• GoHome Professional
obiteljska kuća barem 210 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća barem 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća barem 210 m2

  • Za upit "obiteljska kuća barem 210 m2" pronađeno 5 913 nekretnina - prosječna cijena 2.284 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KOSTRENA, 850.000 €, 232,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna, moderno uređena dvojna kuća smještena u mirnoj i atraktivnoj zoni Kostrene, idealna za ugodan obiteljski život ili kao izvrsna investicija za turistički najam više kategorije. Nekretnina se prostire na tri etaže suteren, prizemlje i kat te nudi funkcionalan i....

 
 
 
  Kuća, ANTUNOVAC, 260.000 €, 232,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Odlična obiteljska visoka prizemnica s potkrovljem i dva odvojena stana. Kuća je 2010. godine adaptirana od temelja do krova. Ukupna površina objekta iznosi 232 m². Donji četverosoban stan novo renoviran sastoji se od velikog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene blagovaonice s pogledom....

 
 
 
  Kuća, RUGVICA, 259.900 €, 232,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE OBITELJSKA KUĆA 232 m², zemljište 998 m² od čega kuća 116 m² Oborovo, općina Rugvica Na prodaju obiteljska kuća ukupne bruto površine 232 m² (tlocrtno 116 m²), sastoji se od prizemlja i uređenog potkrovlja s odvojenim ulazima i garažom Lokacija: Oborovo, općina Rugvica....

 
 
 
  Kuća, RAKOV POTOK, 580.000 €, 232,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivna kuća moderne gradnje, smještena u prirodnom okruženju Rakovog Potoka. Ova nekretnina nudi savršen balans između udobnosti, luksuza i mira ? idealna za obiteljski život ili kao investicija s turističkim potencijalom za iznajmljivanje. ? Gradnja: Marles Mega Plus (2012.), visok....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 1.200.000 €, 232,64 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Čiovo, Okrug Gonji, obiteljska kuća na izuzetnoj lokaciji samo 80 metara od mora s neprekidnim pogledom na Jadransko more i otoke. Zbog svog položaja, pogled na more će uvijek biti neometan , te je dostupan za promatranje iz većine dijelova kuće.Ova dvojna kuća je podijeljena na tri....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 950.000 €, 232,68 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LIŽNJAN, ISTRA, u ponudi imamo modernu villu u izgradnji s bazenom. Udaljena je svega 400m od mora i 500m od centra Ližnjana što ju čini idealnom za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. Kuća ima neto površinu od 235,03 m² te je raspoređena na prizemlje i kat.....

 
 
 
  Kuća, GORNJI STUPNIK, 370.000 €, 232,75 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana i funkcionalna obiteljska kuća ukupne površine 232,33 m², smještena u mirnom dijelu mjesta Gornji Stupnik, idealna za obiteljski život. Kuća je koncipirana na dvije etaže: Prizemlje se sastoji od prostranog open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 312.000 €, 233,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, SABUNIKE - Kuća sa 6 apartmana - Prilika za investiciju! Na prodaju apartmanska kuća s dva kata, savršena za turizam ili obiteljski odmor. Ukupno sadrži 6 apartmana, od kojih svaki pruža udobnost i privatnost. Dva apartmana u prizemlju: svaka jedinica ima dvije sobe, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 1.090.000 €, 233,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja obiteljsku vilu površine 230m2 sa okućnicom i bazenom. Ova elegantna, suvremena vila sa očaravajućim panoramskim pogledom na Jadransko more smještena je na idiličnoj, povišenoj lokaciji iznad Novog Vinodolskog. Okružena netaknutom prirodom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 169.000 € na 160.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASTREBARSKO, 160.000 €, 233,00 m2 cca 690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 176.000 €
22.03.2026 - 169.000 €
05.04.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa obiteljska kuća na Plešivičkom gorju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. U prizemlju se nalaze garaže, te gospodarski dio sa visinom stropa od 3,5 m što omogućuje i parking za gospodarska vozila. Na prvom katu nalazi se spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 233,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jako lijepa obiteljska kuća od 233m2 stambenog prostora, sa garažom od 19m2 i podrumom od 19m2. Nalazi se na parceli od 678m2 u predivnom djelu Gornje Dubrave, usred zelenila, prirode i sa divnim pogledom na Medvednicu i Sljeme. (blizina Slanovečke ceste/Markuševačke Trnave)....

 
 
 
  Kuća, JOSIPOVAC, 130.000 €, 233,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

CENTARE RETFALE!! EXTRA MIRNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U CENTRU RETFALE POVRŠINE 233m2!! UZ ZEMLJIŠTE KUPAC DOBIVA KOMPLETNU PROJEKTNU DOKUMENTACIJU ZA OBITELJSKU STAMBENU ČETVEROSOBNU KUĆU POVRŠINE 142,01m2!! ISHOĐENA GRAĐEVINSKA DOZVOLA!!! KOMPLETNA....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 420.000 € na 395.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KANFANAR, 395.000 €, 233,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 420.000 €
15.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kanfanar, okolica, prodaje se samostojeća kuća s dvije stambene jedinice i dodatnim apartmanom. Na parceli od 1.259 m² nalazi se ova prostrana kuća smještena u manjem, mirnom selu nedaleko od Sošića, idealna za obiteljski život ili kao investicija za turizam i najam. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŽIVOGOŠĆE, Na upit, 229,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Atraktivna obiteljska kuća u Živogošću prvi red do mora. Površina kuće je 229 m2 a izgrađena je na zemljištu površine 345 m2 te se sastoji se od suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalazi konoba, ljetna kuhinja sa ugrađenim kaminom, vrt sa posađenim raznovrsnim voćem i biljem....

 
 
 
  Kuća, PODGORA, Na upit, 229,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 399.999 €, 206,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja se kuća površine 206 m2 smještena na parceli od 800 m2, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Šiljakovine, idealna za obiteljski život ili kao investicija za turizam. Nalazi se na odlićnoj lokaciji udaljeno 30 min. automobilom do centra Zagreba, i na 10 min. do Velike Gorice,....

 
 
 
  Kuća, ŠILJAKOVINA, 399.999 €, 206,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Kuća, HRELJIN, 450.000 €, 206,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

HRELJIN - Prekrasna samostojeća obiteljska kuća sa otvorenim pogledom na more i velikom kultiviranom okučnicom od 1873 m2, opasanom izvornim suhozidom. Grijanje je centralno na struju, na drva ili klimu.Stolarija je PVC. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata.U suterenu se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 465.000 €, 206,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je obiteljska kuća za odmor s bazenom smještena na 5 km udaljenosti od središta Pule, popularnog turističkog mjesta u Istri. Kuća se nalazi na parceli od 464m2, a njena površina iznosi 206m2. Građena je 2007. godine te se proteže na dvije etaže. Prizemlje ove kuće obuhvaća....

 
 
 
  Kuća, POREČ, Centar, 550.000 €, 206,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

K132 Obiteljska kuća u nizu sa bazenom, potpuno je ograđena te pruža privatnost. Ispred kuće se nalazi bazen i ljetna kuhinja. U prizemlju kuće se nalazi predsoblje, prostrani dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba i kupaonica. Preostale tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 585.000 €, 206,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO KOD NAS! Na prodaju je obiteljska kuća u mirnom i urbanom dijelu grada Labina, svega 4 km udaljena od mora i na pješačkoj udaljenosti od starog grada. Ova kvalitetno građena nekretnina, ukupne stambene površine 206 m², idealna je za obiteljski život ? kombinacija....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 465.000 €, 206,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Šikići prodaje se obiteljska kuća, kuća za odmor sa bazenom na 3 km od centra Pule. Kuća je površine 206m2 koja se prostire na dvije etaže, na zemljištu od 464m2. - prizemlje se sastoji od kuhinje i blagovaonice, velikog dnevnog boravka, kupaone, terase, praone, podruma....

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 259.000 €, 206,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U našoj ponudi nudimo dvojnu obiteljsku kuću sa četiri stana, sveukupne stambene površine 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a smještena je na parceli od 900 m2. Pripada joj vlastiti parking, velika prostrana terasa i natkriveni balkon, a sastoji se od sedam spavaćih soba,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 450.000 €, 206,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom mjestu blizu Poreča Prodaje se odlično građena obiteljska kuća, smještena u mirnom naselju nedaleko od Poreča. Kuću je gradio vlasnik za vlastite potrebe, što se odražava u kvaliteti izvedbe i pažnji prema detaljima. Nekretnina se prostire....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom