• GoHome Professional
novogradnja smokvica 150 m2 - GoHome
  • novogradnja smokvica 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja smokvica 150 m2

  • Za upit "novogradnja smokvica 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SMOKVICA, 280.000 €, 142,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljska kuća u mirnoj i zaštićenoj uvali Brna, otok Korčula Prodaje se obiteljska kuća na južnoj strani otoka Korčule, smještena u prekrasnoj uvali Brna koja pruža mir i privatnost. Osnovne informacije: Lokacija: Brna, otok Korčula Stambena površina: 142 m² Dvorište:....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 950.000 €, 160,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je elegantna mediteranska vila površine 160m2 smještena uz samu morsku obalu, u mirnom i slikovitom naselju na južnoj strani otoka Korčule. Okružena zelenilom i morem, vila pruža savršen spoj udobnosti i mediteranskog šarma. Ukupne stambene površine raspoređene su u tri....

 
 
 
  Stan, SMOKVICA, 477.825 €, 138,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnog, upravo završenog i vrlo prostranog stana na iznimno mirnoj lokaciji manje uvale u blizini grada Korčule. Stan se proteže etažama prvog i drugog kata u zgradi koja inače ima samo 4 stana. Ukupna mu je neto površina 138m2, a što uključuje unutarnji....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 890.000 €, 150,00 m2 cca 5930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kamena kuća s bazenom, smještena u prvom redu do mora, na prekrasnom i vrlo atraktivnom dijelu otoka Korčule. Južne orjentacije, kuća ima neometan i otvoreni pogled na more. Kuća se sastoji od dvije etaže, obje imaju izlaz na balkon / terasu, a površina kuće je 150 m2.....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 1.200.000 €, 142,00 m2 cca 8450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, tik uz kristalno čisto more i svega nekoliko koraka od povijesne jezgre grada Korčule, smjestila se ova autentična kamena vila koja savršeno spaja eleganciju, privatnost i prestižnu poziciju. Vila se sastoji od dva potpuno uređena i opremljena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • smokvica 150 m2 (12)
  • novogradnja smokvica (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu