• GoHome Professional
obiteljska kuća 250 m2 alarmni sustav - GoHome
  • obiteljska kuća 250 m2 alarmni sustav - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 250 m2 alarmni sustav

  • Za upit "obiteljska kuća 250 m2 alarmni sustav" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.539 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KOSTRENA, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KOSTRENA VILLA Predstavljamo Kostrensku ljepoticu kao idealnu nekretninu za obiteljski život ili priliku za investiciju turističkog najma. U nastavku su specifikacije i kratak opis nekretnine. Nisko energetska kuća, energetski certifikat - klasa A - građena 2017. godine, a useljena....

 
 
 
  Kuća, RAŽANAC, 600.000 €, 270,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna villa u Ljubcu u Ražancu , okolIca Zadra, villa je ukupne površine 270 m2 sa 650 m2 okućnice Prekrasna obiteljska kuća, pogodna za najam i za život koja se sastoji od : Prizemlje: bazen, garaža, praona, kupaona, kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, velika natkrivena....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 740.000 €, 250,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću u Valbandou površine od 240 m² s četiri stambene jedinice Opis nekretnine: Ovaj atraktivni objekt nalazi se u mirnom dijelu Valbandona, okružen prirodom i blizu uređenih plaža, te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Sadrži četiri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 250 m2 alarmni sustav'
740.000 €
740.000 €
  Kuća, VALBANDON, 740.000 €, 250,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 1.500.000 €, 240,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Trogir, Marine, novo izgrađena obiteljska vila 240 m2 na zemljištu veličine 400 m2. Razvedena u tri etaže, svaka po 80 m2.U prizemlju se nalazi kuhinja, dnevni boravak s blagovaonicom iz kojeg se izlazi na veliku terasu s prekrasnim pogledom na more, te infinity bazen i vanjski roštilj.....

 
 
 
  Kuća, LUČKO, 495.000 €, 228,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća s dvorištem + dodatna parcela Lučko U mirnoj ulici u Lučkom prodaje se prostrana obiteljska kuća s dvorištem te susjedna građevinska parcela. Kuća (228 m² stambenog prostora) na parceli od 350 m²: Izgrađena 1998. godine, kuća se sastoji od tri etaže suteren, prizemlje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com