• GoHome Professional
novogradnja sinj barem 90 m2 - GoHome
  • novogradnja sinj barem 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja sinj barem 90 m2

  • Za upit "novogradnja sinj barem 90 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.785 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • opremljen
    • park
    • ekskluzivan
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SINJ, 268.859 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam projekt luksuzne i moderne novogradnje u neposrednoj blizini grada. Riječ je o ekskluzivnom projektu koji obuhvaća izgradnju vrhunski opremljene stambene zgrade s ukupno 9 stanova, čija arhitektura uspješno spaja mediteranski šarm i suvremeni dizajn. Smještena u....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €, 102,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S6 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S9 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja sinj barem 90 m2'
355.000 €
355.000 €
265.000 €
  Stan, SINJ, 210.700 €, 91,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam NOVI, MODERAN projekt na idealnoj lokaciji u prekrasnom gradu Sinju. Grad Sinj, najpoznatiji po Sinjskoj Alki, svetištu Gospe Sinjske, tajnoviti je grad Dalmatinske zagore obavijen daškom orijenta, prepun zanimljivih detalja iz povijesti, a posebno možemo naglasiti....

 
 
 
  Stan, SINJ, 205.000 €, 91,58 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji stanova u dvije stambene zgrade na mirnoj lokaciji u gradu Sinju. Zgrade će imati sveukupno 10 stanova na dvije etaže (prizemlje i prvi kat) vanjska parkirna mjesta i nekoliko spremišta. Planirani završetak radova do kraja 2025.....

 
 
 
  Stan, SINJ, 268.859 €, 92,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Sinj S4 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 201.476 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Sinj, novogradnja, dvosoban stan na 1. katu. U cijenu je uključeno jedno vanjsko parking mjesto i sprema u suterenu zgrade. Stan se sastoji od: ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na lođu površine 11,12 m2, dvije spavaće sobe, kupaonice i wc-a. Obračunska....

 
 
 
  Stan, SINJ, 274.000 €, 88,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran trosoban stan površine 88 m² u modernoj novogradnji s liftom u Sinju. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te prostrane kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji vodi na lođu. Zgrada je projektirana prema suvremenim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €, 102,93 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže funkcionalan i ugodan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 102,93 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,79 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na drugom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 119,78 m² te se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 341.600 €, 122,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SINJ - PRODAJA TROSOBNIH STANOVA IZNAD BRANITELJSKOG CENTRA Stanovi se prodaju direktno od investitora, kupac ne plaća agencijsku proviziju! Stambena zgrada izgrađena na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji samo 3 minute udaljena od centra grada Sinja. Zgrada se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.772 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S3 s vrtom moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.000 €, 135,98 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan dom u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 135,99 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SINJ, 631.277 €, 268,70 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se poslovni prostor u novogradnji u stambenoj zgradi sa 65 stanova. U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet). Ne plaća se agencijska provizija, prodaja direktno od investitora. Jedini objekt u Sinju sa ugrađenim liftom. Zgrada je opremljena kvalitetnom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)