• GoHome Professional
novogradnja zagreb pala cijena 140 m2 - GoHome
  • novogradnja zagreb pala cijena 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb pala cijena 140 m2

  • Za upit "novogradnja zagreb pala cijena 140 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.772 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 560.000 € na 490.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 490.000 €, 140,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 560.000 €
17.05.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA: 4-SOBAN STAN POVRŠINE 140 m2, ŠESTINE Prodaje se 4-soban stan s odvojenim privatnim ulazom površine 140 m2 u prizemlju (suteren) zgrade u podsljemenskoj zoni. Sastoji se od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spremištem, 3 spavaće sobe, garderobe,....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 726.000 € na 580.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 580.000 €, 132,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.12.2025 - 726.000 €
06.05.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzna urbana vila u Črnomercu moderna elegancija Zagreba NA PRODAJU | NOVOGRADNJA | STAN 1 PLANIRAN ROK USELJENJA: Kraj 2026 god. Otkrijte savršenu ravnotežu urbanog načina života i luksuzne privatnosti u ovoj ekskluzivnoj urbanoj vili smještenoj u jednom od najpoželjnijih dijelova....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 550.000 € na 490.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 560.000 €
08.04.2026 - 550.000 €
18.05.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan površine 140 m2 u prizemlju zgrade s liftom u podsljemenskoj zoni. Sastoji se od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ostavom, 3 spavaće sobe, garderobe, toaleta za goste i 2 kupaonice. Lokacija je blizu svih sadržaja, okružena zelenilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb pala cijena 140 m2'
580.000 €
1.050.000 €
299.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 490.000 € na 450.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 490.000 €
22.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan s dvije etaže na Trešnjevci u novoj zgradi. 98 m2 netto (140 m2 brutto) Stan je moderno i kvalitetno uređen s korištenjem najnovije tehnologije u gradnji. Sastoji se od dnevnog dijela na donjoj etaži (46 m2) s radnim prostorom, kuhinjom, kupaonicom i lođom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 290.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Brezovica, 290.000 €, 133,74 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 307.602 €
29.12.2025 - 299.000 €
29.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Brezovica - Hudi Bitek, kuće u nizu. Projekt u izgradnji. Završetak gradnje očekuje se u listopadu 2026. ZADNJA KUĆA U PONUDI! Kuća ima ukupno dvanaest, sastojati će se od prizemlja, kata, pripadajućeg vrta i dva vanjska parkirna mjesta po kući. Cijena: 2.235 €/m2 KUPNJA DIREKTNO....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 290.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 290.000 €, 133,74 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 299.000 €
29.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled