novogradnja zvijezda što manje - GoHome
  • novogradnja zvijezda što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zvijezda što manje

  • Za upit "novogradnja zvijezda što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 529.000 €, 121,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana na izvanrednoj lokaciji u centru - Gupčeva zvijezda Stan je u potpunosti renoviran i očekuje se završetak svih radova do proljeća. Osnovne karakteristike stana: -Renoviran stan na drugom katu -Podno grijanje s dizalicama topline za udobno grijanje -Instalirani klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 36.000 €, 34,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poslovni prostor površine 34 m², smješten na prvom katu atraktivne zgrade RK Karlovčanka, u samom centru Karlovca. Prostor je vrlo praktičan i prilagodljiv idealan za ured, trgovinu, salon ili skladište, ovisno o potrebama budućeg vlasnika. Lokacija u Novom Centru, na....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 53.000 €
23.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 233.000 €, 54,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Zvijezda ? trosoban stan smješten na drugom katu odlično održavane zgrade bez lifta.Zgrada se sastoji od visokog prizemlja, prvog i drugog kata, a na svakoj etaži nalaze se po dva stana.Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvaća ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 369.000 €, 55,00 m2 cca 6710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

- AUTENTIČNA KUĆA U SRCU STAROG GRADA - Dubrovnik ? grad pod zaštitom UNESCO-a, omiljena destinacija svjetskog jet seta, filmskih zvijezda i ljubitelja vrhunskog mediteranskog načina života. Upravo ovdje, unutar povijesnih zidina Starog grada, u mirnoj Nalješkovićevoj ulici, smjestila....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je poslovni prostor u samom centru grada. Izvanredna kvadratura od 60m2 daje mogućnost prenamjene prostora u stambeni ili poslovni prostor druge namjene. Sam lokal je izuzetna prilika za one koji žele pametno uložiti i možda baš na tom prostoru kreirati i razvijati svoju....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prostor se nalazi u samom centru Karlovca, na izuzetno frekventnoj i pristupačnoj lokaciji, nasuprot ureda Karlovačke Županije te ima pristup parkingu. Ukupne je površine 60 m². Trenutačni Super Sport. Prostor posjeduje sve uvjete potrebne za otvaranje djelatnosti te ima izlog. Nekoliko....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Karlovac, Zvijezda - u ponudi je trosobni stan koji se nalazi na prvom katu autentične povijesne zgrade tipične za staru jezgru grada, a koja je održavana i konstantno se u nju ulaže. Mikrolokacija obuhvaća sve važne gradske sadržaje te se nalazi u blizini Centralnog trga, Veleučilišta....

 
 
 
  Apartman, KARLOVAC, Zvijezda , 190.000 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja funkcionalan dvosoban stan u Centru na Korzu ukupne površine 82 m2 sa garažom i parkingom. Nalazi se na drugom katu zgrade. Orijentacije sjever-jug. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 190.000 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zvijezda što manje (51)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr