• GoHome Professional
novogradnja vidikovac 70 m2 prizemlje - GoHome
  • novogradnja vidikovac 70 m2 prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja vidikovac 70 m2 prizemlje

  • Za upit "novogradnja vidikovac 70 m2 prizemlje" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.638 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 251.930 €, 71,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 3s stan od 71,98 m2, oznake S2.2, u prizemlju novogradnje sa 7. stanova u Plovaniji- Zadar. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa blagavaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave, terase i vrta. Pripadaju mu i 2 vanjska parkirna mjesta površine 13,75 m2. Ukupna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan i moderan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u gradu Zadru, na području Belafuže. Radi se o projektu višestambene zgrade na 4 etaže (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat), koja se sastoji od ukupno 9 stambenih jedinica. Svakom stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 258.230 € na 281.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 281.000 €, 73,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 258.230 €
02.05.2026 - 281.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u blizini centra grada Zadra /na području Skročina. Radi se o projektu u izgradnji manje stambene zgrade, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja vidikovac 70 m2 prizemlje'
271.000 €
271.000 €
243.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 231.000 €, 70,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

*EKSKLUZIVNA PRODAJA* Prodaje se komforan dvosoban stan u prizemlju luksuzne novogradnje sa samo sedam stambenih jedinica na odličnoj lokaciji na Plovaniji u Zadru, nedaleko od centra grada i sportsko-rekreacijskog centra Višnjik. Zgrada je u fazi izgradnje a dovršetak je predviđen....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 244.000 €, 66,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 284.384 €, 66,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izniman dvosoban stan u novogradnji na Vidikovcu. Ukupna površina stana iznosi 65,77 m2. Stan oznake S3 se nalazi u prizemlju stambene zgrade opremljene liftom (do 8 osoba) s ukupno 11 stambenih jedinica. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 239.500 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 65,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Vidikovac Novogradnja, prizemni stan s vrtom Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,85 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,85 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 214.000 €, 64,85 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji grada Zadra /na području Vidikovca. Radi se o projektu u izgradnji stambene zgrade koja se sastoji od ukupno 9 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici zgrade je uređeno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 274.000 €, 76,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....