• GoHome Professional
obiteljska kuća 250 m2 opremljen - GoHome
  • obiteljska kuća 250 m2 opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 250 m2 opremljen

  • Za upit "obiteljska kuća 250 m2 opremljen" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.662 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit obiteljska kuća 250 m2 opremljen Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TRNOVEC BARTOLOVEČKI, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Trnovec Bartolovečki, Bartolovec, obiteljska kuća s velikom okućnicom površine 2200m2.Ulaz u kuću vodi u prizemlje koje se sastoji od open space prostora koji povezuje dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, jedne sobe, špajze, izlaza u garažu te izlaza na terasu i dvorište. U dnevnom....

 
 
 
  Kuća, PIĆAN, 285.000 €, 255,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PIĆAN - Samostojeća obiteljska kuća Pićan je maleno naselje i općina u Istarskoj županiji. Smješten je u centralnom dijelu Istre u blizini grada Labina okružen pitomim i zelenim poljima, šumama, livadama i vinogradima. Na području Općine Pićan se nalazi 10 manjih naselja. Stanovništvo....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 585.000 € na 620.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 256,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 585.000 €
06.05.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća ukupne korisne površine 256 m, smještena na parceli od 512 m. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje privatno i komforno stanovanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 250 m2 opremljen'
1.390.000 €
830.000 €
450.000 €
  Kuća, PULA, Šijana, 685.000 €, 250,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom naselju Pule, u blizini prekrasne šume, savršena za obiteljski život ili sezonski najam. Ukupna površina zemljišta iznosi 731 m², dok stambeni prostor obuhvaća 250 m² raspoređenih na tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Podrum je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 685.000 €, 250,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom naselju Pule, u blizini prekrasne šume, savršena za obiteljski život ili sezonski najam. Ukupna površina zemljišta iznosi 731 m, dok stambeni prostor obuhvaća 250 m raspoređenih na tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Podrum je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, BUJE, 800.000 €, 250,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i sunčanoj lokaciji u okolici Buja, prodaje se elegantna samostojeća kuća površine 250 m², smještena na prostranoj parceli od 1.270 m². Izgrađena 2010. godine, ova nekretnina odiše mediteranskim šarmom, udobnošću i funkcionalnošću, savršena za obiteljski život, odmor ili....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 585.000 € na 620.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 256,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 585.000 €
18.04.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća ukupne korisne površine 256 m², smještena na parceli od 512 m². Nekretnina se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje privatno i komforno stanovanje....

 
 
 
  Kuća, PODGLAVICA, 449.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana duplex kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, smještena svega 75 metara od mora i 300 metara od uređene plaže. Nekretnina ukupne površine 260 m² prostire se na četiri etaže i pruža brojne mogućnosti korištenja ? za turistički najam, obiteljski život ili kao....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 263,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.indomio.hr

BIOGRAD NA MORU, KUĆA SA APARTMANIMA TE VELIKIM DVORIŠTEM, ODLIČNA PRILIKA! Na prodaju obiteljska kuća s apartmanima, velikim dvorištem i uređenim vrtom ? idealna za život i/ili najam. Prostrana i kvalitetno građena kuća na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru, savršena za veću obitelj....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 500.000 €, 237,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova velika kuća od 120 kvadrata smještena je u mirnom i idiličnom mjestu Peruški, idealnom za obiteljski život ili odmor u prirodi. Kuća je prostorno vrlo funkcionalna, s prostranom dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe i kupaonice. Interijer je svijetao....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 500.000 €, 237,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, Na upit, 261,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRILIKA OBITELJSKA KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM U ČEPINU Na prodaju nudimo iznimnu nekretninu ukupne površine 193 m, smještenu na prostranoj čestici od 3.200 m, u prometno povezanom i iznimno pristupačnom dijelu Čepina. Ova nekretnina spaja udobnost stanovanja i poslovni....

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, Na upit, 261,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRILIKA ? OBITELJSKA KUĆA S POSLOVNIM PROSTOROM U ČEPINU Na prodaju nudimo iznimnu nekretninu ukupne površine 193 m², smještenu na prostranoj čestici od 3.200 m², u prometno povezanom i iznimno pristupačnom dijelu Čepina. Ova nekretnina spaja udobnost stanovanja i poslovni....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 1.200.000 €, 232,64 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Čiovo, Okrug Gonji, obiteljska kuća na izuzetnoj lokaciji samo 80 metara od mora s neprekidnim pogledom na Jadransko more i otoke. Zbog svog položaja, pogled na more će uvijek biti neometan , te je dostupan za promatranje iz većine dijelova kuće.Ova dvojna kuća je podijeljena na tri....

 
 
 
  Kuća, OKRUG DONJI, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, Na upit, 233,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smještena u mirnoj uvali Polača, na samo 30 metara od mora, ova prekrasna kamena vila savršen je spoj dalmatinske tradicije i modernog luksuza. Izgrađena 2022. godine u autentičnom stilu, vila pruža udobnost i funkcionalnost uz istinski mediteranski ugođaj, idealan za obiteljski život....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predivna rustikalna obiteljska kuća s dva novouređena stana, do u detalje uređenom okućnicom te kućicom na drvetu. U prizemlju je trenutačno u funkciji spremišta i kotlovnica, po potrebi mogao bi se izvesti još jedan stan. Na prvom katu nalazi se dvosobni stan s balkonom. Taj stan....

 
 
 
  Kuća, KNIN, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2024.,

www.crozilla.com

Prostrana obiteljska kuća na lijepoj lokaciji u blizini centra Knina na prodaju. Objekt se sastoji od podruma, garaže, prizemlja, kata i potkrovljan te je smješten na lijepom zemljištu na blagoj uzvisini. U prizemlju su smješteni ostava, dnevni dio, blagovaonica i kuhinja koji imaju....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC FUŽINSKI, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, LABIN, 399.000 €, 270,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2025.,

www.njuskalo.hr

U okolici Labina, prodaje se obiteljska kuća sa 3 stambene jedinice. Opis kuće: Suteren: Potpuno adaptiran stan za radnike, idealan za iznajmljivanje ili obitelj. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, dvije kupaonice te WC-a. Sve je novo, tek dovršeno, te sve....

 
 
 
  Kuća, LUČKO, 495.000 €, 228,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Lučkog prodaje se ugodna obiteljska kuća s dvorištem, izgrađena 1998. godine, koja je zamišljena tako da svaka od tri etaže može funkcionirati kao zasebna stambena cjelina s vlastitim ulazom. Ipak, kuća se trenutno koristi kao jedinstven prostor koji povezuje unutarnje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!