• GoHome Professional
novogradnja vidikovac 3.kat - GoHome
  • novogradnja vidikovac 3.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja vidikovac 3.kat

  • Za upit "novogradnja vidikovac 3.kat" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.257 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S 14- 3 kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? ZADAR, VIDIKOVAC - Prodaje se dvosoban stan S12 s krovnom terasom i garažom - 111 m² U atraktivnom dijelu grada Zadra ? Vidikovcu, modernoj stambenoj zgradi s liftom, prodaje se prostran dvosoban stan S12 na trećem katu. Zgrada sadrži ukupno 18 stanova, garažu, spremišta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 109,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

U izgradnji je visoko kvalitetan, moderan projekt novogradnje po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na atraktivnoj lokaciji. Zgrada se sastoji od podruma u kojem su ostave za stanare i podzemna garaža, zatim prizemlja u kojem su poslovni prostori i tri kata gdje se nalaze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja vidikovac 3.kat'
356.624 €
356.000 €
366.700 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 437.950 €, 136,86 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S 18- 3 kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA ? ZADAR, VIDIKOVAC - Prodaje se dvosoban stan S14 s krovnom terasom i garažom - 115 m² U atraktivnom dijelu grada Zadra ? Vidikovcu, modernoj stambenoj zgradi s liftom, prodaje se prostran dvosoban stan S14 na trećem katu. Zgrada sadrži ukupno 18 stanova, garažu, spremišta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Zadar, dvosobni stan u novogradnji u predijelu Vidikovac. Stan je smješten na trećem katu u modernom objektu sa 18 stambenih jedinica koji se protežu na tri etaže. Etaže su povezane liftom sa prizemljem u kojem su smještene garažna mjesta i ostave. Sastoji se od: ulaza(3,86 m2), dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt visokokvalitetne novogradnje na odličnoj lokaciji! Projekt se sastoji od moderne zgrade sa 18 stambenih jedinica. Stanarima su na raspolaganju dizalo, garažna i vanjska parkirna mjesta te ostave u podrumu zgrade. U izgradnji se koriste visoko kvalitetni materijali. Konstrukcija....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 437.950 €, 136,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, trosobni stan oznake S18 u novogradnji od 137 m2!!! U novom projektu stambene zgrade sa 18 stanova na tri kata sa liftom i garažom, ostavama stanara te krovnim terasama, prodaje se na trećem katu trosoban stan oznake S18. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, dvosobni stan u novogradnji u predijelu Vidikovac.Stan je smješten na trećem katu u modernom objektu sa 18 stambenih jedinica koji se protežu na tri etaže. Etaže su povezane liftom sa prizemljem u kojem su smještene garažna mjesta i ostave. Sastoji se od: - ulaza(3,06 m2),....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO VAM NOVE STANOVE U PONUDI U NOVOGRADNJI NA VRHUNSKOJ LOKACIJI!! Ova zgrada zanimljivog i nesvakidašnjeg arhitektonskog oblika s 18 stambenih jedinica, dizalom te poslovnim prostorima u prizemlju gradi se na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu Zadru za ispunjen....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, trosobni stan oznake S14 u novogradnji od 115 m2!!! U novom projektu stambene zgrade sa 18 stanova na tri kata sa liftom i garažom, ostavama stanara te krovnim terasama, prodaje se na trećem katu trosoban stan oznake S14. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.642 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 355.000 €, 89,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, dvosoban stan oznake S16 u novogradnji od 115 m2!!! U novom projektu stambene zgrade sa 18 stanova na tri kata sa liftom i garažom, ostavama stanara te krovnim terasama, prodaje se na trećem katu dvosoban stan oznake S16. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu stambenu zgradu na prekrasnom Vidikovcu u Zadru. Ova nova stambena zgrada s 18 stanova pruža velike mogućnosti za udoban i elegantan život. Lokacija ove zgrade je izuzetno povoljna, s odličnom prometnom povezanošću s istočnim i zapadnim dijelom grada.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 274.459 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se atraktivni jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi u novogradnji na Vidikovcu u Zadru. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata, te posjeduje i podzemnu garažu. Stanovi na trećem katu imaju galeriju s izlazom na krovne terase. Stan S7 nalazi se na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 89,79 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, dvosoban stan oznake S12 u novogradnji od 111 m2!!! U novom projektu stambene zgrade sa 18 stanova na tri kata sa liftom i garažom, ostavama stanara te krovnim terasama, prodaje se na trećem katu dvosoban stan oznake S12. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S16, 3kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 105,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Penthouse s krovnom terasom, novogradnja, Vidikovac, Zadar, 114,59 m2 Izvrsna ponuda novih stanova u stambeno poslovnoj zgradi na Vidikovcu u Zadru. Zgrada ima lift. U zgradi se nalazi ukupno 18 stanova i nekoliko poslovnih prostora. Radi se o modernoj stambenoj zgradi na vrlo lijepoj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 108,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Penthouse s krovnom terasom, novogradnja, Vidikovac, Zadar, 115.04 m2 Izvrsna ponuda novih stanova u stambeno poslovnoj zgradi na Vidikovcu u Zadru. Zgrada ima lift. U zgradi se nalazi ukupno 18 stanova i nekoliko poslovnih prostora. Radi se o modernoj stambenoj zgradi na vrlo lijepoj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 437.950 €, 136,86 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S12, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 103,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Penthouse s krovnom terasom, novogradnja, Vidikovac Zadar, 111,25 m2 Izvrsna ponuda novih stanova u stambeno poslovnoj zgradi na Vidikovcu u Zadru. Zgrada ima lift. U zgradi se nalazi ukupno 18 stanova i nekoliko poslovnih prostora. Radi se o modernoj stambenoj zgradi na vrlo lijepoj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S16, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 110,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Vidikovac!!! Poslovno stambena zgrada u novogradnji sa 18 stambenih jedinica. Pojedini stanovi imaju krovne terase s prekrasnim pogledom na more. Svakom stanu pripada 1 vanjsko i 1 garažno parkirno mjesto. Stan oznake S12 na 3.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Vidikovac!!! Poslovno stambena zgrada u novogradnji sa 18 stambenih jedinica. Pojedini stanovi imaju krovne terase s prekrasnim pogledom na more. Stan oznake S14 na 3.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 114.59m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Vidikovac!!! Poslovno stambena zgrada u novogradnji sa 18 stambenih jedinica. Pojedini stanovi imaju krovne terase s prekrasnim pogledom na more. Svakom stanu pripada 1 vanjsko i 1 garažno parkirno mjesto. Stan oznake S16 na 3.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S14 s krovnom terasom, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, Na upit, 159,09 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, VIDIKOVAC - Penthouse u novogradnji s pogledom na more S10 Prodaje se penthouse u novogradnji na Vidikovcu u Zadru. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade sa 12 stambenih jedinica. Stambena površina iznosi 105,39 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)