• GoHome Professional
obiteljska kuća 210 m2 adaptiran što manje - GoHome
  • obiteljska kuća 210 m2 adaptiran što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 210 m2 adaptiran što manje

  • Za upit "obiteljska kuća 210 m2 adaptiran što manje" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.129 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GROŽNJAN, 700.000 €, 200,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Kuća za odmor u mirnom naselju nedaleko Grožnjana. Kuća je potpuno adaptirana 2015. godine. Ova istarska obiteljska kuća, pretvorena u predivnu vilu za iznajmljivanje u turističke svrhe. Ona se naravno, može koristiti kao obiteljska kuća . Kuća ima dnevni boravak, kuhinju, blagovaonu,....

 
 
 
  Kuća, CRNO, 480.000 €, 191,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica površine 191 m2 smještenu u mirnom dijelu Zadra, naselje Ričina. Ova nekretnina nudi izuzetnu priliku za život u prostranoj kući s dvorištem, idealnoj za obiteljski život ili kao investiciju. Kuća se nalazi na parceli površine 484 m2, što pruža....

 
 
 
  Kuća, RIČINA, 480.000 €, 191,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 210 m2 adaptiran što manje'
350.000 €
499.000 €
250.000 €
  Kuća, GRIŽANE, 700.000 €, 193,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Lijepa samostojeća katnica ukupne površine 193 m², smještena na prostranoj parceli od 932 m² u mirnom i zelenilom okruženom dijelu zaleđa Crikvenice. Kuća se nalazi na lijepoj i tihoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam.U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 255.000 €, 193,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.05.2025.,

www.indomio.hr

Vrata, Fužine, šarmantna kuća ukupne površine 193,21 m2 s velikom okućnicom od 3266 m2 smještena je u mirnom naselju Vrata, u neposrednoj blizini Fužina.Kuća se sastoji od suterena , prizemlja i visokog potkrovlja. U suterenu se nalazi konoba od cca 100 m2, idealna za obiteljska druženja....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 339.000 €, 198,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 355.000 €
09.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapču sa 3 stana sa zasebnim ulazom za svaki stan. Kuća nudi idealnu priliku za miran obiteljski život sa prekrasnim pogledom na grad ili za mogućnost dodatnih prihoda od najma. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 612.150 €, 199,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je lijepa obiteljska kuća od 199m2 koja se nalazi nedaleko od centra grada Poreča i mora. Kuća se sastoji od 46 m2 suterena, gdje se nalaze kotlovnica i spremište, prvog kata veličine 89m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, ulaznog pretprostora - predsoblja sa malom bibilotekom,....

 
 
 
  Kuća, MARČELJI, 350.000 €, 200,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo dvojnu obiteljsku kuću sa tri stana. Kuća tlocrtno ima 100 m2 i djelomično je adaptirana. Stolarija je pvc sa roletnama i komarnicima, a fasada i krov u solidnom stanju. U prizemlju su dva jednosobna stana, a na prvom katu veliki trosoban, sa balkonom, ogromnom natkrivenom....

 
 
 
  Kuća, GRIŽANE, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije samostojeće kamene kuće u Grižanama, smještene jedna pored druge, u mirnom okruženju s potpunom privatnošću, pogledom na zelenilo i okolnu prirodu. Nekretnine predstavljaju zanimljivu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam, osobito zbog....

 
 
 
  Kuća, BJELOVAR, 350.000 €, 200,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA KATNICA ? BJELOVAR, NASELJE SJEVER Prodaje se adaptirana obiteljska kuća katnica u mirnom i traženom dijelu Bjelovara ? naselje Sjever. Nekretnina je kompletno obnovljena 2023. godine i ne zahtijeva dodatna ulaganja. Osnovni podaci: Tlocrtna površina: 165 m² Stambena....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Škurinje, 460.000 €, 200,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja namještenu obiteljsku kuću s dva odvojena stana na udaljenosti oko 3 km od centra grada. Kuća je osmišljena kao idealan spoj obiteljskog doma i potencijala za iznajmljivanje s lijepo uređenim vanjskim prostorom, a nalazi se u mirnom i uređenom dijelu grada, okruženom....

 
 
 
  Kuća, VUKOVAR, Mitnica, 219.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrana obiteljska kuća u Vukovaru, smještena u mirnom dijelu Mitnice. Kuća se prostire na 4 etaže po 100 m². Stambeni dio obuhvaća 200 m² uređenog prostora, uz podrum i potkrovlje. Raspored uključuje pet spavaćih soba, dvije dnevne sobe s kuhinjom, dvije kupaonice, dva....

 
 
 
  Kuća, IVANEC, 1.200.000 €, 201,00 m2 cca 5970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna luksuzna kuća novogradnje iz 2021. godine, kompletno adaptirana 2024., idealna za miran obiteljski život ili turistički najam visoke kategorije. Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji te pruža spoj elegancije, komfora i vrhunskih sadržaja. Nekretnina se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donji Grad, 570.000 €, 204,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo renoviranu obiteljsku kuću smještenu u mirnom dvorištu, svega minutu hoda od Parka dr. Franje Tuđmana i Ilice. Radi se o jako rijetkoj kombinaciji za Zagreb, kuća u samom centru grada, a opet potpuno odvojena od buke i prometa. Kako je smještena iza ulične zgrade, pruža....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 155.000 €, 205,05 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća i dvorište u Novom Čiču, na adresi Velikogorička 137. Novo Čiče je malo mjesto udaljeno 4km jugoistočno od Velike Gorice. Nekretnina, ukupne površine 205,05m², sastoji se od podruma ispod dijela kuće, prizemlja i potkrovlja, a etaže su povezane unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U širem centru Pazina na mirnoj lokaciji u prodaji je ova obiteljska kuća sa panoramskim pogledom na Učku i okolnu prirodu. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice te 3 spavaće sobe i kupaonice na katu.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pazin, obiteljska kuća s okućnicom i lijepim pogledom na planinu Učka. U širem centru grada Pazina, na povišenom dijelu s pogledom na grad i planinu Učka, prodajemo obiteljsku kuću s okućnicom. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 320.000 € na 340.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SAMOBOR, 340.000 €, 210,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 320.000 €
27.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća smještena u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, idealna za obiteljski život. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i prirodom, koja pruža visoku razinu mira, tišine i privatnosti, a istovremeno osigurava dobru povezanost s centrom Samobora....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 260.000 €, 211,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novigrad, Istra U okolici Novigrada prodaje se ova dvojna kuća sa lijepim otvorenim pogledom na more i 4 spavaće sobe. Kuća je stara tradicionalna kamena kuća adaptirana u prostranu obiteljsku kuću. Sastoji se od 3 etaže i odlično je orijentirana i pozicionirana jer je okrenuta cijela....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 370.000 € na 358.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRDOVEC, 358.000 €, 211,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 370.000 €
16.05.2026 - 358.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju obiteljska kuća ? Brdovec površina čestice 719m2 Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mjestu Brdovec, u neposrednoj blizini dječjeg vrtića i Osnovne škole Pavao Belas, na mirnoj i izuzetno praktičnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život. Kuća je građena klasičnom....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 320.000 €, 212,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 212m2, smještena na parceli od 697m2, idealna za obiteljski život ili kao vikendica u mirnom prirodnom okruženju. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i visokog potkrovlja. Suteren od 40m2 nudi autentičnu konobu s kaminom, kuhinjom, šankom....

 
 
 
  Kuća, VALBANDON, 549.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Fažana, Valbandon, samostojeća kuća ukupne stambene površine 220 m², smještena na uređenoj okućnici od 445 m², svega 500 metara od mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji te predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam.Kuća....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 430.000 €, 220,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

VODICE | Predivna kuća s tri stambene jedinice, dvorištem i dodatnim sadržajima mirna lokacija Na izuzetno mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama, smjestila se ova predivna kuća koja objedinjuje funkcionalnost, šarm i odličan potencijal za obiteljski život ili turistički najam. Kuća....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODICE, 395.000 €, 220,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 430.000 €
23.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

VODICE | Predivna kuća s tri stambene jedinice, dvorištem i dodatnim sadržajima ? mirna lokacija Na izuzetno mirnoj i ugodnoj lokaciji u Vodicama, smjestila se ova predivna kuća koja objedinjuje funkcionalnost, šarm i odličan potencijal za obiteljski život ili turistički najam. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 463.500 €, 220,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Kostreni ? 220 m², 5 stambenih jedinica, pogled na more U mirnom i tihom dijelu Kostrene, idealnom za obiteljski život ili turistički najam, prodaje se kuća ukupne stambene površine 220 m², podijeljena na 5 zasebnih stambenih jedinica. Tri stana su u potpunosti adaptirana,....

 
 
 
  Kuća, PREMANTURA, 599.000 €, 220,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova impresivna kuća smještena u Premanturi nudi savršenu kombinaciju udobnosti i prostranosti. S površinom od 220 m², raspoređena na dva kata, uključuje pet spavaćih soba, tri dnevna boravka i tri kuhinje, idealna za obiteljski život ili kao investicija za iznajmljivanje. Godine 2017.....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 549.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, RIČINA, 699.900 €, 220,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na zemljištu od 425m2,prodaje se obiteljska kuća katnica sa malom prizemnicom.Kuća tlocrtno pokriva 131m2, a manja kućica 19m2. U prizemlju kuće je velika garaža (nekad je služila kao radiona) i jednosoban stan (ulazni natkriveni prostor,spavaća soba,kupaonica te kuhinja s blagovaonom....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 299.000 € na 350.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRIŽANE, 350.000 €, 220,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 299.000 €
11.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

GRIŽANE, u ponudi imamo obiteljsku kuću na mirnoj lokaciji nedaleko Crikvenice. Prizemlje kuće čine prostrano dvorište, veliki vinski podrum s prostorom za druženje te kupaonica i toalet. Na katu je ulaz u stambeni dio kuće koji u naravi čini dvoetažni stan povezan unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predivna rustikalna obiteljska kuća s dva novouređena stana, do u detalje uređenom okućnicom te kućicom na drvetu. U prizemlju je trenutačno u funkciji spremišta i kotlovnica, po potrebi mogao bi se izvesti još jedan stan. Na prvom katu nalazi se dvosobni stan s balkonom. Taj stan....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC FUŽINSKI, 395.000 €, 230,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com