• GoHome Professional
obiteljska kuća 170 m2 bazen park - GoHome
  • obiteljska kuća 170 m2 bazen park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 170 m2 bazen park

  • Za upit "obiteljska kuća 170 m2 bazen park" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.441 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 850.000 €, 179,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Nova obiteljska kuća smještena je u mirnom selu duž zapadne obale Istre, između Rovinja i Vrsara. S četiri spavaće sobe, pet kupaonica, bazenom i dva natkrivena parkirna mjesta, idealna je kao dom ili ljetnikovac za veće obitelji. Kuća je namijenjena uglavnom za iznajmljivanje i već....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 599.000 €, 160,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u okolici mjesta Bokordići smjestila se ova samostojeća prizemnica s bazenom, idealna za obiteljski život ili vaš odmor. Kuća ukupne površine 160 m² nudi prostrani dnevni boravak s kaminom, blagovaonicom, kuhinjom s direktnim izlazom na bazen s sunčalištem,....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 447.200 €, 160,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.investa.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u okolici Vodnjana smjestila se ova samostojeća prizemnica s bazenom, idealna za obiteljski život ili vaš odmor. Kuća ukupne površine bruto 160 m² nudi prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i izlazom na zatvorenu terasu, potpuno opremljenu kuhinju s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 170 m2 bazen park'
550.000 €
550.000 €
650.000 €
  Kuća, BRTONIGLA, 500.000 €, 170,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Brtonigli, smjestila se moderni dvojni objekt površine 170 m², raspoređen na dvije etaže, s dodatnom prostranom krovnom terasom od 70 m². Kuća se prostire na okućnici od 350 m², što je čini idealnim odabirom za obiteljski život ili luksuznu kuću za odmor. U prizemlju kuće smješten....

 
 
 
  Kuća, BRTONIGLA, 550.000 €, 170,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 550.000 €, 170,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se predivna kuća u Ližnjanu s pogledom na more Lokacija: Ližnjan, Mediteran Površina kuće: 170 m² Površina dvorišta: 557 m² Udaljenost od mora: 400 metara Opis nekretnine: U srcu predivnog mediteranskog mjesta Ližnjan, smjestila se ova izuzetna obiteljska ili apartmanska kuća....

 
 
 
  Kuća, BARBAN, 559.000 €, 170,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna kuća s bazenom u srcu Istre ? Idealna investicija kod Barbana! Tražite savršen spoj modernog komfora i istarskog mira? Ova prekrasna samostojeća kuća nudi sve što je potrebno za luksuzan obiteljski život ili nastavak uspješnog turističkog poslovanja. Površina kuće: 170 m2....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 655.000 €, 171,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova moderna kuća u okolici Poreča, smještena na parceli od 778 m², pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S ukupnom površinom od 171 m², kuća se prostire na dvije etaže, a nalazi se u mirnom naselju na prekrasnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, LINARDIĆI, 620.000 €, 171,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KRK NOVA VILA Obiteljska vila na lijepoj lokaciji s pogledom na more. Prodaje se kuća stambene površine 171 m² s dvije terase svaka po cca 30 m², u naravi veliki četverosoban stan sa dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonom. Svaka od četiri sobe od kojih je jedna master bedroom ima....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 670.000 €, 171,44 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

POREČ (okolica) - Moderna samostojeća vila U srcu prekrasne Istre, nedaleko od živopisnog Poreča, smjestila se ova impresivna samostojeća vila s površinom od 171,44 m², koja se prostire na dvije etaže. Savršen spoj luksuza i funkcionalnosti čini je idealnim mjestom za obiteljski život....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 499.000 €, 172,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderna kuća sa bazenom, smještena u mirnom predgrađu Pule. Kuća je ukupne površine 172 m² sastoji se od prizemlja i prvog kata, idealna je za obiteljski život ili kao investicija u turizam. Kuća ima već uhodani poslovni model iznajmljivanja. U prizemlju se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, BARBAN, 965.000 €, 172,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova prekrasna dvojna kuća nudi savršen spoj modernog dizajna i funkcionalnosti, idealna za obiteljski život ili luksuzni odmor. Svaka kuća sadrži dvije udobne spavaće sobe, savršene za obitelj ili goste, te dvije moderne kupaonice koje pružaju udobnost i privatnost. Unutrašnjost je....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 530.000 €, 166,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo vam novu ponudu u Vodicama ? moderna kuća s bazenom i uređenom okućnicom Na prodaju je novoizgrađena, dovršena i odmah useljiva obiteljska kuća moderne arhitekture i izvrsnog rasporeda, smještena u mirnom dijelu Vodica. Kuća je dio dvojnog objekta te se prostire na dvije....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 300.000 € na 330.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ROVINJ, 330.000 €, 166,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 300.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom istarskom selu, samo 6 km od Rovinja, smjestila se ova autentična kamena kuća s tri etaže. Renovacija je već započela, a kuća nudi mogućnost preuređenja u luksuznu nekretninu za iznajmljivanje ili ugodan obiteljski dom. Uz kuću se nalazi pomoćna građevina i dvorište od gotovo....

 
 
 
  Kuća, ČEPIN, 400.000 €, 174,21 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna obiteljska vila s bazenom i natkrivenom terasom Na prodaju je suvremena i funkcionalno osmišljena vila ukupne površine 174,21 m², idealna za ugodan obiteljski život. Nekretnina je pažljivo projektirana kako bi zadovoljila sve potrebe moderne obitelji, uz naglasak na prostranost,....

 
 
 
  Kuća, BALE, 880.000 €, 175,00 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kreativno osmišljena obiteljska katnica naslanja se izgled tradicionalne istarske kuće ali nudi svježa dizajnerska rješenja i minimalistički uređen interijer.Jednostavno koncipirana kuća sa bogato ozelenjenom okućnicom se diskretno uklapa u mirno selo nedaleko Bala, a u blizini su....

 
 
 
  Kuća, POVLJANA, 469.000 €, 163,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Povljana (Pag) ? potpuno renovirana kuća 163 m², 2 etažirana stana, odmah useljiva bez dodatnih ulaganja Na izvrsnoj mikrolokaciji u blizini centra Povljane prodaje se potpuno renovirana kuća ukupne površine 163 m² s okućnicom od cca 300 m², idealna kao obiteljska kuća za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 650.000 €, 179,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna dvojnica u mirnom dijelu Crikvenice Na prodaju je izuzetno atraktivna dvojnica smještena u mirnom dijelu Crikvenice, okružena prekrasnim novogradnjama i netaknutom prirodom. Ova nekretnina idealna je za obiteljski život ili kao kuća za odmor, pružajući sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDINSKE TOPLICE, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređena i potpuno renovirana kuća površine 160 m² u mirnom mjestu Boričevec Toplički, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor i turizam. Kuća se nalazi na prostranoj okućnici veličine 800 m², koja pruža dodatnu privatnost i brojne mogućnosti uređenja.....

 
 
 
  Kuća, RAKOTULE, 980.000 €, 160,00 m2 cca 6130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna novogradnja s bazenom u mirnom istarskom mjestu U ponudi je moderna katnica u izgradnji, smještena u slikovitom naselju Rakotule, idealna za obiteljski život ili turističku investiciju. Ukupne površine 160 m² prostire se na dvije etaže i odlikuje se suvremenim dizajnom i funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, Jelkovec, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostrana katnica u Sesvetama ? Novi Jelkovec, 160 m², parcela 1059 m² Na prodaju obiteljska kuća katnica smještena u mirnom i ugodnom dijelu Sesveta, naselje Novi Jelkovec. Kuća ukupne površine 160 m² (80 m² tlocrtno) nalazi se na prostranoj parceli od 1059 m², idealnoj....

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 750.000 €, 180,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dogma nekretnine nudi na prodaju kuću iz snova smještenu u jednom od najljepših dijelova Rovinja, udaljena svega 150 metara od mora nalazi se ova jedinstvena kuća s predivnim pogledom na more i povijesni centar grada. Idealna za obiteljski smještaj ili turistički najam, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna samostojeća obiteljska kuća izgrađena 2022. godine Nalazi se na prostranoj parceli od 995 m² u mirnom i prirodnom okruženju, svega 19 km od Pule i 1 km od mora. Ova kuća predstavlja savršenu priliku za obiteljski život tijekom cijele godine, ali i kao idealna investicija za....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 680.000 €, 186,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 450.000 €, 154,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s velikim potencijalom u Privlaci ? dom ili investicija s bazenom! Prodaje se kamena kuća s okućnicom od 1615 m² u Privlaci. Ova jedinstvena nekretnina nudi savršen spoj tradicije i modernih mogućnosti, idealna za obiteljski dom ili investiciju u luksuznu vilu s bazenom.....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.900 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 154,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 349.000 €
23.02.2026 - 399.900 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? moderna kuća s bazenom i pogledom na more i Velebit, Rovanjska U mirnom mjestu Rovanjska, nadomak Starigrada i Nacionalnog parka Paklenica, prodaje se prekrasna kuća idealna za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom