• GoHome Professional
obiteljska kuća 160 m2 vrt pala cijena - GoHome
  • obiteljska kuća 160 m2 vrt pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća 160 m2 vrt pala cijena

  • Za upit "obiteljska kuća 160 m2 vrt pala cijena" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.786 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 580.000 € na 535.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 535.000 €, 155,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 580.000 €
22.05.2026 - 535.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA!POGLED MORE! U ponudi moderna, kvalitetno građena obiteljska kuća s bazenom, smještena u mirnom i uređenom naselju svega nekoliko minuta vožnje od Poreča (4,5 km od centra grada). Kuća je modernog arhitektonskog zdanja, sa funkionalnim rasporedom, ukupne površine 155 m2, koji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 140.000 € na 130.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURSKO SREDIŠĆE, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 140.000 €
10.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se kuća u Murskom Središću smještena u mirnom okruženju, idealnom za obiteljski život, ali i za sve one koji traže prostor s dodatnim potencijalom. Nekretnina nudi mnogo više od klasične kuće jer je rasporedom omogućeno odvajanje u dva dijela,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 279.000 € na 258.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŠA, 258.000 €, 150,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 279.000 €
08.05.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Zamislite dom u kojem se svakog jutra budite uz pogled na more, uživate u miru i čistom zraku. Ova obiteljska kuća pruža upravo to, ugodan životni prostor koji možete dodatno prilagoditi svojim željama, bilo da želite bazen, prostranu okućnicu s vrtom ili dvije odvojene stambene jedinice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća 160 m2 vrt pala cijena'
108.000 €
350.000 €
535.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 340.000 € na 320.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 340.000 €
18.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo u STENJEVCU, na odličnoj, mirnoj lokaciji a u blizini svih potrebnih sadržaja odnosno osnovne škole, vrtića, doma zdravlja, dućana, javnog prijevoza.obiteljsku kuću s dva stana i mogućnošću uređenja trećeg u potkrovlju. Kuća ima pet soba, dvije kuhinje, dvije kupaone,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 230.000 € na 225.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SVETA NEDELJA, 225.000 €, 160,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
09.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća stambene površine 160 m² smještena na prostranom zemljištu površine 2.696 m², idealnom za miran obiteljski život, vrt ili razne dodatne sadržaje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a raspored prostorija uključuje 5 soba, kuhinju, kupaonicu i odvojeni WC, uz dodatni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 450.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, UMAG, 450.000 €, 164,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 470.000 €
16.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag, okolica, lijepa samostojeća kuća s velikom okućnicom! Na parceli od 470 m² smještena je kuća ukupne površine 164 m², idealna za miran obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća se nalazi svega 5 minuta vožnje do plaže Lovrečica i 15 minuta do slovenske granice.U....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 450.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, FINIDA, 450.000 €, 164,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 470.000 €
17.05.2026 - 450.000 €

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 250.000 € na 185.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 185.000 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
13.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostrana kuća u Istri, u Savudriji, površine 170 m2 smještena na okućnici od 665 m2, s prekrasnim pogledom na more. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najtraženijem dijelu Istre. Kuća se sastoji od tri....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 43.000 € na 40.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ĐURĐENOVAC, 40.000 €, 170,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.09.2025 - 43.000 €
18.04.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TOP PRILIKA ? OBITELJSKA KUĆA S GOSPODARSKIM OBJEKTOM I VRTOM ? SAMO 10 KM OD NAŠICA! Na prodaju je obiteljska kuća površine cca 170 m² koja nudi sve što je potrebno za miran i ugodan obiteljski život. Smještena je uz magistralnu cestu, preko puta željezničke stanice, a svega 10-ak....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 115.000 € na 108.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLOŠTAR IVANIĆ, 108.000 €, 150,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 115.000 €
21.04.2026 - 108.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća obiteljska kuća na prodaju ? Kloštar Ivanić, naselje Bešlinec ? 150 m², okućnica 358 m² Na prodaju je samostojeća obiteljska kuća površine 150 m² s okućnicom od 358 m², smještena u mirnoj ulici u naselju Bešlinec, nadomak centra Kloštar Ivanića. Nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 360.000 € na 350.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Kaštanjer, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 360.000 €
13.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju dvojna kuća u mirnom dijelu grada, nadomak centra ? odlična prilika za obiteljski život ili investiciju Na svega nekoliko minuta hoda od samog centra grada, prodaje se dvojna kuća ukupne netto korisne površine cca 150 m², smještena na zemljištu površine 348 m². Kuća se....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 260.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KOPRIVNICA, 255.000 €, 174,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 260.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i odmah useljiva obiteljska kuća u Koprivnici (Podolice), stambene površine cca 174 m2, sa uređenom okućnicom i manjim nasadom vinograda, sveukupne površine posjeda 1213 m2. Nekretnina je izgrađena prije 2002 godine, a nadograđena u svoj današnji oblik 2008. godine.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 549.000 € na 530.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 530.000 €, 145,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 530.000 €
18.05.2026 - 549.000 €
22.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća s bazenom u okolici Poreča, ukupne stambene površine 145 m², smještena na parceli od 530 m² u mirnom naselju. Kuća je raspoređena na dvije etaže, prizemlje i kat, s jasno organiziranim stambenim prostorom. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja