• GoHome Professional
obiteljska kuća 240 m2 lođa - GoHome
  • obiteljska kuća 240 m2 lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 240 m2 lođa

  • Za upit "obiteljska kuća 240 m2 lođa" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.738 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit obiteljska kuća 240 m2 lođa pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 325.000 €, 228,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

*** Direktan kontakt agenta: 095 3721 999 - Lidija Matijević *** Na prodaju je kuća u Resniku smještena u mirnoj i slijepoj ulici, idealna za obiteljski život ili kao investicija za najam. Kuća se nalazi na parceli površine 240 m, a sastoji se od dvije etaže, svaka površine 114 m,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 585.000 € na 620.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 256,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 585.000 €
06.05.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća ukupne korisne površine 256 m, smještena na parceli od 512 m. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje privatno i komforno stanovanje....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 395.000 € na 335.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SALI, 335.000 €, 230,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 395.000 €
29.04.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana samostojeća kuća u mjestu Sali, udaljena svega 400 metara od mora. Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji, nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski dom, kuću za odmor ili atraktivnu investiciju u turizam. Smještena je u mirnom dijelu mjesta, a svi ključni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 240 m2 lođa'
Na upit
Na upit
890.000 €
  Kuća, ROGOZNICA, Na upit, 262,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2022.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se lijepa obiteljska kuća na uzvisini u centru Rogoznice. Smještena je na povišenom terenu s pogledom na more, rogoznički obalu i marinu, 200 metara od plaže. Okruženje je mirno, bez buke, a od centra mjesta i svih sadržaja udaljena je svega nekoliko minuta hoda. Klima, Lođa,....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 1.500.000 €, 250,19 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna vila s bazenom u izgradnji, okružena zelenilom ? idealna prilika za investiciju! Na mirnoj lokaciji, svega 9 km udaljenoj od centra grada, smjestila se ova moderna katnica u izgradnji ? savršena za miran obiteljski život ili luksuzni odmor. Vila je okružena netaknutom prirodom,....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 1.480.000 €, 240,10 m2 cca 6160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 395.000 €, 235,61 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Centar, nalazi se ova prostrana i funkcionalna kuća s dva odvojena stambena dijela, idealna za obiteljski život i/ili investiciju u dugoročni ili kratkoročni najam. Glavna stambena jedinica proteže se kroz podrum, kat i neuređeni tavanski prostor. Na katu se smjestio prostrani....

 
 
 
  Kuća, NIN, 780.000 €, 231,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća s bazenom ? Zaton, Zadar Na prodaju je luksuzna kuća izgrađena 2024. godine, potpuno opremljena 2025., smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Zatona, svega 15 km od zračne luke Zadar. Nekretnina je idealna za udoban obiteljski život ili kao atraktivna turistička investicija....

 
 
 
  Kuća, PODHUMLJE, 585.000 €, 250,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona dalmatinska kamena kuća na tri etaže ukupne površine 250 m², smještena u mirnom, zelenom okruženju blizu Komiže. Konoba i dva odvojena apartmana čine nekretninu idealnom za obiteljski život, turistički najam ili agroturizam. Okućnica od 3.000 m² s maslinikom od....

 
 
 
  Kuća, RESNIK, 325.000 €, 228,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** Direktan kontakt agenta: 095 3721 999 - Lidija Matijević *** Na prodaju je kuća u Resniku smještena u mirnoj i slijepoj ulici, idealna za obiteljski život ili kao investicija za najam. Kuća se nalazi na parceli površine 240 m², a sastoji se od dvije etaže, svaka površine 114 m²,....

 
 
 
  Kuća, TRNOVEC BARTOLOVEČKI, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Trnovec Bartolovečki, Bartolovec, obiteljska kuća s velikom okućnicom površine 2200m2. Ulaz u kuću vodi u prizemlje koje se sastoji od open space prostora koji povezuje dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju, jedne sobe, špajze, izlaza u garažu te izlaza na terasu i dvorište. U dnevnom....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.terradalmatica.hr

Kuća koja pruža sve što biste mogli poželjeti, kako za udoban obiteljski život, tako i za potencijalnu investiciju, nije svakodnevna prilika. Smještena je u Dragama na čestici od 382 m2, u mirnoj slijepoj ulici s tek tri kuće ? izgrađena je 2015. godine, a dovršena 2018. godine. Kuća....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 585.000 € na 620.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 256,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 585.000 €
18.04.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća ukupne korisne površine 256 m², smještena na parceli od 512 m². Nekretnina se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje privatno i komforno stanovanje....

 
 
 
  Kuća, KORNATI, 620.000 €, 216,89 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na mirnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća s ukupno 216,89 m² korisne površine, smještena na parceli od 512 m². Kuća se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa svojim zasebnim ulazom, što omogućuje privatnost i komforno stanovanje....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 620.000 €, 216,89 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VODICE, 620.000 €, 216,89 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u Vodicama, novoizgrađena obiteljska kuća s 216,89m2 korisne površine, sagrađena na parceli od 512m2. Kuća se sastoji od 2 zasebne stambene jedince. Svaka stambena jedinica ima svoj zaseban ulaz. U prizemlju je smješten komforni 3-sobni stan u potpunosti namješten,....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 1.350.000 €, 216,69 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more