• GoHome Professional
obiteljska kuća 210 m2 adaptiran pala cijena - GoHome
  • obiteljska kuća 210 m2 adaptiran pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 210 m2 adaptiran pala cijena

  • Za upit "obiteljska kuća 210 m2 adaptiran pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.822 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 370.000 € na 358.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRDOVEC, 358.000 €, 211,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 370.000 €
15.05.2026 - 358.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju obiteljska kuća ? Brdovec površina čestice 719m2 Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mjestu Brdovec, u neposrednoj blizini dječjeg vrtića i Osnovne škole Pavao Belas, na mirnoj i izuzetno praktičnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život. Kuća je građena klasičnom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODICE, 395.000 €, 220,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 430.000 €
23.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

VODICE | Predivna kuća s tri stambene jedinice, dvorištem i dodatnim sadržajima ? mirna lokacija Na izuzetno mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama, smjestila se ova predivna kuća koja objedinjuje funkcionalnost, šarm i odličan potencijal za obiteljski život ili turistički najam. Kuća....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 499.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, UMAG, 499.000 €, 195,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 590.000 €
07.03.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivna i potpuno adaptiran, etažiran dio velike kuće, smještene na mirnoj i zelenoj lokaciji, svega 300 metara od mora. Nekretnina se prostire na 195 m² stambene površine, na parceli od 273 m², te nudi privatnost, komfor i izniman potencijal za obiteljski život ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 210 m2 adaptiran pala cijena'
339.000 €
339.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 355.000 €
09.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapču sa 3 stana sa zasebnim ulazom za svaki stan. Kuća nudi idealnu priliku za miran obiteljski život sa prekrasnim pogledom na grad ili za mogućnost dodatnih prihoda od najma. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 355.000 €
09.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled