- novogradnja sinj

  • Za upit "novogradnja sinj" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.804 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SINJ, 380.772 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S3 s vrtom moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €, 102,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S6 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sinj S9 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja sinj'
180.420 €
380.772 €
148.554 €
  Stan, SINJ, 210.700 €, 91,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam NOVI, MODERAN projekt na idealnoj lokaciji u prekrasnom gradu Sinju. Grad Sinj, najpoznatiji po Sinjskoj Alki, svetištu Gospe Sinjske, tajnoviti je grad Dalmatinske zagore obavijen daškom orijenta, prepun zanimljivih detalja iz povijesti, a posebno možemo naglasiti....

 
 
 
  Stan, SINJ, 355.000 €, 120,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam projekt luksuzne i moderne novogradnje u neposrednoj blizini grada. Riječ je o ekskluzivnom projektu koji obuhvaća izgradnju vrhunski opremljene stambene zgrade s ukupno 9 stanova, čija arhitektura uspješno spaja mediteranski šarm i suvremeni dizajn. Smještena u....

 
 
 
  Stan, SINJ, 268.859 €, 92,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Sinj S4 moderan život u srcu Dalmacije! Ekskluzivna novogradnja kao savršena alternativa Splitu za one koji traže mir, prirodu i vrhunsku kvalitetu stanovanja. Predstavljamo Vam prestižni projekt modernih stambenih jedinica u mirnom dijelu Sinja, okruženom zelenilom i panoramskim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 196.998 €, 73,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se trosoban stan u novogradnji- 73 m2, trenutno dovršeno 98 %. Dovršenje planirano do 30.12.2026. U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretninama). Ne plaća se agencijska provizija. Moguće financiranje putem stambenog kredita po ishođenju uporabne....

 
 
 
  Stan, SINJ, 265.000 €, 92,71 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 92,71 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SINJ, 353.351 €, 119,79 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na drugom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 119,78 m² te se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 201.476 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Sinj, novogradnja, dvosoban stan na 1. katu. U cijenu je uključeno jedno vanjsko parking mjesto i sprema u suterenu zgrade. Stan se sastoji od: ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na lođu površine 11,12 m2, dvije spavaće sobe, kupaonice i wc-a. Obračunska....

 
 
 
  Stan, SINJ, 341.600 €, 122,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SINJ - PRODAJA TROSOBNIH STANOVA IZNAD BRANITELJSKOG CENTRA Stanovi se prodaju direktno od investitora, kupac ne plaća agencijsku proviziju! Stambena zgrada izgrađena na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji samo 3 minute udaljena od centra grada Sinja. Zgrada se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SINJ, 631.277 €, 268,70 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudi se poslovni prostor u novogradnji u stambenoj zgradi sa 65 stanova. U cijenu uključen PDV (kupac oslobođen plaćanja poreza na promet). Ne plaća se agencijska provizija, prodaja direktno od investitora. Jedini objekt u Sinju sa ugrađenim liftom. Zgrada je opremljena kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, SINJ, 154.054 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na području Sinja, prodaje se ovaj manji, dvosobni stan, koji se sastoji od ulaznog dijela, te hodnika, s kojeg se ulazi u sve prostorije u stanu. Kuhinja, blagavaonica, i dnevni boravak, čine jednu cjelinu s koje se izlazi na balkon, dok se u drugom dijelu stana nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SINJ, 380.000 €, 135,98 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže prostran i funkcionalan dom u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 135,99 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 209.088 € na 214.880 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SINJ, 214.880 €, 76,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 209.088 €
24.05.2026 - 214.880 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam kvalitetnu ponudu trosobnog stana u mirnom okruženju, udaljenom svega 12 minuta pjehe od centra Sinja. Stan će se nalaziti na adresi Juraja Dalmatinca bb, 21230 Sinj (Ćurlini) Stan će se nalaziti na drugom katu, u novom kompleksu novogradnji od 3 stambene zgrade,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €, 102,93 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za obitelji, parove ili investitore koji traže funkcionalan i ugodan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 102,93 m² te se sastoji od hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SINJ, 274.000 €, 88,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran trosoban stan površine 88 m² u modernoj novogradnji s liftom u Sinju. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te prostrane kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji vodi na lođu. Zgrada je projektirana prema suvremenim....

 
 
 
  Stan, SINJ, 268.859 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SINJ, 238.212 €, 80,74 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten na drugom katu novogradnje na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Sinju. Stan je idealan za parove, obitelji ili investitore koji traže funkcionalan i kvalitetan prostor u novoj stambenoj zgradi. Stan ima neto površinu od 80,75 m² te se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 184.000 €, 59,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan s pogledom i modernim rasporedom Stan S14 nalazi se na trećem katu novogradnje i pruža osjećaj privatnosti i mira uz predivan pogled. Prostran dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe i moderna kupaonica čine ga savršenim domom za obitelj ili parove. Parking....

 
 
 
  Stan, SINJ, 101.120 €, 42,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam kvalitetnu ponudu jednosobnog stana u mirnom okruženju, udaljenom svega 12 minuta pjehe od centra Sinja. Stan će se nalazitti na adresi Juraja Dalmatinca bb, 21230 Sinj (Ćurlini) Stan će se nalaziti na drugom katu, u novom kompleksu novogradnji od 3 stambene zgrade,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 205.000 €, 91,58 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji stanova u dvije stambene zgrade na mirnoj lokaciji u gradu Sinju. Zgrade će imati sveukupno 10 stanova na dvije etaže (prizemlje i prvi kat) vanjska parkirna mjesta i nekoliko spremišta. Planirani završetak radova do kraja 2025.....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 157.000 € na 177.840 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SINJ, 177.840 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 189.000 €
21.05.2026 - 157.000 €
24.05.2026 - 177.840 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam kvalitetnu ponudu dvosobnog stana u mirnom okruženju, udaljenom svega 12 minuta pjehe od centra Sinja. Stan će se nalazitti na adresi Juraja Dalmatinca bb, 21230 Sinj (Ćurlini) Stan će se nalaziti na drugom katu, u novom kompleksu novogradnji od 3 stambene zgrade,....

 
 
 
  Stan, SINJ, 298.497 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SINJ, 238.212 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SINJ, 265.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr