• GoHome Professional
novogradnja stara baška što jeftinije - GoHome
  • novogradnja stara baška što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja stara baška što jeftinije

  • Za upit "novogradnja stara baška što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, BAŠKA, 49.000 €, 277,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2023.,

www.njuskalo.hr

Baška - odmah iznad stare jezgre prodajemo negrađevinsko zemljište, tri male katastarske čestice ukupne površine 277m2. Zemljište je pogodno za napraviti maslinik ili smokvik ili vrt. Ima prilazni put, ali moguće je samo pješke jer je put širok 1m. Ne može se prići s autom. Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, BAŠKA, 76.800 €, 157,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, BAŠKA - Rijetka prilika zemljište za 6 automobila! Prodaje se građevinsko zemljište u Baški, smješteno na izuzetno atraktivnoj lokaciji svega 100 metara od mora i u neposrednoj blizini stare jezgre mjesta. Površine 157 m², parcela je pravilnog oblika, što omogućuje maksimalnu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 94.000 € na 88.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BAŠKA, 88.000 €, 14,00 m2 cca 6290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 106.000 €
11.03.2026 - 98.500 €
01.04.2026 - 94.000 €
20.05.2026 - 88.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA- BAŠKA - centar stare jezgre - na udaljenosti 20m od mora prodajemo mali studio/apartman 14m2. Stan se prodaje namješten, krasi ga lijepa kuhinja izrađena po mjeri. U kuhinji su novi uređaji: hladnjak, pećnica, keramička ploča, perilica suđa, perilica rublja i....

 
 
 
  Apartman, BAŠKA, 98.500 €, 14,00 m2 cca 7040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BAŠKA, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Baška, prodaja uređene kamene kuće površine 90 m2, s okućnicom površine 16 m2, na atraktivnoj lokaciji, u srcu stare gradske jezgre, 50 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja sa studio apartmanom površine 26 m2 te prvog i drugog kata s dvoetažnim apartmanom površine 53....

 
 
 
  Kuća, BAŠKA, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Baška - na prodaju je adaptirana stara kamena kuća u nizu sa dva apartmana u neposrednoj blizini plaže i centra Baške. Ukupna stambena površina kuće iznosi 79 m2 raspoređenih na prizemlje, prvi i drugi kat te potkrovlje. Komunikacija između etaža je unutrašnjim....

 
 
 
  Apartman, BAŠKA, 499.000 €, 60,00 m2 cca 8320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Baška - stara jezgra - prekrasan, rustikalan stan 60m2 u prizemlju etažirane, kamene obiteljske kuće, na izuzetnoj lokaciji, sa pripadajućim velikim vrtom 132m2 i velikom 50m2 djelomično natkrivenom terasom na kojoj se nalazi bunar s izvorom pitke vode. U vrtu se može postaviti montažni....

 
 
 
  Kuća, BAŠKA, 499.000 €, 60,00 m2 cca 8320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? BAŠKA, STAN 60 M², 50 M OD MORA ???????????????????? U srcu stare jezgre Baške, svega 50 metara od kristalno čistog mora i šetnice, smješten je ovaj prekrasan rustikalni stan u prizemlju etažirane obiteljske kuće ? spoj autentičnog mediteranskog šarma i izuzetne investicijske....

 
 
 
  Apartman, BAŠKA, 511.500 €, 60,00 m2 cca 8530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Baška - na prodaju je apartman u prizemlju više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji u samom centru stare jezgre Baške udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana od 60 m2 a raspoređena je na ulazni prostor, kupaonu, dvije....

 
 
 
  Apartman, BAŠKA, 511.500 €, 60,00 m2 cca 8530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je rustikalan apartman koji se nalazi u samom srcu stare jezgre u Baški, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na otoku Krku. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 60 m2, a se sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka otvorenog koncepta, dvije spavaće sobe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stara baška što jeftinije (25)
  • novogradnja baška što jeftinije (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu