- novogradnja zagreb fakultet

  • Za upit "novogradnja zagreb fakultet" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 5.068 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 392.500 €, 84,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

GRAČANI LUKSUZNA NOVOGRADNJA 2026! U prizemlju manje urbane vile, prostire se trosoban stan s balkonom i vrtom, ukupne površine 84.41 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space prostora s izlazom na vrt, kupaone s toaletom, gostinjskog toaleta, te dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 586.342 €, 99,00 m2 cca 5920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse u luksuznoj novogradnji Črnomerec Hills. Moderna zgrada smještena je na odličnoj lokaciji u blizini Ilice i okretišta tramvaja, okružena zelenilom te u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput škole, vrtića, fakulteta i trgovina. Stambena površina stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 635.000 €, 136,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNA NOVOGRADNJA 2026! GRAČANI Na prvom katu manje urbane vile, prostire se četverosoban penthouse s balkonom i velikom terasom, ukupne površine 136.58 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, dvije kupaone s toaletom i open space....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zagreb fakultet'
758.000 €
392.500 €
265.000 €
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 849.000 €, 133,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 13752 Maksimir, blizina ekonomskog fakulteta Penthouse površine 132,95m2 na 3. katu urbane vile - novogradnja sa planiranim završetkom gradnje uproljeće2025. godine. Penthouse se sastoji od dnevnog boravka blagavaonice i kuhinje (open space) površine 45,66 m2,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 475.900 €, 102,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

GRAČANI LUKSUZNA NOVOGRADNJA 2026! U prizemlju manje urbane vile, prostire se trosoban stan s balkonom, spremištem i vrtom, ukupne površine 102.35 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space prostora s izlazom na balkon i izlazom na vrt, dvije prostrane spavaće sobe, kupaone s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 350.000 €, 55,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivna novogradnja u Petrovoj, Maksimir, 55 m2 Predstavljamo vam vrhunsku luksuznu novogradnju u jednoj od najcjenjenijih ulica Zagreba- Petrovoj. Projekt u kojem se prestiž susreće s bezvremenskom elegancijom, a svaki detalj pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 44,00 m2 cca 6820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB,TREŠNJEVKA- Moderan stan u novogradnji, useljivo odmah, dostupna garaža Prodajemo moderan i potpuno namješten stan u kvalitetnoj novogradnji na Trešnjevci, smješten na 1. katu stambene zgrade stare svega dvije godine, u mirnoj i ugodnoj ulici bez intenzivnog prometa, idealnoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 347.000 €, 97,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj funkcionalan 4-soban stan od 97,45m2 smješten u prizemlju stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema i uređaji, izolacija....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 635.000 €, 136,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 475.900 €, 102,00 m2 cca 4670 €/m2

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 636.350 €, 115,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prostran i luksuzan stan u ekskluzivnoj novogradnji površine je 115,7 m i nalazi se na atraktivnoj i prestižnoj lokaciji u zelenilu Gornjeg Bukovca, nedaleko parka Maksimir, Kvaternikovog trga i Ekonomskog fakulteta. Smješten u luksuzno uređenoj zgradi s liftom, stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 790.000 €, 133,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb ? Maksimir, prodaje se dvoetažni četverosobni stan površine 133 m² u novogradnji. Stan ima zasebni ulaz kroz garažu, orijentiran je na sjever, jug i zapad, a nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Završetak izgradnje očekuje se početkom 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 419.900 €, 110,50 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 7108186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! U samom centru Dubrave, u neposrednoj blizini okretišta, u izgradnji je projekt stambene zgrade, sa ukupno pet stanova, koja se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Izvrsna lokacija,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 325.000 € na 345.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 345.000 €, 92,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 325.000 €
22.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 92m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more