgrađena i praktički gotova. Uzdiže se na dvije etaže s 244 kvadrata stambenog prostora, čvrste i kvalitetne gradnje, izdašno opremljena i lijepo namještena. Osmišljena je kao objekt s dvije stambene jedinice s unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Višnjik, 720.000 €, 255,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novouređena, moderna, potpuno namještena samostojeća kuća u Zadru, u širem centru grada, u mirnom kvartu Petrići, okružena obiteljskim kućama. Ova kuća je idealna za obiteljski život budući da se nalazi u blizini škole, vrtića, tržnice, dućana, ljekarne i pošte i svega....

 
 
 
  Kuća, VIR, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća ukupne veličine 260m2 koja se nalazi na parceli veličine 620m2. Ispred same kuće nalazi se prekrasna uvala i plaža udaljena svega 50 m, dostupna pješice. S terasa se pruža prekrasan otvoren, nesmetan pogled na more i otok Pag. Kuća je katnica i sastoji se....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 600.000 €, 277,99 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STRMEC - velika uređena obiteljska kuća na parceli od 2362m2. Posredujemo u prodaji obiteljske kuće na 3 etaže originalno izgrađene prije 1968.g te 2013.g. kompletno uređene i nadograđene novim dijelom. Iako se u Vlasničkom listu vodi kao cjelina, u naravi je kuća podijeljena na 2....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 893.000 €, 280,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se novouređena obiteljska kuća u Opatiji, u mirnom stambenom naselju, u blizini centra. Izgrađena je 1966,zadnji put adaptirana 2017. godine , kada je stavljena i nova fasada. Energetski certifikat "A". Samo 5 minuta pješke nalazi se centar sa svim sadržajima , a iza kuće....

 
 
 
  Kuća, BJELOVAR, 359.000 €, 198,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERNA OBITELJSKA KUĆA + POTENCIJAL ZA DODATNI STAN (UKUPNO 297 m2) Prodaje se prostrana, potpuno novouređena obiteljska kuća ukupne stambene neto površine 198 m2, uz potkrovlje od 99 m2 spremno za uređenje dodatne stambene jedinice. Smještena u mirnom i ugodnom naselju u gradu Bjelovaru,....

 
 
 
  Kuća, RIČINA, 599.000 €, 300,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novouređena kuća u zadarskom kvartu Ričine. Prodaje se potpuno opremljena, idelano za obiteljski život. Kuća je sređena po viskom standardima, vlasnik nije štedio na uređenju. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice, četri spavaće sobe, dvije kupaonice i wc-a.....

 
 
 
  Kuća, TRPINJA, 118.500 €, 305,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA | NOVOGRADNJA | IZUZETNO KVALITETNA OBITELJSKA KUĆA S VELIKOM PARCELOM 4.711 m² | MIRNA LOKACIJA 500 m OD CENTRA | TRPINJA U ponudi naše agencije nalazi se izuzetno lijepa, potpuno nova i kvalitetno građena obiteljska kuća novije gradnje smještena u mirnoj i uređenoj ulici....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 830.000 €, 326,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća s četiri apartmana i uredom s uhodanom turističkom djelatnošću. Prekrasna, novouređena kuća smjestila se u samom centru Šibenika. Prostire na prizemlje, prvi i drugi kat, kompletno je renovirana te predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili obiteljski dom. U prizemlju....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 1.750.000 € na 1.490.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 1.490.000 €, 400,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 1.750.000 €
17.03.2026 - 1.490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, POREČ - Ekskluzivna dizajnerska obiteljska vila s wellness oazom i grijanim bazenom Poreč, grad smješten u srcu zapadne obale Istre, grad kulture, turizma, sporta i zabave, ljepote i čistoće javnih površina i kao takav više je puta prepoznat i nagrađivan. Poreč je izbor najboljih....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 480.000 € na 455.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SISAK, 455.000 €, 400,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 480.000 €
03.04.2026 - 455.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆE-PRESTIŽNA LOKACIJA U SISKU, VELIKA OKUĆNICA UZ RIJEKU KUPU! Prodaje se prostrana obiteljska kuća smještena u jednom od najprestižnijih i najmirnijih dijelova Siska. Ova kvalitetno građena nekretnina ukupne je površine 400m2, tlocrtnih 182m2, te se nalazi na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Šilo, obiteljski pansion s dugogodišnjom tradicijom Na prodaju je turističko-ugostiteljski objekt na otoku Krku, u mjestu Šilo, udaljen svega 200 metara od plaže. Objekt je izgrađen 1971. godine, a potpuno renoviran 2014. godine. Sastoji se od 15 dvokrevetnih soba, svaka....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 1.490.000 €, 650,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Idealna investicija: Kuća s apartmanima na savršenoj lokaciji u Selcu Prodaje se obiteljska kuća s 7 apartmana smještena u jednoj od najljepših i najmirnijih ulica u Selcu, svega 250 metara (3-4 minute hoda) od mora i prekrasnih plaža. Centar mjesta udaljen je svega 350 metara, a....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!