• GoHome Professional
novogradnja zadar balkon 90 m2 - GoHome
  • novogradnja zadar balkon 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zadar balkon 90 m2

  • Za upit "novogradnja zadar balkon 90 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 4.213 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Višnjik, 294.417 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja! Stan S6 na prvom katu s panoramskim pogledom na more, 2 spavaće sobe i 2 parkirna mjesta. Zgrad ima lift!!! Stan oznake S6 smješten je na prvom katu novogradnje, ukupne netto površine 90.59 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 458.000 € na 450.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Puntamika, 450.000 €, 90,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 458.000 €
20.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? VITRENJAK - Moderan 3-sobni stan 69,29 m² + 2 balkona + garaža i vanjsko parkirno mjesto Prodaje se moderan i odlično opremljen stan u kvalitetnoj novogradnji (2022.) na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru ? Vitrenjaku. Stan se nalazi u mirnom i urbanom okruženju, samo....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 294.060 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja! Stan na prvom katu s panoramskim pogledom na more, 2 spavaće sobe i 2 parkirna mjesta. Zgrada ima lift!!! Stan oznake S4 smješten je na prvom katu novogradnje, ukupne netto površine 90.48 kvadratnih metara. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja zadar balkon 90 m2'
266.000 €
460.000 €
525.000 €
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja!!! ( VIDEO U PRILOGU ) Prodaje se se stan u novogradnji površine 90m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, 2 spavaće sobe, kupaonice i balkona te velika krovna terasa površine 98m2 s koje se prostire prekrasan pogled na grad i more. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 288.200 €, 90,06 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje s parkiralištem za stanare, na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na području - Crvene kuće. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, sa ukupno 8 stanova. Izgradnja objekta je u tijeku,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 288.480 €, 90,15 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, 294.060 €, 90,48 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u površini od 90,48 m2 u stambenoj zgradi od 8 stambenih jedinica. Stan se nalazi na prvom katu, sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe i natkrivenog balkona. Stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto i jedno vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 294.417 €, 90,59 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u površini od 90,59 m2 u stambenoj zgradi od 8 stambenih jedinica. Stan se nalazi na prvom katu, sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe i natkrivenog balkona. Stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto i jedno vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 266.000 €, 88,58 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR, CRVENE KUĆE U prodaji je stan oznake S2, novogradnja 88,58 m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno šest stanova na tri etaže PR+2K. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i natkrivenog balkona od 13,85 m2.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 321.370 €, 91,82 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

(VIDEO U PRILOGU!!!) Novogradnja!!! Stambeni kompleks 6 zgrada. ( Sve o projektu na linku ispod.) https://hosman-nekretnine.hr/projekti/plovanija/ Stambena zgrada br.5 u novogradnji sa 6 stambenih jedinica. Stanovima u prizemlju pripadaju vrtovi a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 458.000 €, 92,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan površine 92,23 m u kvalitetnoj novogradnji na Vitrenjaku, jednom od najpoželjnijih zadarskih kvartova. Lokacija je iznimna svega nekoliko minuta od plaže, Borika, marine, restorana i svih važnih sadržaja, što ovom stanu daje savršenu kombinaciju udobnosti i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 449.366 €, 92,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan smješten na drugom katu, južne orijentacije u modernoj novogradnji u Diklu, Zadar. Lokacija: Diklo, Zadar Udaljenost od mora: 50 m Južna orijentacija Pogled na more Završetak izgradnje: Očekivani završetak do 1.7.2025. Površina: Neto korisna površina....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 449.366 €, 92,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, DIKLO. PRODAJA STANOVA. Predstavljamo vam modernu zgradu u novogradnji koja se ističe vrhunskom kvalitetom izrade i pažnjom posvećenom svakom detalju. Smještena na prestižnoj lokaciji, udaljena je svega 50 metara od mora. Opis zgrade: Etaže: Zgrada se prostire na tri etaže....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Borik, 458.000 €, 92,23 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan površine 92,23 m² u kvalitetnoj novogradnji na Vitrenjaku, jednom od najpoželjnijih zadarskih kvartova. Lokacija je iznimna ? svega nekoliko minuta od plaže, Borika, marine, restorana i svih važnih sadržaja, što ovom stanu daje savršenu kombinaciju udobnosti....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 331.816 €, 87,32 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.c21.hr

ZADAR, STAN S4, NOVOGRADNJA, 87.32m2, PRVI KAT, U BLIZINI CENTRA! Na prodaju: Stan S4 ? 1. kat Na prvom katu zatvorenog urbanog naselja u Zadru u blizini centra nalazi se stan S4 ? moderno organiziran i prostran interijer. - Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom : 34 m2 - Dvije....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 303.870 €, 86,82 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Moderan dvosoban stan s krovnom terasom ? 50 m od mora, Zadar ? Diklo Na prodaju je komforan dvosoban stan u vrhunskoj novogradnji s ukupno 9 stambenih jedinica, smješten na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji ? svega 50 metara od mora u prestižnom zadarskom naselju Diklo. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U mjestu Diklo kod Zadra, gradi se moderna zgrada s 9 stambenih jedinica, udaljena 50 m od mora, s prelijepim pogledom na kristalno plavo more, obližnje otoke, plažu te na daleko čuveni zadarski zalazak sunca. Zgrada ima svoju vlastitu okućnicu sa lijepo uređenim dvorištem obogaćeno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan dvosoban stan u modernoj novogradnji u Diklu, Zadar. Neto korisna površina stana: 66,50 m² Ukupna neto površina s pripadajućim dijelovima: 94,58 m² Sastoji se od: Open-space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom: 30,74 m² Kupaonica: 5,5 m² Spavaća soba 1:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien vam predstavlja luksuzni dvosobni stan na drugom katu sa velikom krovnom terasom u Zadru, predio Diklo, 50 metara udaljen od mora i prekrasnim pogledom na more. Diklo je poznata zadarska četvrt koja se proteže uz more, zapadno od centra grada. Popularna je zbog svoje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, DIKLO, STAN NA DRUGOM KATU S VELIKOM KROVNOM TERASOM, NOVOGRADNJA, 2025 G. Prodaje se stan na drugom, zadnjem katu, kojem pripada velika krovna terasa, dva parkirna mjesta i spremište površine 5,30 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan smješten u modernoj novogradnji u Diklu, Zadar. Lokacija: Diklo, Zadar Udaljenost od mora: 50 m Sjeverna orijentacija Očekivani završetak do 1.7.2025. Površina: Neto korisna površina stana: 66,50 m² Ukupna neto površina stana s pripadcima: 94,58....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Smiljevac, 389.000 €, 85,05 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR ? SMILJEVAC Ekskluzivan trosoban stan u novogradnji s balkonom i osiguranim parkingom Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zadru ? Smiljevac, u ponudi je elegantan četverosoban stan smješten na prvom katu suvremene stambene zgrade, projektirane prema visokim standardima gradnje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 441.570 €, 95,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 340.000 €, 84,54 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan oznake ?S6? nalazi se na drugom katu i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice te natkrivenog balkona. Ukupna korisna površina stana iznosi 84,54 m² Stanu pripadaju i sljedeći pripaci:** Parkirno mjesto oznake ?PM3?**, površine 13,75 m² (korisna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 279.900 €, 83,63 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan sa pogledom na cijeli grad i otoke. Stan je odmah useljiv, ukupne stambene površine od 83,63 m2 na Bilom Brigu , mirnoj lokaciji, 2. kat sa izlazom na veliku prostranu terasu . Zgrada se sastoji od 6 stambenih jedinica. Moderno je dizajnirana. Kvalitetom gradnje,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 265.000 €, 83,63 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan stan u novoj zgradi, koja je izgrađena po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na atraktivnoj lokaciji, s prostranom terasom i panoramskim pogledom na more, na području Bilog Briga. Stan je kompletno završen i odmah je useljiv! Postoji mogućnost uplate....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 308.736 €, 96,48 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

(VIDEO U PRILOGU!!!) Novogradnja!!! Stambeni kompleks 6 zgrada. (Sve o projektu na linku ispod.) https://hosman-nekretnine.hr/projekti/plovanija/ Stambena zgrada br. 2 u novogradnji sa 7 stambenih jedinica. Stan oznake S4 na I. katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 325.000 €, 83,19 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je vrhunski uređen, kompletno namješten stan spreman za useljenje odmah, smješten na izuzetno traženoj i rijetko dostupnoj lokaciji na Bilom Brigu. Stan se nalazi na 1. katu moderne stambene zgrade novije gradnje iz 2024. godine i prodaje se u potpunosti opremljen, bez....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 439.000 €, 83,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzna novogradnja Zadar, Diklo samo 80 metara od mora, KOMPLETNO NAMJEŠTEN Na vrhunskoj lokaciji u elitnoj zadarskoj četvrti Diklo, smjestila se moderna stambena zgrada s ukupno šest ekskluzivnih stanova. Udaljena je svega 80 metara od mora, ova zgrada nudi spoj luksuza, privatnosti....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 360.232 €, 97,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na 2. katu zgrade u novogradnji. Objekt se sastoji od ukupno 5 stambenih jedinica. Na prodaju je stan oznake S4 na 2. katu zgrade, površine 68,20 m2, koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagavaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaone, te balkona.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 265.312 €, 82,91 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u površini od 82,91 m2 po cijeni od 3200.00 eur/m2 u stambenoj zgradi od 8 stambenih jedinica. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe i natkrivenog balkona. Stanu pripadaju dva vanjska nenatkrivrena....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 269.457 €, 82,91 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zgrada ima lift!!! Stan oznake S1 smješten je u prizemlju novogradnje s ukupno 8 stambenih jedinica, ukupne netto površine 82.91 kvadratnih metara. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice, 2 spavaće sobe, natkrivenog balkona i terase sveukupne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 439.000 €, 82,60 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna novogradnja ? Zadar, Diklo ? samo 80 metara od mora, KOMPLETNO NAMJEŠTEN Na vrhunskoj lokaciji u elitnoj zadarskoj četvrti Diklo, smjestila se moderna stambena zgrada s ukupno šest ekskluzivnih stanova. Udaljena je svega 80 metara od mora, ova zgrada nudi spoj luksuza, privatnosti....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 294.912 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se moderni stanovi u novogradnji! Ova ekskluzivna novogradnja u Zatonu pored Zadra nudi devet stambenih jedinica veličine od 82 m² do 198 m². Smještene na izvrsnoj lokaciji, samo 150 metara od mora i predivne plaže, s prvog i drugog kata pruža se panoramski pogled na more.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!