- novogradnja vukovina

  • Za upit "novogradnja vukovina" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-40%

Promjena cijene sa 648.100 € na 390.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 390.000 €, 6481,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 648.100 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, prvi red do umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se jako atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 6.481 m2, te je pravilnog pravokutnog oblika....

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 892.500 € na 540.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 540.000 €, 8925,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 892.500 €
11.03.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, na 100 metara od umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 8.925 m2, te je pravilnog pravokutnog oblika....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 810.300 € na 490.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 490.000 €, 8103,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 810.300 €
11.03.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, na 50 metara od umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 8.103 m2, te je pravilnog pravokutnog oblika....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 980.000 € na 840.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VUKOVINA, 840.000 €, 13944,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2025 - 1.394.400 €
24.01.2026 - 980.000 €
11.03.2026 - 840.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U neposrednoj blizini Velike Gorice, na manje od 100 metara do umjetnog jezera Vukovina i svega 300 metara od velikogoričke ceste za Sisak, prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište s plantažnim nasadom crnog oraha. Zemljište je ukupne površine 13.944 m2, te je pravilnog pravokutnog....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 54.000 €, 3597,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u Vukovinskom Polju, pored Velike Gorice, u blizini poslovne zone "Meridijan16". Uredna vlasnička dokumentacija. VELIKA GORICA-Vukovinsko polje.

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 330.780 €, 5513,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u Vukovinskom polju, u neposrednoj blizini poslovnoj zoni Vukovinsko polje. Zemljište Prodaja Vukovina 5513 m2.

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 620.000 €, 10438,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se velika građevinska parcela ukupne površine 10 438 m2 u mjestu Vukovina, pored Velike Gorice. Parcela je širine cca 55m uz cestu, te se nakon 45m dubine parcela proteže na 70m širine, a sve ukupno na 220m dubine. Na parceli se nalazi i kuća prizemnica površine 50 m2 (sagrađena....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 83.895 €, 2397,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi uz glavnu cestu koja ide kroz Okuje u blizini autoputa. Parcela je na predivnoj mirnoj lokaciji koja je idealana za gradnju obiteljske kuče Dozvoljena je gradnja Po+S+P+1 Postoji mogućnost parcelacije i kupnje dijela parcele Udaljenost od Velike Gorice 5 km. Dimenzije....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 60.000 €, 1188,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1188 m², smješteno u mirnom i razvijenom mjestu Okuje, općina Vukovina, neposredno kraj Zagreba. Parcela je pravilnog oblika, potpuno ravna te ima osiguran pristupni put, što je čini idealnom za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene....

 
 
 
  Zemljište, VUKOVINA, 408.600 €, 4086,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište uz glavnu cestu Zagreb-Sisak, na ulazu u mjesto Vukovina. Dimenzija je 82X50 m. Prema lokacijskoj informaciji zemljište je stambeno-poslovne namjene. Vlasnička dokumentacija uredna. Velika Gorica- Vukovina- građ.zemljište.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • vukovina (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more