• GoHome Professional
obiteljska kuća 220 m2 ekskluzivan - GoHome
  • obiteljska kuća 220 m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 220 m2 ekskluzivan

  • Za upit "obiteljska kuća 220 m2 ekskluzivan" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.965 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LABIN, 585.000 €, 206,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA SAMO KOD NAS! Na prodaju je obiteljska kuća u mirnom i urbanom dijelu grada Labina, svega 4 km udaljena od mora i na pješačkoj udaljenosti od starog grada. Ova kvalitetno građena nekretnina, ukupne stambene površine 206 m, idealna je za obiteljski život kombinacija....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna ponuda: Prostrana obiteljska kuća u srcu netaknute prirode ? Punta Križa, otok Cres Tražite li bijeg u potpuni mir, tamo gdje priroda diktira tempo života? Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu u Punta Križi, na južnom dijelu otoka Cresa. Ovo područje je poznato kao....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.000.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OPATIJA, 1.000.000 €, 220,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 1.200.000 €
22.03.2026 - 1.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

IČIĆI Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, grijanim bazenom, spa zonom i mediteranskim vrtom Na mirnoj, povišenoj lokaciji iznad Ičića, u okruženju netaknute mediteranske prirode, nalazi se ova ekskluzivna, suvremeno uređena obiteljska vila koja objedinjuje vrhunski dizajn,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 220 m2 ekskluzivan'
550.000 €
1.250.000 €
690.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 600.000 €, 217,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN - ARS d.o.o. EKSKLUZIVNA VILA U VARAŽDINU ? OTMJENOST, ELEGANCIJA I PRESTIŽ NA ODLIČNOJ LOKACIJI Na prodaju je luksuzna i iznimno elegantna obiteljska kuća netto površine 217 m2, smještena na jednoj od traženih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u životu iz snova u modernoj vili smještenoj na idiličnoj lokaciji udaljenoj samo 60 metara od mora u Novigradu, Zadarska županija. Ova ekskluzivna nekretnina u visokom stupnju izgradnje nudi spektakularan pogled na more i Velebit, savršena za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, Na upit, 233,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smještena u mirnoj uvali Polača, na samo 30 metara od mora, ova prekrasna kamena vila savršen je spoj dalmatinske tradicije i modernog luksuza. Izgrađena 2022. godine u autentičnom stilu, vila pruža udobnost i funkcionalnost uz istinski mediteranski ugođaj, idealan za obiteljski život....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, 1.250.000 €, 240,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja obiteljsku vilu površine 240 m2 smještenu u mirnom naselju Banjol, udaljenu od mora samo 3 minute šetnje. Vila se prostire na tri etaže- podrum, prizemlje i kat. U podrumu (43,65m2) se nalaze strojarnica, funkcionalan vešeraj, kupaonica, sauna....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Gornji Grad, 360.000 €, 200,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću u centru. Sastoji se od podruma ispod cijele kuće-garaža za 2 automobila, soba za posao ili odmor, prostorija za plinsku pec. U prizemlju se nalazi kupaonica, kuhinja do ulice i u produžetku blagovanje sa dnevnim boravkom. Izlaz na terasu od cca 25 m2. Na....

 
 
 
  Kuća, SUKOŠAN, 670.000 €, 240,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i potpuno renovirana kuća s pogledom na more ? Sukošan, 100 m od mora. U mirnom dijelu Sukošana, svega 100 metara od mora, smještena je ova izuzetna obiteljska kuća s uređenom okućnicom, idealna za miran obiteljski život ili turističku djelatnost. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 600.000 €, 240,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, ekskluzivna lokacija, kuća 250m od mora! Nalazeći se na ekskluzivnoj lokaciji u samom srcu Poreča, ova impozantna obiteljska kuća s dvije stambene jedinice pruža iznimnu priliku za luksuzni život uz obalu Jadranskog mora. Stambena površina kuće prostire se na 240 m2, smještena....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Brodarica, 475.000 €, 240,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR,BRODARICA U prodaji je obiteljska kuća od 240 m2 neto stambene površine u jednom od najpoželjnijih lokaliteta u gradu Zadru. Parcela na kojoj se kuća nalazi iznosi 470 m2. Kući je potrebna kompletna renovacija ali svojim rasporedom i lokalitetu na kojem se nalazi plijeni pažnju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr