• GoHome Professional
obiteljska kuća 210 m2 ekskluzivan - GoHome
  • obiteljska kuća 210 m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 210 m2 ekskluzivan

  • Za upit "obiteljska kuća 210 m2 ekskluzivan" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.849 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-17%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.000.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OPATIJA, 1.000.000 €, 220,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 1.200.000 €
22.03.2026 - 1.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

IČIĆI Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, grijanim bazenom, spa zonom i mediteranskim vrtom Na mirnoj, povišenoj lokaciji iznad Ičića, u okruženju netaknute mediteranske prirode, nalazi se ova ekskluzivna, suvremeno uređena obiteljska vila koja objedinjuje vrhunski dizajn,....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Uživajte u životu iz snova u modernoj vili smještenoj na idiličnoj lokaciji udaljenoj samo 60 metara od mora u Novigradu, Zadarska županija. Ova ekskluzivna nekretnina u visokom stupnju izgradnje nudi spektakularan pogled na more i Velebit, savršena za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 585.000 €, 206,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO KOD NAS! Na prodaju je obiteljska kuća u mirnom i urbanom dijelu grada Labina, svega 4 km udaljena od mora i na pješačkoj udaljenosti od starog grada. Ova kvalitetno građena nekretnina, ukupne stambene površine 206 m², idealna je za obiteljski život ? kombinacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 210 m2 ekskluzivan'
560.000 €
560.000 €
560.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 600.000 €, 217,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN - ARS d.o.o. EKSKLUZIVNA VILA U VARAŽDINU ? OTMJENOST, ELEGANCIJA I PRESTIŽ NA ODLIČNOJ LOKACIJI Na prodaju je luksuzna i iznimno elegantna obiteljska kuća netto površine 217 m2, smještena na jednoj od traženih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna ponuda: Prostrana obiteljska kuća u srcu netaknute prirode ? Punta Križa, otok Cres Tražite li bijeg u potpuni mir, tamo gdje priroda diktira tempo života? Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu u Punta Križi, na južnom dijelu otoka Cresa. Ovo područje je poznato kao....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Gornji Grad, 360.000 €, 200,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću u centru. Sastoji se od podruma ispod cijele kuće-garaža za 2 automobila, soba za posao ili odmor, prostorija za plinsku pec. U prizemlju se nalazi kupaonica, kuhinja do ulice i u produžetku blagovanje sa dnevnim boravkom. Izlaz na terasu od cca 25 m2. Na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more