• GoHome Professional
obiteljska kuća 250 m2 Najnovije - GoHome
  • obiteljska kuća 250 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 250 m2 Najnovije

  • Za upit "obiteljska kuća 250 m2 najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.737 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TROGIR, 450.000 €, 257,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Mastrinka na otoku Čiovu, svega 70 metara od mora i uređene plaže, nalazi se samostojeća kuća s velikim potencijalom za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju. Do plaže se stiže laganom šetnjom za svega par minuta. Nekretnina se....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 649.999 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prekrasna obiteljska kuća površine 260m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Tuškanac / Kraljevec, u mirnom i zelenom okruženju, idealna za obiteljski život uz potpunu privatnost i blizinu centra grada. Kuća je dvojna, armirano-betonske konstrukcije, izgrađena 1974. godine....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice i velikom okućnicom od 4578 m2 na mirnoj lokaciji. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m²,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 250 m2 najnovije'
350.000 €
350.000 €
1.050.000 €
  Kuća, TRNOVEC BARTOLOVEČKI, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Trnovec Bartolovečki, Bartolovec, obiteljska kuća s velikom okućnicom površine 2200m2.Ulaz u kuću vodi u prizemlje koje se sastoji od open space prostora koji povezuje dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, jedne sobe, špajze, izlaza u garažu te izlaza na terasu i dvorište. U dnevnom....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 450.000 €, 257,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice idealna za život i investiciju. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m², idealna za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 400.000 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća površine 230 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Novigradu. Ova nekretnina nudi pet spavaćih soba te se prostire na parceli veličine 300 m2, što omogućuje dovoljno prostora za udoban obiteljski život ili investiciju u turističke svrhe. Kuća se ističe uravnoteženom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr