• GoHome Professional
obiteljska kuća 210 m2 komforan - GoHome
  • obiteljska kuća 210 m2 komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 210 m2 komforan

  • Za upit "obiteljska kuća 210 m2 komforan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VODICE, 620.000 €, 216,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Vodicama prodaje se novoizgrađena obiteljska kuća s ukupno 216,89 m² korisne površine, smještena na parceli od 512 m². Kuća se sastoji od dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa svojim zasebnim ulazom, što omogućuje privatnost i komforno stanovanje....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 590.000 € na 620.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VODICE, 620.000 €, 217,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 590.000 €
15.04.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Vodicama nalazi se novoizgrađena obiteljska kuća s 217m² korisne površine, sagrađena na parceli od 512 m². Kuća se sastoji od dvije zasebne stambene jedinice, svaka sa svojim zasebnim ulazom. U prizemlju je smješten komforan trosobni stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Škurinje, 460.000 €, 200,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja namještenu obiteljsku kuću s dva odvojena stana na udaljenosti oko 3 km od centra grada. Kuća je osmišljena kao idealan spoj obiteljskog doma i potencijala za iznajmljivanje s lijepo uređenim vanjskim prostorom, a nalazi se u mirnom i uređenom dijelu grada, okruženom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 210 m2 komforan'
566.000 €
566.000 €
700.000 €
  Kuća, POREČ, Centar, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

K305 Na prodaju je moderna, samostojeća kuća sagrađena na zemljištu površine 565 m, a ukupna površina objekta iznosi 208 m (uključujući terase i podrum), dok je netto stambeni prostor 140 m. Smještena svega 10 km od centra grada i obale mora. Ova nekretnina idealna je za obiteljski....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLAVONSKI BROD, 230.000 €, 207,40 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 250.000 €
18.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, KUĆA, SLAVONSKI BROD (PODVINJE) 207,4 m2 Prodaje se kuća ukupne površine 207,4 m2, smještena u mirnom dijelu Podvinja, idealna za ugodan i funkcionalan obiteljski život. Kuća je na povišenom dijelu tako da ima prekrasan pogled na cijeli grad. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja....

 
 
 
  Kuća, PIROVAC, 550.000 €, 213,37 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Pirovcu, na mirnoj lokaciji, nalazi se obiteljska kuća na tri kata (prizemlje + 1. kat + 2. kat) ukupne korisne površine 213,37 m². U prizemlju se nalazi komforan dvosoban stan sa kupaonom, hodnikom, kuhinjom sa blagovaonicom, velikim dnevnim boravkom sa izlazom na lođu od 18,27....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 775.000 € na 700.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIŠNJAN, 700.000 €, 205,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 775.000 €
27.02.2026 - 700.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu, tradicionalnu istarsku kamenu villu ukupne stambene površine 205 m, smještenu na prostranoj okućnici od 2.066 m. Kuća se proteže na dvije etaže - prizemlje i kat, a idealna je za obiteljski život, turistički najam ili kao luksuzna vikendica. * Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KORNATI, 620.000 €, 216,89 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 210.000 €, 217,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je prostrana obiteljska kuća u Vinkovcima s dvorištem i dodatnim objektima koji nekretnini daju iznimnu funkcionalnost. Ukupno 6 soba omogućuje komforan život većoj obitelji ili odličnu organizaciju prostora za one koji žele radnu sobu, gostinjski dio ili više privatnosti.....

 
 
 
  Kuća, VALBANDON, 549.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Fažana, Valbandon, samostojeća kuća ukupne stambene površine 220 m², smještena na uređenoj okućnici od 445 m², svega 500 metara od mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji te predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam.Kuća....

 
 
 
  Kuća, GALIŽANA, 975.000 €, 200,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kvalitetna obiteljska kuća s bazenom i prostranom okućnicom ? 200 m² stambene površine Prodaje se moderna i kvalitetno građena kuća ukupne stambene površine 200 m², smještena na mirnoj lokaciji s ukupno 1300 m² okućnice. Kuća je završena 2013. godine, a građena je s velikom....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 790.000 €, 200,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaštel Gomilica, prodaje se kuća od 200m2, na dvije etaže, u izgradnji sa planiranim bazenom, na zemljištu od 333m2. Smještena na idealnoj lokaciji za obiteljski život ili kao investicijska nekretnina. Objekt je u fazi započete gradnje, posjeduje svu potrebnu dokumentaciju, mirno....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELA, 790.000 €, 200,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, JADREŠKI, 566.000 €, 220,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA JADREŠKI 2 KUĆE POSLOVNO STAMBENA INVESTICIJA 2017 M2 OKUĆNICE U mirnom naselju Jadreški, nadomak Pule, smještena je ova iznimno zanimljiva nekretnina koja objedinjuje obiteljski život i poslovnu priliku. Riječ je o dvije kuće na prostranoj okućnici od 2.017 m², koje zajedno....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 549.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stupnik, 430.000 €, 200,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kvalitetna i održavana obiteljska kuća smještena u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija. Lokacija: Gornji Stupnik Stambena površina: cca 200 m² Površina parcele: cca 349 m² OPIS NEKRETNINE: Kuća se prostire na više etaža....

 
 
 
  Kuća, GORNJI STUPNIK, 430.000 €, 200,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VUKOVAR, Mitnica, 219.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrana obiteljska kuća u Vukovaru, smještena u mirnom dijelu Mitnice. Kuća se prostire na 4 etaže po 100 m². Stambeni dio obuhvaća 200 m² uređenog prostora, uz podrum i potkrovlje. Raspored uključuje pet spavaćih soba, dvije dnevne sobe s kuhinjom, dvije kupaonice, dva....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 415.000 €, 220,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana dvojna kuća ukupne površine 220m², idealna za obiteljski život uz mogućnost poslovne djelatnosti na istoj adresi. Ova nekretnina nudi izvrsnu kombinaciju stambenog i poslovnog prostora te velik potencijal za dodatno uređenje prema vlastitim željama. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BRTONIGLA, 395.000 €, 221,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s građevinskim zemljištem u Brtonigli Prodaje se prostrana samostojeća kuća s građevinskim zemljištem u Brtonigli Ova samostojeća kuća idealna je za miran obiteljski život a zbog prostranog građevinskog zemljišta u sklopu dvorišta ujedno je i dobra investicijska prilika!....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

*** Za više informacija: 0919223331 *** Prodaje se izuzetno funkcionalna i prostrana obiteljska kuća smještena u mirnoj, jednosmjernoj ulici u zagrebačkoj Kustošiji idealna lokacija za obiteljski život, daleko od gradske vreve, a istovremeno u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 460.000 €, 230,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U široj okolici Poreča, u mjestu sa svim sadržajem potrebnim za lagodan život, prodaje se lijepa obiteljska kuća. Kuća je projektirana i izgrađena sa posebnom pažnjom, namijenjena za komforan život u kući s puno svijetla i prostranim prostorijama i terasama. Ovo je uistinu kuća s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr