• GoHome Professional
novogradnja sračinec barem 130 m2 - GoHome
  • novogradnja sračinec barem 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja sračinec barem 130 m2

  • Za upit "novogradnja sračinec barem 130 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.324 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 130,90 m2 Dvoetažan stan- odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor i kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila ? Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 310.887 €, 130,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan s vrtom neto stambene površine 130.90 m2, u naravi četverosoban stan koji se u prizemlju sastoji od prostranog dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom iz kojih se izlazi na terasu i privatni vrt. Uz te prostorije, na donjoj etaži su i spremište i wc te....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 310.888 € na 327.250 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,90 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 310.888 €
11.04.2026 - 327.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Sračinec, moderan četverosoban stan, ukupno neto korisne površine 130,90m2.Stan je raspoređen na dvije etaže, s jasno odvojenim dnevnim i spavaćim dijelom. Prizemlje obuhvaća ulazni trijem, hodnik, spremište, WC s tušem, te prostrani dnevni boravak otvorenog koncepta s kuhinjom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja sračinec barem 130 m2'
327.250 €
327.250 €
223.885 €
 
+5%

Promjena cijene sa 310.888 € na 327.250 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SRAČINEC, 327.250 €, 130,90 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 310.888 €
04.04.2026 - 327.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 130,90 m2 Dvoetažni raspored ? odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor ili kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 211.560 €, 136,83 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s872) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 199.848 €, 138,06 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s871) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 191.149 €, 117,87 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s503) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 278.326 € na 292.975 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SRAČINEC, 292.975 €, 117,19 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 278.326 €
11.04.2026 - 292.975 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Sračinec, moderan četverosoban stan, ukupno neto korisne površine 117,19 m2.Stan je raspoređen na dvije etaže, s jasno odvojenim dnevnim i spavaćim dijelom. Prizemlje obuhvaća ulazni trijem, hodnik, spremište, WC s tušem, te prostrani dnevni boravak otvorenog koncepta s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 278.326 €, 117,19 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Hrašćici, u novom luksuznom naselju obiteljskih kuća smjestila se ova novogradnja sa dvije spojene zgrade sa po 3 stana. Lokacija je idealna, nadomak grada i svim sadržajima koje omogućuje, a izdvojeno taman toliko da omogućava ugodan i mirni životni ambijent. Investitor je pouzdan....

 
 
 
  Kuća, SRAČINEC, 292.795 €, 117,19 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 117,19 m2 Dvoetažan stan- odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor i kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila ? Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 292.975 €, 117,19 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - Dvoetažni stan s vrtom 117,19m2 Dvoetažni raspored ? odvojena dnevna i spavaća zona ? Privatni vrt ? idealno za obitelj, odmor ili kućne ljubimce ? Vlastito označeno parkirno mjesto za 2 automobila Odlična orijentacija i puno prirodnog svjetla ? Podno grijanje u cijelom....

 
 
 
  Stan, SRAČINEC, 292.795 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.107 € na 278.326 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SRAČINEC, 278.326 €, 117,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.107 €
28.02.2026 - 278.326 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri