• GoHome Professional
obiteljska kuća 170 m2 balkon Zadnjih 7 dana - GoHome
  • obiteljska kuća 170 m2 balkon Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 170 m2 balkon Zadnjih 7 dana

  • Za upit "obiteljska kuća 170 m2 balkon zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.931 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRNO, 270.000 €, 175,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici zadarskog predjela Smiljevac smjestila se kuća s velikim potencijalom, idealna za obiteljski život ili investiciju. Nekretnina ima pristup s dvije strane dvorišta ? pješački ulaz te zaseban pristup parkingu, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i privatnosti. Trenutno....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Kanfanar, Istra moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL LUKŠIĆ, 430.000 €, 170,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u nizu, na dvije etaže, na prodaju, smještena u mirnom rezidencijalnom dijelu Kaštel Lukšića, ukupne stambene površine od 170 m, smještena na parceli od 170 m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata. Na etaži prizemlja se nalazi kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 170 m2 balkon zadnjih 7 dana'
220.000 €
220.000 €
270.000 €
  Kuća, LIŽNJAN, 309.000 €, 166,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šest samostojećih kuća u izgradnji, smještenih u mirnom i uređenom planskom naselju u Ližnjanu. Nekretnine su idealne za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Svaka kuća ima vlastitu okućnicu, bazen i jedno parkirno mjesto. Projekt je pravomoćno odobren,....

 
 
 
  Kuća, GORNJI KURŠANEC, 179.000 €, 175,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

GORNJI KURŠANEC - KUĆA 175 m2 Prodaje se namještena kuća ukupne površine 175 m2. Nalazi se u mirnoj ulici u Gornjem Kuršancu - blizina trgovine, pekare, stomatološke ordinacije, osnovne škole, autobusne stanice i svih ostalih sadržaja potrebnih za obiteljski život. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, BRTONIGLA, 473.000 €, 175,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo visokokvalitetnu istarsku kamenu kuću renoviranu s pažnjom na autentične detalje, idealnu za obiteljski život ili kao luksuznu ljetnu rezidenciju, smještenu u Brtonigli. Kuća se prostire na četiri etaže i sadrži: Veliki dnevni boravak s blagovaonicom, koji izlazi na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 250.000 €, 180,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća u mjestu Sračinec, površine 180 m2 i okućnice od 1176 m2. Sastoji se od podruma, prizemlja i kata. U prizemlju su ulaz i hodnik, dnevna soba, kuhinja i blagovaonica, kupaonica s odvojenim WC-om te jedna veća i jedna manja spavaća soba. Na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 159,84 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kanfanar, Istra ? moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com