• GoHome Professional
obiteljska kuća 170 m2 najnovije - GoHome
  • obiteljska kuća 170 m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 170 m2 najnovije

  • Za upit "obiteljska kuća 170 m2 najnovije" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.439 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit obiteljska kuća 170 m2 najnovije pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRNO, 270.000 €, 175,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici zadarskog predjela Smiljevac smjestila se kuća s velikim potencijalom, idealna za obiteljski život ili investiciju. Nekretnina ima pristup s dvije strane dvorišta ? pješački ulaz te zaseban pristup parkingu, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i privatnosti. Trenutno....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 685.000 €, 180,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Ova moderna samostojeća vila u Marčani predstavlja idealno mjesto za obiteljski život ili kao investicijska prilika za iznajmljivanje. U prizemlju se prostire prostrani dnevni boravak koji je savršeno osvijetljen prirodnim svjetlom, a tu je i odvojena trpezarija koja pruža ugodan....

 
 
 
  Kuća, VELIKA GORICA, 220.000 €, 184,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća obiteljska kuća u mjestu Kuče, Velika Gorica. Površina kuće iznosi 183,60 m2. Površina okućnice 849 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. -Prizemlje kuće sastoji se od 3 sobe, kuhinje, kupaonice, ulaznog hodnika i balkona -Kat kuće sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 170 m2 najnovije'
480.000 €
321.800 €
480.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, prostrana obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu grada na parceli površine 458 m2.U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, kupaonica te prostrana kuhinja povezana s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji imaju izlaz na natkrivenu terasu ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 670.000 €, 173,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U prekrasnom mjestu, nedaleko od Vodnjana, smjestilo se luksuzno naselje od 8 modernih vila. Vile su okružene zelenilom, maslinama, vinogradima i nude sve što je potrebno za obiteljski život, kao trajno stanovanje ili privremeni boravak. Ova prizemnica otvorena je velikim staklenim....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 309.000 €, 166,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je šest samostojećih kuća u izgradnji, smještenih u mirnom i uređenom planskom naselju u Ližnjanu. Nekretnine su idealne za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Svaka kuća ima vlastitu okućnicu, bazen i jedno parkirno mjesto. Projekt je pravomoćno odobren,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 653.000 €, 170,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, POREČ ? Elegantna novogradnja s bazenom u mirnom okruženjuU mirnom naselju između Poreča i Vrsara, svega 1,5 km od mora i poznate Zelene lagune te 5 km od centra Poreča, smještena je ova atraktivna dvojna kuća koja predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Smiljevac, 270.000 €, 175,60 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDINSKE TOPLICE, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređena i potpuno renovirana kuća površine 160 m² u mirnom mjestu Boričevec Toplički, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor i turizam. Kuća se nalazi na prostranoj okućnici veličine 800 m², koja pruža dodatnu privatnost i brojne mogućnosti uređenja.....

 
 
 
  Kuća, SISAK, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju prostrana i funkcionalna obiteljska kuća u mirnom naselju Gornje Komarevo, udaljenom svega 15 minuta vožnje od centra Siska. Ova nekretnina ukupne stambene površine 160 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, dvije generacije pod istim krovom ili investiciju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Pula ? Veruda Porat, obiteljska kuća s dvorištem, garažom i konobom Na atraktivnoj lokaciji u naselju Veruda Porat u Puli nalazi se obiteljska kuća ukupne stambene površine 180 m², s garažom i konobom površine 48 m² te dvorištem od 180 m². Nekretnina pruža odličan potencijal za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 650.000 €, 158,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća na dvije etaže smještena u mirnom i ugodnom kvartu u Vodicama, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor i turizam. Kuća je funkcionalno raspoređena na dvije etaže te nudi tri spavaće sobe (svaka svoju vlastitu kupaonicu), praonicu i tearse....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu