• GoHome Professional
obiteljska kuća 250 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća 250 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 250 m2

  • Za upit "obiteljska kuća 250 m2" pronađeno 1 266 nekretnina - prosječna cijena 2.271 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID 14836 Kustošija Jedinstvena, šarmantna, samostojeća obiteljska kuća površine 260 m2, gradjena u stilu predratnih građanskih vila iz 1930-ih godina. Kuća se prostire na tri etaže, uz tavan (za adaptaciju) s balkonom i pogledom prema gradu. Prizemlje ima zaseban....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 1.500.000 €, 240,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Trogir, Marine, novo izgrađena obiteljska vila 240 m2 na zemljištu veličine 400 m2. Razvedena u tri etaže, svaka po 80 m2.U prizemlju se nalazi kuhinja, dnevni boravak s blagovaonicom iz kojeg se izlazi na veliku terasu s prekrasnim pogledom na more, te infinity bazen i vanjski roštilj.....

 
 
 
  Kuća, BELI MANASTIR, 169.900 €, 240,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća smještena na mirnom i uzvišenom dijelu Belog Manastira, idealna za sve koji traže spoj privatnosti, udobnosti i prekrasnog pogleda na grad. Kuća se nalazi na lijepo uređenoj, ograđenoj parceli s puno zelenila i pažljivo održavanom okućnicom koja pruža....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 950.000 €, 240,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom primorskom mjestu Povile, svega 80 metara od mora, nalazi se ova predivna vila s bazenom, savršena za miran obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam. Smještena na atraktivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more, ova nekretnina površine 240 m² nudi savršenu....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 105.000 €, 240,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u izgradnji u Dugoj Resi, naselje Roganac. Nalazi se na parceli od 860 m2. Kuća se sastoji od tri etaže ukupne površine 240 m2. Raspored prostorija unutar kuće omogućava uređenje kuće u obiteljsku kuću ili tri potpuno odvojena stana od 80 m2. Unutarnje zidove je moguće....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 508.000 € na 674.500 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODNJAN, 674.500 €, 260,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 508.000 €
01.04.2026 - 674.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrana dvojna kuća od 260m2, smještena u mirnom naselju, savršena za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Kuća je novogradnja, s očekivanim završetkom gradnje 2025. godine, a nalazi se na parceli od 620m2, s okućnicom površine 500m2 koja nudi....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 550.000 €, 260,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Okolica Trogira ? Kuća s pogledom na more, na prodaju Na prodaju nudimo kuću s dvije stambene jedinice s odvojenim ulazima. Smještena je u okolici Trogira, a od mora ju dijeli samo 220m. Idealna je za obiteljski život ili iznajmljivanje. Kuća se nalazi na zemljištu površine 300m2....

 
 
 
  Kuća, MOŠĆENICE, 119.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća s velikim potencijalom u mirnom dijelu Mošćenice kod Petrinje, smještena u slijepoj ulici okruženoj zelenilom i mirom, gdje se u neposrednoj blizini nalaze svega dvije obitelji. Nekretnina pruža idealan spoj privatnosti, funkcionalnosti i odlične....

 
 
 
  Kuća, BARBAN, 360.000 €, 260,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, BARBAN - Kuća sa velikom okućnicom i predivnim pogledom na more, PRILIKA! U ponudi imamo obiteljsku kuću smještenu na rubu mirnog mjestašca, koja pruža izvanredan osjećaj mira i privatnosti. Ova kuća, posljednja u nizu, nudi ukupnu brutto površinu od 260,5 m2, te se izdvaja....

 
 
 
  Kuća, VIR, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljska kuća ukupne veličine 260m2 koja se nalazi na parceli veličine 620m2. Ispred same kuće nalazi se prekrasna uvala i plaža udaljena svega 50 m, dostupna pješice. S terasa se pruža prekrasan otvoren, nesmetan pogled na more i otok Pag. Kuća je katnica i sastoji se....

 
 
 
  Kuća, ODRA, 850.000 €, 240,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb, Čehi, prodaje se lijepa prizemna kuća s wellnesom i garažom na prostranom i održavanom zemljištu na mirnoj lokaciji. Idealna za one koji traže privatnost za obiteljski život u blizini grada.Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 240,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 550.000 €
01.11.2025 - 499.000 €
14.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća na Baldekinu u Šibeniku, ukupne površine 240 m². Smještena u mirnom i traženom dijelu grada, ova katnica s dva odvojena stana idealna je kako za obiteljski život tako i za investiciju u turizam. Kuća je u potpunosti namještena i spremna za....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 790.000 €, 240,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Puli, nudimo prostranu i lijepo uređenu kuću površine 240 m, s okućnicom od čak 660 m. Ova nekretnina pruža iznimnu udobnost i privatnost te je idealna za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući blizini svih potrebnih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Vodicama se prodaje obiteljska kuća s tri stana ukupne površine 260 m² na zemljištu od 680 m². Kuća se sastoji od podruma i tri nadzemne etaže s tri stana i prodaje se u potpunosti namještena. Odličan je izbor za veliku obitelj koja traži više stambenih jedinica, ali i za turistički....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 550.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 500.000 €
01.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća obiteljska kuća s panoramskim pogledom na Vrhovcu. Kuća je površine 240 m2 te se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum uključuje ostavu, radnu prostoriju sa sustavom za grijanje, dvije sobe, stubište i terasu. Prizemlje nudi natkriveni parking,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 289.000 €, 240,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem obiteljsku kuću s dva stana.Kuća se nalazi u naselju Kozari bok, na ulazu u naselje . U neposrednoj blizini je autobusna stanica, tranvaj, škola,vrtić ,dom zdravlja city centar Kuću prodaje vlasnik . U kući su dva odvojena stana: stan u prizemlju (106 m2) podrum (34 m2) te....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 350.000 €, 260,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za dodatne informacije nazovite na broj mobitela +385 92 449 3227 Velika i uredno održavana obiteljska kuća u nizu, ukupne stambene površine od približno 260 m2, smještena je na parceli od 290 m2 u kvartu Pleso u Velikoj Gorici. Kuća ima dvorište površine 188 m2, pri čemu je manji....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 750.000 €, 260,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom dijelu Kostrene, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Ova nekretnina nudi udobnost, prostranost i nevjerojatnu lokaciju s panoramskim pogledom na more iz svake sobe. Osnovne karakteristike: - Lokacija: Kostrena - Površina....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 750.000 €, 260,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-KOSTRENA Prodaje se prekrasna obiteljska kuća smještena na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Kostreni, svega stotinjak metara od mora i šetnice u uvali Žurkovo. Ova elegantna, južno orijentirana kuća odiše toplinom doma, skladno spajajući udobnost, funkcionalnost i mediteranski....

 
 
 
  Kuća, BRIBIR, 332.000 €, 240,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u zaleđu Crikvenice, prodaju se dvije povezane kuće ukupne površine od 240 m². Prva kuća odlikuje se tradicionalnim primorskim šarmom, dok je druga kuća suvremenijeg stila. Prostrana okućnica idealna je za obiteljska okupljanja. Dvorište je popločano....

 
 
 
  Kuća, BARBAN, 335.000 €, 260,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, BARBAN, OKOLICA - Obiteljska kuća sa pogledom na more i velikom okućnicom Na prodaju je obiteljska kuća smještena na rubu mirnog mjestašca, koja nudi izvanredan osjećaj mira i privatnosti. Kuća, posljednja u nizu, prostire se na ukupnoj brutto površini od 260,5 m2 te se ističe....

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 1.650.000 €, 260,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica, Ražanj, prodaje se nova samostojeća obiteljska vila s bazenom i fantastičnim otvorenim pogledom na more. Kuća se nalazi na izvrsnoj lokaciji, samo 150 metara od mora. Sastoji se od prizemlja i kata. Ukupna površina kuće na obje etaže je 260 m2 i nalazi se na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 850.000 €, 260,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici starog grada Veprinca smjestila se obiteljska kuća na dvije etaže okružena prirodnim zelenilom i njegovanom okućnicom samo cca 4 km od centra Opatije s prekrasnim pogledom na more ,Rijeku i otoke.U potpunoj intimi doma spremne su 5 spavačih soba,2 dnevna boravka s kuhinjom,četiri....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 650.000 €, 240,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u mirnom dijelu Vodice, ova uređena obiteljska kuća nudi funkcionalan raspored, djelomičan pogled na more i prostranu, potpuno ograđenu okućnicu koja osigurava privatnost i ugodan boravak na otvorenom. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i prvog kata te je organizirana....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 649.999 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prekrasna obiteljska kuća površine 260m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Tuškanac / Kraljevec, u mirnom i zelenom okruženju, idealna za obiteljski život uz potpunu privatnost i blizinu centra grada. Kuća je dvojna, armirano-betonske konstrukcije, izgrađena 1974. godine....

 
 
 
  Kuća, JABLANAC, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća s pet potpuno opremljenih apartmana, smještena na mirnoj lokaciji, udaljena svega 3,5 kilometra od mora. Ukupna stambena površina iznosi 260 m², a objekt je u potpunosti uređen, opremljen i odmah useljiv. Kuća je građena kvalitetno i održavana redovito,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 421-448 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more