• GoHome Professional
obiteljska kuća 170 m2 održavan - GoHome
  • obiteljska kuća 170 m2 održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 170 m2 održavan

  • Za upit "obiteljska kuća 170 m2 održavan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.162 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI ĐURĐ, 190.000 €, 177,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu Obrankovec prodaje se prostrana i svijetla obiteljska kuća koja odiše toplinom doma. Kuća se sastoji od prizemlja površine 177 m u kojem se nalazi sve što je potrebno za ugodan život. Tu su dvije spavaće sobe, prostrana kupaonica, kuhinja s vlastitom ostavom, blagovaonica....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 375.000 €, 180,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u nizu smještena u mirnom i ugodnom kvartu u centru grada, idealna za obiteljski život ili kao investicija za budućnost. Ova nekretnina spaja udobnost, funkcionalnost i moderan raspored prostora s prednostima urbane lokacije, nudeći pritom mir, privatnost i osjećaj....

 
 
 
  Kuća, OTOČAC, 175.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

LIČKO LEŠĆE - starinaka obiteljska kuća sastoji se od prizemlja i kata te potkrovlja. U prizemlju dvije prostorije konoba i ostava, na katu dvije spavaće sobe, kuhinja i blagovaonica, kupatilo sa wc-om, hodnik - veranda. Iza kuća je natkriveni prostor u kojem je smješten uzidani kamin....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 170 m2 održavan'
152.000 €
390.000 €
440.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.900 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠTRIGOVA, 199.900 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 199.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Štrigova, krasna obiteljska kuća u centru! Prodajemo kuću modernijeg izgleda, odlično održavanu i bez nužnih ulaganja. Tlocrtna površina kuće je 130 m2 na parceli od cca 1260 m2. Kuća ima priključak struje, vode, plina, interneta, telefona i kanalizacije. Mirna ulica, svega par minuta....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 275.000 €, 172,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Vlasništvo Ova obiteljska kuća, pogodna za korištenje kao privatni smještaj ili kuća za odmor, nalazi se u Rakovici. Nekretnina je raspoređena na tri etaže - prizemlje, prvi kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan apartman koji se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe (jedna....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 440.000 €, 167,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan stan mješten u mirnoj zoni okruženoj zelenilom i pogledom na more. Nalazi se na drugom katu suvremene stambene zgrade. Idealan je kako za obiteljski život, tako i kao luksuzna investicija. Promišljen raspored prostorija, obilje prirodnog svjetla te topla i ugodna....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, 440.000 €, 175,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 175 m² u Paruževini, naselju smještenom nedaleko od Sesveta. Nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i čistom prirodom. Izgrađena je 2009. godine na parceli ukupne površine 700 m². Sastoji se od suterena u kojem je smješteno....

 
 
 
  Kuća, OBRANKOVEC, 190.000 €, 177,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom mjestu Obrankovec prodaje se prostrana i svijetla obiteljska kuća koja odiše toplinom doma. Kuća se sastoji od prizemlja površine 177 m² u kojem se nalazi sve što je potrebno za ugodan život. Tu su dvije spavaće sobe, prostrana kupaonica, kuhinja s vlastitom ostavom, blagovaonica....

 
 
 
  Kuća, VUKOVAR, 75.000 €, 179,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

654. Vukovar, Zelena 74, obiteljska kuća u ključ 179 m2, ok 484 m2 na prodaju ili zamjenu za stan do prvog kata. Kuća, obiteljska 179 m2, građena u ključ gdje se stari dio do ulice sastoji od velikog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije sobe do ulice, kupaonice s wc-om i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 215.000 €, 160,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 225.000 €
18.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptirana, uredna i namještena kuća ? potpuno spremna za useljenje. Smještena je tik uz sanjkalište, što je čini izvrsnom za turistički najam, ali ujedno je i savršen odabir za obiteljski život ili kao ugodna vikendica. Lokacija je prometno iznimno dobro povezana.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 298.000 €
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na iznimno atraktivnoj i traženoj lokaciji, koja svojom funkcionalnošću i rasporedom nudi brojne mogućnosti korištenja, kako za ugodan obiteljski život, tako i kao odlična investicija. Kuća je razvedena na dvije etaže i sastoji se od dva odvojena stambena prostora....

 
 
 
  Kuća, LIČKO LEŠĆE, 175.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, SISAK, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

- SISAK ? PROSTRANA I POTPUNO UREĐENA OBITELJSKA KUĆA S DVA STANA, GARAŽOM I VELIKIM DVORIŠTEM Na prodaju je izuzetno atraktivna, kvalitetno obnovljena i potpuno uređena obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u Sisku ? ulica Ivana Zajca. Kuća se nalazi u mirnom i uređenom dijelu grada,....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 379.000 €, 155,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2025.,

www.aspectus.com.hr

Na Prodaju: Šarmantna Obiteljska Kuća u Banjolama pored Pule! Blizina centra Blizina dućana Blizina plaže Blizina škole Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Osiguranje 24 h Pogled panoramski Prilaz - asfaltirani Uređena okućnica Velika terasa Zasebni ulaz u objekt Oprema Alarm....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 420.000 € na 385.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZEMUNIK DONJI, 385.000 €, 185,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 420.000 €
09.05.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, ZEMUNIK - PRILIKA! Renovirana obiteljska kuća U Zemuniku Donjem, mirnom i uređenom mjestu u neposrednoj blizini Zadra, prodaje se kvalitetno građena obiteljska kuća pogodna za cjelogodišnje stanovanje, višegeneracijski život ili kombinaciju stanovanja i najma. OPIS NEKRETNINE....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 580.000 € na 535.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 535.000 €, 155,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 580.000 €
23.05.2026 - 535.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

PRILIKA!POGLED MORE! U ponudi moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća s bazenom, smještena u mirnom i uređenom naselju svega nekoliko minuta vožnje od Poreča (4,5 km od centra grada). Kuća je modernog arhitektonskog zdanja, sa funkionalnim rasporedom, ukupne površine 155 m2, koji....

 
 
 
  Kuća, POREČ, Centar, 580.000 €, 155,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Poreč Na prodaju je moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća s bazenom, smještena u mirnom i uređenom naselju svega nekoliko minuta vožnje od Poreča. Kuća površine 155 m nalazi se na lijepo uređenoj i potpuno ograđenoj parceli od 533 m, a zahvaljujući suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 379.000 €, 155,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Na Prodaju: Šarmantna Obiteljska Kuća u Banjolama pored Pule! Predstavljamo vam ovu šarmantnu obiteljsku kuću smještenu u prekrasnom mjestu Banjole, svega nekoliko minuta od Pule. Ova kuća, vezana s jednom stranom, pruža idealan spoj udobnosti i funkcionalnosti s ukupnom površinom....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 530.000 €, 155,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Poreč Na prodaju je moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća s bazenom, smještena u mirnom i uređenom naselju svega nekoliko minuta vožnje od Poreča. Kuća površine 155 m² nalazi se na lijepo uređenoj i potpuno ograđenoj parceli od 533 m², a zahvaljujući suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 580.000 € na 535.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RADMANI, 535.000 €, 155,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 580.000 €
22.05.2026 - 535.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća s bazenom, smještena u mirnom i uređenom naselju svega nekoliko minuta vožnje od Poreča. Kuća je modernog arhitektonskog zdanja, sa funkionalnim rasporedom, ukupne površine 155 m2, koji su raspoređeni na dvije etaže ( prizemlje....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 850.000 €, 154,00 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća u mirnoj uvali nedaleko od Rogoznice. Kuća se nalazi na zemljištu od 391 m2. Sastoji se od dvije etaže. Na svakoj etaži se nalazi dvosobni stan. Dvorište je održavano, te nudi mogućnost za druženje i uživanje u roštilju. Kuća je idealna za obiteljski odmor, ali ima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr