• GoHome Professional
novogradnja seget do 80 m2 prizemlje - GoHome
  • novogradnja seget do 80 m2 prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja seget do 80 m2 prizemlje

  • Za upit "novogradnja seget do 80 m2 prizemlje" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.607 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji na dobroj lokaciji u Segetu Donjem, Trogir. Stambena zgrada se sastoji od prizemlja i četiri kata. Dvosobni stan se nalazi na trećem katu kvadrature 74,37m2. Sastoji se od hodnika,dvije spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice, dvenog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji na dobroj lokaciji u Segetu Donjem, Trogir. Stambena zgrada se sastoji od prizemlja i četiri kata. Dvosobni stan se nalazi u prizemlju kvadrature 74,37m2. Pripada mu i vrt površine 80m2 te jedno vanjsko parkirno mjesto. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 190.000 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman visoko prizemlje novogradnje jugo istočne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 78 m2 te se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja seget do 80 m2 prizemlje'
228.000 €
310.000 €
267.020 €
  Apartman, SEGET, 190.000 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 76,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2023.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S4 prvi kat ima: dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, zasebni wc, ostava, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 274.543 €, 75,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzni Stanovi na Atraktivnoj Lokaciji u Segetu ? Samo 200m od Plaže! Prodaja luksuznih stanova na izuzetnoj lokaciji u općini Seget, svega 200 metara od plaže! Ovi moderni stanovi nude predivan pogled na more, bazen, te osiguran dovoljan broj parkirnih mjesta. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 259.500 €, 75,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 292.882 €, 81,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 269.286 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 260.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SEGET, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 260.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Dvosoban komforan stan površine 72 m2, smješten u prizemlju novosagrađene zgrade (moguće birati između dva objekta - istočnog i zapadnog, s tim da je drugi stan 77 m2 ukupno neto i prodaje se po cijeni od 260.000 E), pred završetkom - useljenje predviđeno za ovu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 279.610 €, 67,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan u prizemlju novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S1: Prizemlje. Sastoji se od dvije sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 229.000 €, 66,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-4) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 66,71 m na 1. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije sjeverozapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+39%

Promjena cijene sa 216.500 € na 300.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 300.000 €, 66,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 216.500 €
30.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-4) DVOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 66,71 m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije sjeverozapad, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S2 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S2 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 150 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S5 drugi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 62,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S4 na prvom katu novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira, južna orijentacija. Stan S4 prvi kat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 475.000 €, 83,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s privatnim bazenom Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog dizajna.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 256.481 €, 59,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na drugom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S8: Nalazi se drugom katu zgrade. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S1 u prizemlju novogradnje u Segetu Donjem kod Trogira. Stan S1 prizemlje se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kuhinje sa dnevnim boravkom i balkona. Stanu pripada vrt od cca. 50 m2, te jedno vanjsko parkirno mjesto. U cijelom stanu je podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na drugom katu novogradnje, 300 metara od mora i plaže u Seget Vranjici. Zgrada ima 8 stanova. Stan S5 drugi kat ima: jednu spavaću sobu, hodnik, kupatilo, dnevni boravak i kuhinju te balkon. Svakom stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto. Površine: - unutrašnji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 190.029 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 188.000 €, 49,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, stan 50,2 m2 s terasom i vrtom u novogradnji s garažom i liftomKomforan jednosoban stan smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, sobe, kupaonice, natkrivene terase i vrta....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 155.000 € na 188.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 188.000 €, 49,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 155.000 €
30.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA (CS-5) JEDNOSOBAN STAN U SEGETU DONJEM (prizemlje) **250m OD MORA!!** PLANIRAN ROK USELJENJA: Travanj/April 2027. Na prodaju je stan površine 49,35m u prizemlju moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, orijentacije sjeveroistok, samo 250m od mora i plaže. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 188.000 €, 45,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji (zgrada C) u Segetu Donjem, udaljen svega 250m od šljunčane plaže i par minuta hoda od svih ostalih sadržaja, dućana, restorana i kafića. Stan S5 nalazi se u prizemlju zgrade te ima 40,35 m2 unutarnjeg prostora, a pripada mu još 50 m2 vrta. Garažno....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 87,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan od 87,6 m2 s vrtom u novogradnji s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na visokom prizemlju zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: ddnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan