• GoHome Professional
obiteljska kuća 250 m2 kvalitetan terasa - GoHome
  • obiteljska kuća 250 m2 kvalitetan terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 250 m2 kvalitetan terasa

  • Za upit "obiteljska kuća 250 m2 kvalitetan terasa" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI IVAN ZELINA, 199.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća s velikom terasom, dvorištem, garažom i gospodarskim zgradama. Smještena je u mirnom mjestu Laktec, svega nekoliko minuta vožnje od Donje Zeline i Svetog Ivana Zeline. Pogodnosti: - velika natkrivena terasa: cca 60 m² - uređeno dvorište + gospodarski objekti....

 
 
 
  Kuća, BRCKOVLJANI, 240.000 €, 256,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je izuzetno atraktivna obiteljska kuća u Ivanić-Gradu, smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji idealnoj za kvalitetan i opušten život. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj modernog uređenja, funkcionalnosti i topline doma te će vas osvojiti već na prvi pogled. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, POREČ, Centar, 1.650.000 €, 273,00 m2 cca 6040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poreč blizina centra, **Lokacija:** Mirna i atraktivna lokacija na 500 metara od plaže, 5 min od centra, rasprostranjena na na prostranoj parceli 967m2, savršena za obiteljski dom ili investiciju za turizam **Kuća:** - Površina kuće raspoređena na 273m2 kroz tri etaže - **Prizemlje:**....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 250 m2 kvalitetan terasa'
674.500 €
650.000 €
330.000 €
  Kuća, VRBOVSKO, 125.000 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Kuća za adaptaciju s potencijalom, Klanac (blizu Severina na Kupi) Prodaje se kuća u fazi adaptacije, smještena u naselju Klanac, nedaleko od Severina na Kupi. Ova nekretnina nudi brojne mogućnosti za uređenje prema vlastitim željama, bilo kao kuća za odmor, obiteljski....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 399.000 €, 250,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NEKRETNINA ! Prodajemo modernu prizemnicu s bazenom koja nudi udoban i elegantan životni prostor. Ulazni hodnik vodi vas u prostranu kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak, idealno mjesto za obiteljska okupljanja ili druženje s prijateljima. Tri udobne spavaće sobe i dvije....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 508.000 €, 260,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana dvojna kuća od 260m2, smještena u mirnom naselju, savršena za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Kuća je novogradnja, s očekivanim završetkom gradnje 2025. godine, a nalazi se na parceli od 620m2, s okućnicom površine 500m2 koja nudi....

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 514.000 €, 240,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je predivna kuća površine približno 240 m2, smještena u samom srcu Novalje. Ova nekretnina idealna je za investiciju ili kao obiteljski dom, s obzirom na to da se sastoji od četiri vrhunski uređena apartmana, svaki sa svojim karakteristikama i udobnostima. Apartmani su....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.050.000 €, 264,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Poreč blizina centra, **Prodaje se moderna kuća samo 500 m od mora!** **Lokacija:** Mirna i atraktivna lokacija na 500 metara od plaže, savršena za obiteljski dom ili investiciju za turizam **Kuća:** - Površina kuće raspoređena na 226m2 kroz tri etaže - **Prizemlje:** prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 750.000 €, 264,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Vrapče ? moderna obiteljska kuća zatvorene površine 239,79 m² s terasom i natkrivenim parkingom za 2 automobila na parceli od 667 m²Na prodaju je prekrasna obiteljska kuća smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče. Kuća je izgrađena 2019. godine te....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 750.000 €, 270,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zagreb, Malešnica, prodaju se dvije prekrasne kuće na mirnoj lokaciji ukupne površine 270m2.Kuće su u funkciji obiteljske i kuće za najam. Obiteljska kuća sastoji se od podruma, prizemlja i kata, zatvorene površine 163,1m2. U podrumu se nalaze dva spremišta .Prizemlje kuće sastoji....

 
 
 
  Kuća, LUČKO, 495.000 €, 228,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzna obiteljska kuća s vrtom i panoramskim pogledom - Lučko, ZagrebU mirnom i zelenilom okruženom naselju Lučko, na parceli ukupne površine 350 m² prodaje se elegantna i funkcionalna obiteljska kuća netto korisne površine 228 m² koja se proteže na tri etaže. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.050.000 €, 273,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled